Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון אחיזת כביש ZX VOLCANE VS 106 RALLYE

BLUE-R
שימו לב! השרשור הזה בן 7525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוף אוף עוד אחד מאלף השירשורים המעצבנים על וולקן וראלי..

מתי נתחיל לדבר על מכוניות אמיתיות לשם שינוי ??? :lol:

:twisted:

למה אתה קורא אוטו אמיתי

לאלפא???????????????????????

לצורך העניין, כל אלפא מבוססת שלדת האלפטא (אלפטא, אלפטא GT/GTV, ג'ולייטה, 75, 90, SZ/RZ) תאחוז יותר ותהיה מהירה יותר כמעט בכל כביש נתון (פרט לכבישי הרים איטיים במיוחד, בהם תתקשה כל הנעה אחורית).

אתה מוזמן בכל זמן להיווכח שאתה טועה

אני בה עם ZX תביא איזה אלפא שאתה רוצה גם 164 3L קוורדיפולו

בהצלחה

לארגן סטייג'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מר ארז חי בכוכב אחר כנראה...

אבל ניתן לילד להתגאות הרי בישביל זה הוא קנה....

שיראו כמה גבר הוא בחברות הצרפתים..

אה אופס סליחה CARS FORUM :lol:

בחיי לה פרונסה פורום.

:twisted::wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוף אוף עוד אחד מאלף השירשורים המעצבנים על וולקן וראלי..

מתי נתחיל לדבר על מכוניות אמיתיות לשם שינוי ??? :lol:

למה אתה קורא אוטו אמיתי

לאלפא???????????????????????

לצורך העניין, כל אלפא מבוססת שלדת האלפטא (אלפטא, אלפטא GT/GTV, ג'ולייטה, 75, 90, SZ/RZ) תאחוז יותר ותהיה מהירה יותר כמעט בכל כביש נתון (פרט לכבישי הרים איטיים במיוחד, בהם תתקשה כל הנעה אחורית).

אתה מוזמן בכל זמן להיווכח שאתה טועה

אני בה עם ZX תביא איזה אלפא שאתה רוצה גם 164 3L קוורדיפולו

בהצלחה

סבבה אני בא עם אלפא 147GTA (כן בטח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי לה פרונסה פורום.

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול .

הציבו לך אתגר בעקבות ההצהרות הלא מבוססות שלך, ואתה במקום לעמוד בהצהרות שלך בחרת להשתפן אבל לצאת בכל זאת "גבר" ע"י ירידה על המכוניות הצרפתיות, גבר רציני.

יש לך אלפא 75 עד כמה שאני זוכר (מבוססת שלדת האלפטא ) ZX לא חסר, אולי תעמוד מאחורי המילים שלך במקום סתם לזרוק הצהרות באוויר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי לה פרונסה פורום.

הציבו לך אתגר בעקבות ההצהרות הלא מבוססות שלך, ואתה במקום לעמוד בהצהרות שלך בחרת להשתפן אבל לצאת בכל זאת "גבר" ע"י ירידה על המכוניות הצרפתיות, גבר רציני.

יש לך אלפא 75 עד כמה שאני זוכר (מבוססת שלדת האלפטא ) ZX לא חסר, אולי תעמוד מאחורי המילים שלך במקום סתם לזרוק הצהרות באוויר ?

|אייקון של אוירה מתחממת| :p:lol:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי לה פרונסה פורום.

ודיבורים כמו חול..ועוד שלל פתגים מוצלחים כאלה כבר נמקו נגוזו...

הציבו לי אתגר ?

האמת לא הדליקו אותי מספיק בישביל להשתתף באתגר.

מה ההתלהבות מרכב שיש לו קצת יכולת שילדה כמו ה ZX שהוא בכל חור נמצא שהוא צרפתי ושהוא מאוס!.

לעומת האיטלקיה שכל הנעה שלה משדרת הנני פה והסאונד שהצרפתי אוכל הנבלות בחיים לא יצליח להפיק.

