Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי הצעת מחיר שקיבלתי לחצי אוברול - פונטו ספייס 2001?

11efraim
שימו לב! השרשור הזה בן 6069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה פלג אחד אצלי נרטב משמן אז נאמר לי שאני צריך לעשות רינגים ובקיצור חצי אוברול .

שיפוץ ראש מנוע רינגים לגרים טיימינג 2000 ש"ח.

איך אני יודע שהוא שם לי חלקים מקוריים ?

אמרו לי אם אטם ראש לא מקורי מנוע מתחיל לנזול אחרי חצי שנה.

רינגים לא מקוריים קומפרסיה תהיה נמוכה.

פלגים לא מקוריים הלך מחשב הצתה.

אני לא עושה את הטיפול במרכזי בגלל המחיר הגבוהה.

1. האם אלי לקנות את כל החלקים מקוריים לבד במסגר 70(אבל אז תהיה לי בעיה באחריות ובטח ייקר לי ?

2.האם אפשר לקבל פרטים מורחבים לגבי מה זה חצי אוברול איזה חלקים להחליף בטיפול על הדרך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם תקנה את החלקים לבד תפסיד את האחריות, 2000 ש"ח זה מחיר זול לעבודה ולחלקים.

"איך אני יודע שהוא שם לי חלקים מקוריים ? " אל תדאג המכונאי לא פרייר, הוא לא ירצה שהעבודה שביצע תחזור.

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון לא ההיתי הולך על שיפוץ כזה לא תמיד זה מצליח עדיף כבר לייבא מנוע-עוד 1000-ראש שקט-3 חודשים אחריות

המחיר הכי נמוך שמצאתי למנוע מיבוא זה 4500 ש"ח.

למה אתה חושב שלא יצליח מה לעשות כדי שזה יצליח?

סהכל נרטב לי הפלאג משמן אז אני צריך רינגים ועל הדרך לגרים ואמרו לי שאם מפרקים ראש מנוע הוא לא ישר אז צריך לשלוח אוטו לשיפוץ זהו.

1. האם אלי לקנות את כל החלקים מקוריים לבד במסגר 70(אבל אז תהיה לי בעיה באחריות ובטח ייקר לי ?

2.האם אפשר לקבל פרטים מורחבים לגבי מה זה חצי אוברול איזה חלקים להחליף בטיפול על הדרך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בו נעמיד את כול הדברים בפורפוציה נכונה.

א] המוסך בקלנסוא הוא לא "שלך" ולא יהיה שלך!!! בנוסף לתשומת לבך אם הרכב שלך יתפס ע"י היחידה של "אתגר"

במוסך בקלנסוא הוא יוחרם מיד ותקבל אותו חזרה אם זימון למישפט!!!

יחידת "אתגר" זהוא גוף שהוקם ע"י משטרת ישראל ומשרד התחבורה כדאי לחסל את נושא התיקונים בשטחים עקב גניבת מכוניות וחלקים מהארץ והם עובדים חזק מאוד.

ב] אתם חיים כולם בסרט מבחינת מחירים אני לא יודע מאיפה אתם מוצעים את המחירים האלה!

לפניכם המחירים המציעותיים לחלקים +-

מערכת סתמים מקורית פיאט [אגב גניבה לאור יום כי היא לא מושלמת ויש תוספות] +- 650 ש"ח לפני מע"מ

רינגים איכותיים [לא זבלה] +- 450 ש"ח

מיסבי טלטל +- 100 ש"ח

רצועת טימינג + מיסב מותח 150 ש"ח

שמן מנוע + נוזל קרור + 4 פלגים + מסנן שמן + מסנן אויר + מסנן דלק 300 ש"ח

שיפוץ ראש מינימום +- 650 ש"ח

יחד הכול 2300 לפני מע"מ כולל מע"מ 2656 ש"ח

וכמובן העבודה בהתנדבות "חינם אין כבף" נדה!!!

עבודה כזו עולה +- 1500 ש"ח

כלומר עלות תיקון כזו עולה +- 4000 ש"ח.

בנוסף כך בחשבון שעל "רינגים אין אחריות"

יתרה מזה אדיוט מי שיסכים שתביא את החלקים כי זה תמיד ניגמק לא טוב ובבלגנים.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***עריכת הנהלה- נמחק ציטוט מיותר של הודעה צמודה****

אתה חי בסרט קלנסווא עד כמה שזכור לי היא בשטח של מדינת ישראל ולא מעבר לקו הירוק .

לטפל שם זה כמו לטפל ביפו(ישוב ערבי) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך בדיוק הוא מצליח להשיג חלקים מקוריים במחיר יותר זול מהמחיר שבני נקב?

הבנו - העבודה נעשת בקלנסווה ולכן היא חינמית, איך בדיוק הוא משיג חלפים בפחות מ- 2300 ש"ח? שים לב שאת המע"מ כבר הורדתי כי אני משוכנע שהוא ישולם כחוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת פה תגובה מבני שהוא מספר 1 בתחום אין מה להוסיף

המחירים שקיבלת לא הגיוניים.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן תשובה שנתתי לפותח השרשור, בתשובה לשאלתו, בפורום של מועדון פיאט, תגובת חברי הפורום, לתגובתי רצוייה:

11efraim כתב:האם שווה לי לקנות חלקים לחצי אוברול לבד כי אמרו לי שאם יעשו לי אוברול אם חלקים לא מקוריים הוא יתחיל לנזול ויהיו המון בעיות?

במסגר 70 הוא אמר לי שאני יכול לקנות אצלו את כל החלקים .

השאלה שלי מה אני צריך לקנות וחשוב שיהיה מקורי .

