Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם להתפשר על 206 XS לעומת GTI לאור חוסר זמינות בשוק?

verbot
שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני כבר מתלבט ומחפש רכב כבר זמן מה, לאחר חשיבה רבה הגעתי למסקנה שהרכב הרצוי הוא 206GTI משנתון 04-05 , אך לרוע מזלי נתקלתי רק במכונית אחת משנת 05 (עלתה לכביש ביולי 04) מליסינג (נהג יחיד) עם 52K קילומטר, ואני לא מעוניין לחשוב על אחת כזו, בטח קרעו אותה ...

כיוון שאני לא מוצא אחת מתאימה כבר זמן רב אני מתחיל לחשוב על לקנות את ה 206XS משנתון מתקדם יותר 05-06. האם זה יהיה ויתור כואב מדי ? האם התנהגות כביש שלהם וההנאה ומנהיגה שונות כ"כ ?

תודה רבה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי באותה דילמה תקופה ארוכה. היה ברור לי שאני מעדיף 206GTI על XS אבל בגלל מחסור ברכבים כאלו בשוק פזלתי לכיוון ה-XS.

תראה, לא יודע כמה אתה לחוץ...אני חיפשתי הרבה זמן והיתה לי האפשרות לחכות עם מכירת הרכב הקיים עד מציאת רכב אחר. XS יכולה להיות מהנה מאוד אבל כדי להביא אותה ליכולת של GTI צריך להשקיע לא מעט כסף, יותר מאשר הפרשי המחירונים ביניהן (תוסיף למחיר של XS גג שמש וחישוקים קלים ותגיע להפרש לא גדול לעומת ה-GTI).

לאחרונה פורסמו שתי 206GTI שנת 2002 ויש גם את האוטו של זאב מהפורום שהוא שמור מאוד (אבל היא 2001). אולי כדאי לך לשקול ירידה בשנתון.

ד"א, אני בסוף לא הלכתי על 206 בכלל.... :-D

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכך שני צדדים עם השלכות שונות. אם אתה מורגל לביצועים , אין ממש תחליף ל GTI. ואם תבחר בה גם תגלה שהיא חבילה מאוד מאוזנת בין שימושיות להנאה. לעומת זאת , ה XS חלשה יותר ופחות ממוקדת מה GTI גם מבחינות אחרות שנלקחות בחשבון, כמו חבילת אבזור מקורי [ידית הילוכים, דוושות, כסאות וכו] המגיעה כסטנדרט.

ז"א, ההבדל בהחלט שם , השאלה איפה הנקודות שחשובות לך יותר.

היו 16 איטלקים מוגדשים, חזרנו ל 20. רק בלי הטורבינה בישבן.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי לא מעט על הXS206 הוא רכב לא רע בכלל אבל לא מתנהג כמו רכב ספורט כוח זמין יש לו סיבובים הוא חביב אבל יש הרגשה של ''זה לא זה '' שאתה נוהג עליו

על הGTI לא נהגתי אז אני לא יודע את ההבדל .

אם אתה רוצה רכב נחמד עם התנהגות ספורטיבית אז הוא יענה על הדרישה .

אם אתה מחפש רכב ספורט הXS הוא לא התשובה.

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שחשבתי על ההבדלים בינהם, ולכן ההתלבטות.

האם השנתונים 01-02 לא ישנים מדי מבחינת התחלת בלאי רציני ותיקונים רבים שאצטרך לבצע? קצת מטריד אותי העיניין הזה ומצד שני יש לי מספיק כסף לקנות שנתיים שלוש מעל בשנתון אז קצת חבל לי.

מה אתם אומרים על האפשרות של קניה מליסינג לשעבר (כמו שכתבתי למעלה)? האם החשש שלי מוצדק או שיש מקום לראות את הרכב?

ד"א CASPER על מה הלכת בסוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בגדול קצת חשוד רכב ספורט מליסינג אבל תלך ותראה קודם כל מי הבן אדם .

אחרי זה תעשה בדיקה אין כמעט דברים שאי אפשר לגלות היום בבדיקה ואם הוא קרע את הרכב וההספק ירד משמעותית ויש בלאי גבוה אז תרד ממנו.

השיקול שאתה קונה רכב כזה שעבר ליסינג זה בזמן שאתה תרצה למכור אותו יקרעו אותך במחיר.