ואם כבר מדברים על אלפא 75 אז ביכלל מרווח ענקי מושבים מאחורה שבעל צרפתיה אמר במיוחד שהם פשוט נוחים יותר.

אבל עזוב מה זה איטלקי זה חרא מתקלקל .

ובקשר לאתגר אנני יכול לענות לו -הרכב ללא טסט ביגלל הזמנת הגה חדש.

ואם כבר מדברים על ההגה ספרת כמה צרפתיות חולות במחלה? :twisted:

אבל בלי הרבה הרחבות...כל אחד פה הוא פשוט בוחן רכב מהולל שיודע להבדיל ישר כמה השלדות הצרפתיות מופלאות או שמה.....הוא לא יודע כלום.

בישביל שתרגיש טוב ורוב החברי פרנסוה פה אז אני לא הולך להתחרות בבחור המוצלח אז יצאתי פחות גבר פגעת לי באשך המשאלי שירד לו קצת האגו.

וגם אני לא הולך להתחרות עם המנוע העגלתי שיש לי(לי הוא עגלתי אחרים אמרו שזה מטוס..לך תבין) הגיע הזמן כבר להכניס את ה T.S :wink:

הנה יצאתי גבר (NOT) שלא הגעתי לאתגר...המאוד מפתה :lol:

לפחות אני מציאותי.

בלה.

(אבל אני מוכן לאגן לך מישהו עם 75 TS שתיתן לו בראש..מהמועדון של אלפא אם יש מתנדבים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההתלהבות מרכב שיש לו קצת יכולת שילדה כמו ה ZX שהוא בכל חור נמצא שהוא צרפתי ושהוא מאוס!.

לעומת האיטלקיה שכל הנעה שלה משדרת הנני פה והסאונד שהצרפתי אוכל הנבלות בחיים לא יצליח להפיק.

אבל בלי הרבה הרחבות...כל אחד פה הוא פשוט בוחן רכב מהולל שיודע להבדיל ישר כמה השלדות הצרפתיות מופלאות או שמה.....הוא לא יודע כלום.

אתה סותר את עצמך, אתה זורק הצהרות מטומטמות באוויר על רכב שאתה לא מכיר ככל הנראה, ומצד שני אומר בזלזול שכל אחד פה מזיין בשכל - למרות שבינתיים אתה הוא זה שזורק הצהרות בלתי מבוססות רק בגלל היותך משוחד מעצם העובדה שיש לך אלפא.

שים לב, אני לא זורק פה שום טענה שהוולקן טובה יותר או שהאלפא טובה יותר, אני מעדיף לשתוק. אבל הדברים שאתה זורק לאוויר בלי שום ביסוס כבר עברו את הגבול.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סותר את עצמך, אתה זורק הצהרות מטומטמות באוויר על רכב שאתה לא מכיר ככל הנראה, ומצד שני אומר בזלזול שכל אחד פה מזיין בשכל - למרות שבינתיים אתה הוא זה שזורק הצהרות בלתי מבוססות רק בגלל היותך משוחד מעצם העובדה שיש לך אלפא.

שים לב, אני לא זורק פה שום טענה שהוולקן טובה יותר או שהאלפא טובה יותר, אני מעדיף לשתוק. אבל הדברים שאתה זורק לאוויר בלי שום ביסוס כבר עברו את הגבול.

אז זהו שלא.

לא הזכרתי ולו פעם אחת בהודעה(הנ"ל ספציפית) שכתוב שהאלפא יותר טובה מהוולקן לא מדבר ביכלל על ZX 1400.

אני לא מכיר ZX? טוב נו אתה צודק...אני לא מכיר רק להורים שלי היתה אחת ולחבר.

אני מעביר דברים ללא כל ביסוס....

שאלה פשוטה הZX יותר טובה מ BMW320I ? הסיכוי הוא קלוש שהיא יותר טובה..

