Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על מגברים.

mooch
שימו לב! השרשור הזה בן 7504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם..

הייתי רוצה לדעת מה יותר עדיף:

יש לי מורל דוטק6 מקדימה ופיונייר 220 מאחור...סאב עוד אין אבל חושב גם על קניית סאב..{זה אחרי שגנבו מה שהיה!!}

אני צריך מגברים ויש לי שאלה כזאת:א.האם עדיף מגבר אחד בעל חמש ערוצים או מגבר אחד של 4 ומגבר אחד של שניים לסאב?? אני שואל כי ראיתי את המגבר הזה:http://www.wallashops.co.il/shopmind_sites/auto_part/product.asp?pf_id=VB004105&group_id=912&super_dept_id=

רשום עליו שהוא מוציא 75 לקדימה 100 לאחור ו 350 לסאב,מה כל זה בבת אחד???

ב.למה הוא מוציא אחור יותר מאשר לקדימה?? הרי זה לא אמור להיות להפיך??

ג.חוץ מזה איזה מגברים אולי אתם ממליצים לי... אני אישית ראיתי לנזרים:VIBE431 בישביל הרמקולים

VIBE 220 לסאב שיבוא..

ד.חוץ מזה הציעו לי גם את ה VIBE 418,420 מה ההבדל בינהם ?? הרי הם אותו הספק.

זהו..... נידמה לי רשמתי הכל...

מקווה שתהנו לענות לי.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים האלה של המגבר הם בRMS ?

למישהו יש ניסיון עם זה בשביל להגיד אם זה נתונים ממשיים או מופרזים ?

בהקשר לרעיון של הקדימה או אחורה ..... כמובן שאתה צריך להיות יצירתי זה לא באמת אומר שאתה חייב להשתמש ביציאות רק לרמקולים האחוריים\קידמיים. (אין לזה משמעות זה סתם ניסוח של האתר)

ובגלל שיש לך קומפיננט יותר נורמלי משלי. חשבת על האופציה של להגביר את הפרונט ואת הסאב בלבד ?

(זאת אומרת להסתפק במגבר 4 ערוצים יותר טוב\או לחסוך בתקציב) ולחבר את ה220 לפאנל ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שתהייה בלי סאונד מאחורה... דרך אגב שאלה רצינית. אתה כרגע מגביר את ארבעת הרמקולים שלך.. איפה הבמת צליל אם תיתן לכולם את ה"מקסימום" שהם יכולים ?

בהקשר למגבר הם ממש בני ***** כניראה טעות "הדפסה" הכפלת ההספקים.. עכשיו זה נישמע קצת יותר אמיתי

וגם אם זה מתבטא בויתור על הרמקולים מאחורה..אתה לא מעדיף להתפשר על האחורה ולקבל יותר טוב בשביל הקדימה והסאב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אחי אל תבין אותי לא נכון. אני לא אומר לך שאסור שיהיה לך צליל מאחורה.. פשוט רציתי לדעת מאיפה בא רוב הצליל באוטו .. מאחורה או מקדימה ?

(לי יש מורל מלניום עם רמקולים 6 על 9 מאחורה) שניהם מוגברים עם אותו המגבר.

ומרוב שהאחוריים לוקחים את הבמת צליל אי אפשר בכלל לדעת שיש לי רמקולים מקדימה.

רציתי לדעת אם המצב זהה גם בסידרה הבינונית של מורל או.. שלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ מגבר חביב. היו לי פעם שני מגברים מאותה הסדרה, אני לא בטוח שהם מוציאים את ההספק המוצהר אבל לא כל כך רחוק. הייתי מעדיף אותו על לנזר.

הנתונים שלו הם אלו שמצאת בקישור השני:

75W X 2 @ 4 Ohms (front

50W X 2 @ 4 Ohms (rear

200W X 1 @ 4 Ohms (sub

למגבר יש תוספת מודול של מאוורר, כדאי שתרכוש את התוספת הזו אם יש לך אפשרות שכן הHEATSINK שלהם לא מתוכנן בצורה כל כך טובה והמאוורר יכול לעזור למגבר (במיוחד למגבר הזה בסדרה).

תנסה להתקשר לאוטופרט ישירות, אולי תוכל להשיג אותו במחיר טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה איל.....

אם אתה אומר שהם עומדים בהספקים שנקובים עליהם זה כבר טוב!

אבל לאהאם עדיף את שני אלו:VIBE431

VIBE 220 על מגבר אחד......

אני חושב שהם בכל זאת יוציאו הספק יותר גדול וגם יתחממו פחות...לא??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהם מוציאים את ההספק המוצהר אבל לא כל כך רחוק.

כנראה מהעייפות אתה מפספס דברים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...