Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט מריאה

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 7844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיאט מריאה אוטומטית...

מישהו מכיר?

יודע ?

בעד נגד?

לי לא ידוע על איזה נגד גדול נגדה.... יש לה מחיר נמוך יחסית.

האוטו בשביל חבר. אשר ביקש לדעת את דעתי, ואני לא מכיר אותו מספיק בשביל להביע דעה. החבר שלי אמר שמוסכניק כלשהוא הזהירו אותו מאוד מהמריאה בתור רכב מאוד לא אמין , למישהו יש מוסג?

תודה מראש,

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, אין בעיות אמינות מיוחדות.. המנוע אמין ומוכר ואילו התיבה יפנית (אוטומטית)...

המריאה זולה מאוד, מה שהופך אותה לקניית יד שנייה מעולה.

היא מרווחת (אם כי במושב האחורי האמצעי לא נוח לשבת למבוגרים כלל ועיקר בגלל תכנון המושב, לא המרווח עצמו), נוחה יחסית וסבירה לחלוטין בכל שאר המובנים - במחירה, קנייה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המריאה זולה מאוד, מה שהופך אותה לקניית יד שנייה מעולה.

היא מרווחת (אם כי במושב האחורי האמצעי לא נוח לשבת למבוגרים כלל ועיקר בגלל תכנון המושב, לא המרווח עצמו), נוחה יחסית וסבירה לחלוטין בכל שאר המובנים - במחירה, קנייה טובה.

:idea:

נכון ועוד:

המריאה די אטרקטיבית במחירה, אך מנסיון של חבר קשה מאוד להיפטר ממנה...

(גם לאחר הורדה של XX אחוזים מהמחיר) למען ההגינות, יש לציין כי האקזמפלר

היה מהשכרה בעברו אך לא עבר נסועה גדולה מדי.

במבחנים שנערכו לה, ציינו לטובה את השילדה אך קטלו באופן חד-משמעי

את ההיגוי...

מריאה סטיישן - למשפחה שתחזיק את האוטו לזמן רב.

לצעיר - לא הייתי ממליץ.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הפרוטוקול, אני חייב לציין כי ניסיתי להסביר לו שאם אין לי ילדים, ואין לו תכנון לכאלו בזמן הקרוב, למה הוא צריך משפחתית? שיקנה איזה 106, או 121 (בני שלא תגיד שאנחנו לא מציעים :wink: ) אבל מכיוון שהבקשה היתה לברר על המריאה.... אז רק ביררתי על המריאה.

וכמובן ששטפתי לו את הראש שלא כדאי וכו'.

תודה למגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר אומנם יפני (איז'יין), אבל הוא לא מחזיק הרבה זמן: 100K ק"מ הם אורך חיים ממוצע. מצד שני, גם גירים של מאזדה ומיצובישי לא ניחנו בתוחלת חיים ארוכה מדי.

מלבד זאת, להקפיד על טיפולים בזמן במוסך מורשה, החלפת טיימינג (המיסבים מעט רגישים ולכן מומלץ להחליף גם אותם), לדווא שכל מה שחשמלי עובד ושנורית הביקורת של כ"א האוויר לא דולקת.

בשנת 98' ABS במריאה היה אופציה, אך לדעתי כדאי לחפש אוטו שמצוייד במערכת.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...