יצא כבר מכל חור מי אוחז יותר צרפתי 1 או צרפתי 2..ביגלל זה ביכלל התחיל כל הוויכוח.

הפורום נראה באמת כמו איזה אחוות צרפת שיצא כבר מכל חור.

(וכמובן שיבוא אם לא מתאים לך תעזוב,אז תן לי אלטרנטיבה יותר טובה? :lol: ,אני בדרך כלל מנסה לדלג על כל השאלות הצרצפתיות האלה בזאת דווקא הגבתי כי קצת נמאס לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי לה פרונסה פורום.

ודיבורים כמו חול..ועוד שלל פתגים מוצלחים כאלה כבר נמקו נגוזו...

הציבו לי אתגר ?

האמת לא הדליקו אותי מספיק בישביל להשתתף באתגר.

ואם כבר מדברים על אלפא 75 אז ביכלל מרווח ענקי מושבים מאחורה שבעל צרפתיה אמר במיוחד שהם פשוט נוחים יותר.

אבל עזוב מה זה איטלקי זה חרא מתקלקל .

ובקשר לאתגר אנני יכול לענות לו -הרכב ללא טסט ביגלל הזמנת הגה חדש.

ואם כבר מדברים על ההגה ספרת כמה צרפתיות חולות במחלה? :twisted:

בישביל שתרגיש טוב ורוב החברי פרנסוה פה אז אני לא הולך להתחרות בבחור המוצלח אז יצאתי פחות גבר פגעת לי באשך המשאלי שירד לו קצת האגו.

וגם אני לא הולך להתחרות עם המנוע העגלתי שיש לי(לי הוא עגלתי אחרים אמרו שזה מטוס..לך תבין) הגיע הזמן כבר להכניס את ה T.S :wink:

הנה יצאתי גבר (NOT) שלא הגעתי לאתגר...המאוד מפתה :lol:

לפחות אני מציאותי.

בלה.

(אבל אני מוכן לאגן לך מישהו עם 75 TS שתיתן לו בראש..מהמועדון של אלפא אם יש מתנדבים)

קודם כל בכדור הארץ אני חי וכנראה גם הרבה לפניך

ודבר שני תארגן את הרכב המדובר כי אני מוכן ואם אתה יכול תדאג אפילו למשהו יותר חזק

erezzx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי.....

אנשים מה קורה לכם...

אתם מתחממים ועל מה... על סתם שטויות...

אף פעם לא הייתי ב106 ראלי או בוולקן !! בחיים ....

חשבתי שפה יש דיון רציני על "היציבות של הוולקן וה ראלי " ...

כי כנראה שרוב החברה פה מעדיפים מכוניות ללו ...

אף פעם לא היו לי טענות לגבי מכוניות ללו ... ועד שאני לא אעלה על לפחות אחת..... אז אין לי בכלל על מה לדבר...

לא ממש התעניינתי ... אך מרוב שהנושא הזה נטחן .. ומיוחד ת'רד זה... התעניינתי ...

נכנסתי לעמוד האחרון ... ואני לא רואה שום קשר לנושא....

כל העניין פה הפך לצרפתיות והאלפא 75 ... בין מי ספורטיבית יותר....

הפך לאתגרים וסתם חרטא של ת'רד ...

אני ממש מצטער... אני לא יכול לנעול נושא... ואני יודע שרב המנהלים פה גם נכנסו בתוך כל האתגר בת'רד הזה .. אבל לפי דעתי הדיון סטה מהמסלול בגדול ...

בהתחלה הדיון היה בין ה106 ראלי מצד והוולקן מצד שני...

לפי העמוד האחרון אני רואה את שתיהם ..הראלי והוולקן מצד וחד .. והאלפא מצד שני ...

או בגדול בין הצרפתיות והאיטלקיות .... :evil::mad::evil::?

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מיוחד כל כך בעוד דיון על אחיזה יציבות WHATEVER

כל העניין הוא שפשוט נמאס מעשרים אלף שירשורים על צרפתיות..