כדי להיות מוכן לזה גם אתה תקרע את בעל הרכב במחיר גם ואז תצא מאוזן.

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך לרוע מזלי נתקלתי רק במכונית אחת משנת 05 (עלתה לכביש ביולי 04) מליסינג (נהג יחיד) עם 52K קילומטר, ואני לא מעוניין לחשוב על אחת כזו, בטח קרעו אותה

אם לא תבדוק לא תדע, כמו שאמרת, אין הרבה 206GTI בשנתונים שאתה מחפש, אז למה לא לבדוק את זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כח זה מה שחסר לXS, ההתנהגות לא רעה בכלל - ועם שדרוג לבולמים+קפיצים התוצאה ממש טובה...

בתור בעלים של XS, לדעתי לא כדאי לך להתפשר - תמשיך לחפש עד שתמצא GTI (אני בכלל הייתי חושב לכיוון של קליאו-ספורט) אחרת תמיד תשאר עם תחושה של החמצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קליאו ספורט מהשנתון הכי גבוה שיש (2003) יכולה לתת תמורה לא רעה.

אמנם אין גג שמש אבל ביצועים בהחלט יש, יותר מה-206-ים, והמחיר למיטב זכרוני בסביבות המחיר של 206GTI פלוס מינוס.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מכונית אחת משנת 05 (עלתה לכביש ביולי 04) מליסינג (נהג יחיד) עם 52K קילומטר, ואני לא מעוניין לחשוב על אחת כזו, בטח קרעו אותה ...

אני לא היתי חושש אבל בודק אותה טוב. היתה אחת כזו בליסינג לעידו (שנגנבו ממנו הג'אנטים אחרי שבוע :( ) והוא טען שהיה מרוצה ממנה יותר מהקליאו שהיתה לו קודם. אולי זה זו?

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=91355&lb=91427

רק ידיעתך אחרי 2002 נוספה בקרת משיכה ומצערת אלקטרונית שפגעו ביכולת של האוטו. לגבי XS לדעתי אל תוותר פשוט תמשיך לחפש. ה XS הרגישה מהירה אבל לא חדה. וכמה שמפתיע כוח זה לא הדבר שהכי חסר לה. משום מה ההיגוי התגובה של השלדה הרבה פחוד חדה ובעיני ברכב ספורטיבי, זה חשוב יותר מכוח.

בהצלחה,

זאב

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, תודה רבה ,אני בהחלט אבדוק את הנושא של הרכב מליסינג כשאחזור למרכז, ואודיע לכם בהמשך.

ד"א הרכב היה בליסינג ב BUDGET וכרגע נמצא ליד נתב"ג למישהו יש סיפורי זוועות עליהם או כיוון שזו חברה רצינית הם לא מנסים לרמות ?

לאיזה מכון בדיקה הייתם ממליצים לקחת את הרכב, באיזור המרכז/שרון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את budget או את מי שנהג ב- GTI שלהם, אבל בא נעשה חשבון ביחד:

רכב ספורט לא שלי (woohoo אפשר לקרוע אותו)

+

נסעתי בו לפחות 25K ק"מ בשנה (woohoo אכן טחנתי איתו לאילת וחזרה כל שבוע, איזה כיף היה בסיבובים ומזל שלא אני משלם על הצמיגים)

=

אין מצב שתקנה אלא לאחר בדיקה (הייתיי מציע גם במוסך מורשה ולא רק במכון) ובמחיר ממש נמוך משמעותית ביחס למחירון...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר - אני לא יודע על מה אתה מדבר , אבל הכרתי כבר כמה מכוניות ספורט בליסינג - רובן היו שמורות מאוד.

את הצמיגים אמנם לא אתה משלם עליהם - אבל אם אתה לא משלם עליהם - אז החברה לא ממהרת להחליף לך צמיגים כמו שאתה רוצה - ואז מביאה לך את הצמיגים הזולים ביותר שתמצא לרוב.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם ליביו, גם אני ראיתי בליסינג מכוניות כמו איביזה טורבו מאוד שמורות.

עזוב אותך מניחושים, לך תבדוק את האוטו (ב-7 עיניים מומלץ) ותראה מה מצבה, ככה תהיה יותר חכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...