1.אמרו לי שאטם ראש מנוע חייב להיות מקורי וסיליקון לאיטום .

2.רינגים מקוריים

3.לגרים מקוריים

4.חגורת טיימינג

מה עוד אני צריך לקנות שחשוב שיהיה מקורי?

והאם הלא מקורי באותם מידות לא מתאים?

האם שקלת, בררת, וחישבת האם זה כלכלי לעשות היום אוברול, כשבחצי מחיר אתה יכול לקבל מנוע מיבוא, עם אותה אחריות, של מנוע משיפוץ, ועם אותם מספר שנות חיים?!

האם שקלת לבקש מהמוסך המטפל שירכיב חלקיים מקוריים?

האם תוכל להבדיל בין חלקים מקוריים לתחליפים?

האם בקנייה עצמית של החלקים, אתהחושב , שתוזיל את העלות של השיפוץ?

האם כשתבוא למסעדה, תביא איתך את השיפוד, הפיתות והסלט?

האם אתה מצפה לאחריות על החלקים, מהמוסך, שהחלקים הובאו על ידי הלקוח?

להמשיך בשאלות, או שאתה כבר גיבשת תשובה?

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הכי נמוך שמצאתי למנוע מיבוא זה 4500 ש"ח.

למה אתה חושב שלא יצליח מה לעשות כדי שזה יצליח?

סהכל נרטב לי הפלאג משמן אז אני צריך רינגים ועל הדרך לגרים ואמרו לי שאם מפרקים ראש מנוע הוא לא ישר אז צריך לשלוח אוטו לשיפוץ זהו.

אפרים הנכבד!

בעבר עשו לי באלפא 33 ראש מנוע+משאבת מיים השחזות ועוד כל מיני דברים הגעתי ל3000 ש"ח במוסך מומחים לאלפא gta)

לאחר חודשיים מכרתי את הרכב והקונה התקשר אליי לאחר חודש והודיע לי שהלך מנוע זה מקרה אחד....מקרה שני קניתי רובר קבריולט מנוע הונדה (שמשמשת אותי עד היום ראה בחתימה)עם מנוע גמור שהיה חלק מהעיסקה ,המכונאי חשב שמדובר רק בראש מנוע, בקיצור לאחר פירוק הממצאים מראים שאת הראש כבר אי אפשר לחרוט משמע צריך ראש חדש,רינגים,טיימינג,פלגים שמנים פילטרים,גומיות שסתומים,אטם ראש מנוע ,ועוד אטמים משונים,הגעתי לסך הכל נזק של 4500 ש"ח,המכונאי עובד במוסך ואת העבודה הוא עשה לי בבית שלו בשביל לחסוך לי במחיר..הלאה..לאחר חודש שניי בוכנות ושניי טלטלים נשברו! הסיבה:משאבת שמן הפסיקה לעבוד משום מה..מה עושים? מזמינים מנוע מיבוא אז הזמנתי המנוע עלה לי 3350 ש"ח ההרכבה היתה על המכונאי כי לא היה לו נעים אולי הוא אשם במה שקרה ואולי לא .. לא ניכנס לזה..אולי היה לי חוסר מזל לא יודע אבל היום אני יודע שאם הולך לי ראש וצריך אולי גם רינגים אני לא משפץ!! לא לוקח ריזיקות מזמין מנוע מיבוא וסוגר עיניין שים לב התיקון עלה לי 4500 ש"ח מנוע מיבוא עלה לי 3350 ש"ח אז מה יותר משתלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שטויות.

מכונאי טוב,שבודק את המנוע היטב,ועושה עבודה מקצועית עם מדידות וע"פ הוראות היצרן,יעשה אוברול\חצי אוברול שיסע שנים.

מנוע מיבוא זה לא מנוע חדש,זה חתול בשק,אתה לא יודע אם המנוע רתח בעבר,עם בוצעו טיפולים בזמן,וכמה ק"מ המנוע עשה(זה שהמוכר אומר לך,"30000 ק"מ, עלי" זה לא מעיד על כלום)

מה קורה לאחר 3 חודשי אחריות?

אם מחיר שיפוץ ומחיר החלפת המנוע חופפים תמיד עדיף שיפוץ.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות.

מכונאי טוב,שבודק את המנוע היטב,ועושה עבודה מקצועית עם מדידות וע"פ הוראות היצרן,יעשה אוברול\חצי אוברול שיסע שנים.

מנוע מיבוא זה לא מנוע חדש,זה חתול בשק,אתה לא יודע אם המנוע רתח בעבר,עם בוצעו טיפולים בזמן,וכמה ק"מ המנוע עשה(זה שהמוכר אומר לך,"30000 ק"מ, עלי" זה לא מעיד על כלום)

מה קורה לאחר 3 חודשי אחריות?.....................................................................

...................................................................................

אם מחיר שיפוץ ומחיר החלפת המנוע חופפים תמיד עדיף שיפוץ.זה לא ממש חתול בשק המנועים עוברים בדיקה היבואן לא קונה חתולים בשקים לאחר שאתה קונה את המנוע אתה בודק אותו במוסך במכשירים(כמו שאתה לוקח רכב לבדיקה)וזה הכי בטוח

יש אחריות ל3 חודשים אם בדקת את המנוע כמו שצריך אין סיבה שהמנוע יגמור אחריי 3 חודשים שיפוץ מנוע יש הרבה יותר סיכונים

אורן

......................................
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לא הבנתי מה פשר הנקודות?

אני נותן שנה אחריות מלאה על כל מנוע שאני משפץ(כמובן בתלות שהמנוע אינו רתח מסיבה חיצונית).

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...