כאילו כמה אפשר ?

למה שלא תשימו בלוגו של הפורום מתחת

"הפורום לחובבי הצרפתיות"

וזהו יהיה יותר פשוט להבין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו כמה אפשר ?

"הפורום לחובבי הצרפתיות"

אלון, אתה לא הוגן !

יותר מפעם פנית לייעוץ אם זה בנושא טכני בענין ה-75 או בנושא כללי וקיבלת את מלוא ההתיחסות.

יש פה לא מעט חברים שמחזיקים באלפא או כאלו שהחזיקו בעבר (גם אני בין החוטאים) מן הסתם ברגע שלאחוז גדול מחברי הפורום יש צרפתיות כך תהיה קורולציה לכמות ההודעות שצרפתיות מוזכרות בהן , הרבה דיונים שמתפתחים פה הם כלליים ולא קשורים לתוצרת זאת או אחרת.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו כמה אפשר ?

"הפורום לחובבי הצרפתיות"

אלון, אתה לא הוגן !

יותר מפעם פנית לייעוץ אם זה בנושא טכני בענין ה-75 או בנושא כללי וקיבלת את מלוא ההתיחסות.

יש פה לא מעט חברים שמחזיקים באלפא או כאלו שהחזיקו בעבר (גם אני בין החוטאים) מן הסתם ברגע שלאחוז גדול מחברי הפורום יש צרפתיות כך תהיה קורולציה לכמות ההודעות שצרפתיות מוזכרות בהן , הרבה דיונים שמתפתחים פה הם כלליים ולא קשורים לתוצרת זאת או אחרת.

אז מה...

כל אחד שואל בקשר למכונית שלו ...

אם לרוב פה יש צרפתיות אז יש להם את מלוא החופש לשאול כמה שהם רוצים על המכוניות ...וגם לפתוח ת'רדים לדיונים שונים וענייניים בקשר למכוניות ללו...

אני למשל לא ממש תורם בעניין זה .. כי חוץ מרנו טויינגו ורנו 19 אני לא ממש מכיר...

הידע שלי הוא ברכבי פאר .. כי אלה המכוניות הפופלריות בסביבתי , וגם אלה סוגי הרכב שנהגתי בהם לרוב...

אם הת'רד לא מוצא חן בעיניך אל תכנס אליו..אל תתיחס אליו ואל תגיב בו תגובות שרק יסיטו את כל הדיון לעבר שלך !! (אני לא רוצה להמשיך איך זה יישמע) אבל תקלוט את זה לבד..

כל אחד תורם בידע שלו... כל אחד רוצה לדעת יותר בקשר למכונית שלו ... כי אחד מדבר על מה שמעניין אותו ...

אז פשוט רד מהת'רד הזה ..... ואם הת'רדים שקשורים לצרפתיות לא מוצאים חן בעינייך אז אל תכנס אליהם ...וחאלאס עם כל זיוני המוח פה ... כל מי שאיזה ת'רד לא מוצא חן בעיניו מתחיל לזיין את המוח ...!

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הת'רד לא מוצא חן בעיניך אל תכנס אליו..אל תתיחס אליו ואל תגיב בו תגובות שרק יסיטו את כל הדיון לעבר שלך !! (אני לא רוצה להמשיך איך זה יישמע) אבל תקלוט את זה לבד..

כל אחד תורם בידע שלו... כל אחד רוצה לדעת יותר בקשר למכונית שלו ... כי אחד מדבר על מה שמעניין אותו ...

אז פשוט רד מהת'רד הזה ..... ואם הת'רדים שקשורים לצרפתיות לא מוצאים חן בעינייך אז אל תכנס אליהם ...וחאלאס עם כל זיוני המוח פה ... כל מי שאיזה ת'רד לא מוצא חן בעיניו מתחיל לזיין את המוח ...!

יפה מאוד ! :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...