Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה בסגנון מיוחד - רק בב"ש

Herman
שימו לב! השרשור הזה בן 6024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משטרה לא מגיעה על מנת לתת דוחות על חניה מהסוג הזה, יש להם "דברים חשובים אחרים לעשות".

לפני מספר חודשים ביקשתי להזמין ניידת וזאת מפני שראיתי כי חונים בחניית נכים של משרד הרישוי בפ"ת, נחשו מה?

המשטרה הפנתה אותנו למוקד העירוני, והמוקד העירוני הפנה אותנו למשטרה :? מבלבל? לא, זה יותר מכעיס! לראות אדם קטוע רגליים מנסה למצא חניה ומתמרן וזאת כי אידיוט החליט לחסוך לו זמן ולחנות בחניה שלא אמורה להיות שלו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא חונה בתוך כיכר ולא צומת. בכל מקרה הוא חונה בכיכר, נכון, אבל הרכב שלו לא בולט יותר מהקורולה שחונה בתוך הכיכר. או לפחות ככה זה נראה על פי התמונות. בוא נאמר ככה, אני לא הייתי חונה ככה אבל אם הייתי צריך להניע בדחיפה, בהחלט הייתי חונה ככה.

מה להניע בדחיפה??? מדובר בפוקוס אוטומט!!!

כתבתי שבכיכר יש מפרץ לשתי מכוניות, באחת חונה הקורולה ובשניה הסוזוקי שהגיע דקה אחר כך.

הוא החנה כך רק בגלל ששתי החניות במפרץ של הכיכר היו תפוסות.

לגבי הVTR,

תודה 8)

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרה לא מגיעה על מנת לתת דוחות על חניה מהסוג הזה, יש להם "דברים חשובים אחרים לעשות".

לפני מספר חודשים ביקשתי להזמין ניידת וזאת מפני שראיתי כי חונים בחניית נכים של משרד הרישוי בפ"ת, נחשו מה?

המשטרה הפנתה אותנו למוקד העירוני, והמוקד העירוני הפנה אותנו למשטרה :? מבלבל? לא, זה יותר מכעיס! לראות אדם קטוע רגליים מנסה למצא חניה ומתמרן וזאת כי אידיוט החליט לחסוך לו זמן ולחנות בחניה שלא אמורה להיות שלו.

ל'

גם לי היה מקרה דומה , עד שלבסוף החלטתי כל פעם שאני רואה את המקרה להתקשר למשטרה ולהגיד להם "תשמעו אני מחכה לכם פה....... ליד המכונית תבואו!!!" בלי וויכוח , לבסוף הם נענו לבקשתי והבנאדם קיבל דוח של 500 שקל, אם הם לא היו נענים לבקשה הייתי פונה לעיתון או לכל מקום שהיה גורם להם לשנות את דעתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah: כל הכבוד על הנחישות מעריכה אנשים כמוך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבועיים הייתי כשבוע עם בני בתל-השומר.

היצירתיות שמפגינים אנשים בנסיון למצוא חנייה בשעות הבוקר במתחם ביה"ח יכולה להפתיע גם את מי שחושב שראה הכל בחיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתיע ביותר לשמוע זאת.

במקום ישנה חניה גדולה ומסודרת לבעלי רכבים רגילים, וחניה מסודרת לנכים.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...