Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לדעתי להחרים את "תפוז"

Gargoyle
שימו לב! השרשור הזה בן 6468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם מה שתפוז עשו זה לא בסדר - אז את שני הקוקואים הירושלמים שעומדים מאחורי אתר דבקה צריך היה לתלות מזמן בכיכר העיר על זריעת פאניקה.
מיד אחרי שיורידו את הגופות המרקיבות של אותם "ניבחרי העם" ושאר הביזיונרים שניהלו את המילחמה/ביזיון הזה...!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שב 6/6/96 היה את אותה שטות, אני בתור ילד צעיר, עם הרבה סרטים בראש אכלתי את זה בלי מלח והייתי בדכאון על סוף העולם. כשמישהו עושה משהו כזה הוא צריך לחשוב איזה השפעה יש לו ועל מי.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי, איזה ילדים מפגרים.

1. יש כזה דבר מקאברה, תבררו מה זה.

2. יש באינטרנט עוד אתרים. אני מציע שתטפלו בזמן הפנוי מדי שלכם ע"י הקמת משמר שכונה אינטרנטי שיטפל בכל האתרים הרעים באינטרנט. תתחילו בפוקימון.קום.

3. וואי ילדים מפגרים. תתקינו NetNanny.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב שאנשים לוקחים את זה ברצינות
כי יש דברים שפשוט לא צוחקים אליהם...

אני בטוח שאת נשות החיילים שנהרגו לאחרונה זה ממש לא מצחיק ועוד הרבה אנשים... זה מיותר, זה לא מצחיק, זה עצוב שמישהו משועמם כ''כ.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בהתחלה זה נראה מוקצן ומיותר , אבל בהמשך הבנתי את ההומור בזה.

במיוחד אהוב עליי : "בינינו , יש דברים שכדאי וצריך להפציץ בישראל, בואו לתרום לבנק המטרות".

ילדים בני 10 מבקשים להפגיז את המורה לתושב"ע.

אם תפוז היו סתם פותחים אתר שגרתי בו הם מזמינים את הקוראים להחליף מתכונים, להמליץ על סרטים וכו' ,

בטח לא היה נכנס לשם איש.

בקונסטלציה הזאת, נראה כאילו האתר מצליח לא רע בכלל :-D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש דברים שפשוט לא צוחקים אליהם...

אני בטוח שאת נשות החיילים שנהרגו לאחרונה זה ממש לא מצחיק ועוד הרבה אנשים... זה מיותר, זה לא מצחיק, זה עצוב שמישהו משועמם כ''כ.

עמית.

מה קשור?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בהתחלה זה נראה מוקצן ומיותר , אבל בהמשך הבנתי את ההומור בזה.

במיוחד אהוב עליי : "בינינו , יש דברים שכדאי וצריך להפציץ בישראל, בואו לתרום לבנק המטרות".

ילדים בני 10 מבקשים להפגיז את המורה לתושב"ע.

אם תפוז היו סתם פותחים אתר שגרתי בו הם מזמינים את הקוראים להחליף מתכונים, להמליץ על סרטים וכו' ,

בטח לא היה נכנס לשם איש.

בקונסטלציה הזאת, נראה כאילו האתר מצליח לא רע בכלל :-D

זאת לדעתי בדיוק הבעיה,

מה שמפריע לי, שמתרחש כאן ניצול ציני בוטה ומגעיל על חשבון המלחמה,

האתר הזה הוא פשוט בושה, בדיוק כמו ושאחד סיפר פה, רוב האנשים גם אני מן הסתם, לא מייחס שום חשיבות לתכנים שם, שימו לב, רובנו מעל גיל 17+ עם קצת שכל, מה עם ילדים קטנים שנכנסים לשם,

ומה שמפריע לי עוד יותר, זה שניטץ' אתה אם אני לא טועה המלצת על נטנאני נכון? יענטו תוכנה ששומרת מאתרים "רעים",

אמור לי בבקשה,

האם תפוז אתר רע? (מצפה לתשובה רצינית)

הזכרתי את זה בפתיחה שלי,

שאתר תפוז, שמזוהה כ"כ עם העם הישראלי, האם הוא שצריך לשמש דוגמא לדברים כאלו? הוא זה שצריך לעמוד מאחורי תעלול יחצנות זול?

יותר מכך.

למה נראה לך שיש תוכנה שתחסום את האתר הזה? למה נראה שהורה שאפילו מאשר לילדים שלו לגלוש באתרים מסוימים יגיד לו - לא להכנס לתפוז (ואני מודה לכמות ההומור שאפשר להגיב על זה, אבל בכל זאת תהיו רציניים).

לי אישית, מפריע האתר, אני מבין את ההומור, אחרים לא, ילדים לא.

רובכם מבוגרים, אלו מכם שיש להם ילדים, או אלו מכם שיש לכם אחים קטנים (שאתם לא רוצים להתעלל בהם), זה לא מציק לכם?

עמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Netnanny הייתה דוגמה לזה שאפשר לשלוט בגלישה באמצעים טכנולוגיים אם אתה לא מצליח לשלוט בעצמך. תפוז לא אתר רע, גם לא אתר טוב. סתם עוד פורטל, וכפורטל הוא מכין מגוון רחב של תכנים, חלקם עשויים לא לשאת חן בעיני חלק מהאוכלוסיה. על איזה תעלול יחצ"נות אתה מדבר? סתם השתעשעות מקאברית וטפשית. ולגבי תוכנות חסימה, הן חוסמות מה שתגיד להן, ואני לא חושב שאת האתר הזה צריך לחסום.

גם פורנו אנאלי רב משתתפים הוא דבר שמבוגרים מסוגלים לעמוד בו, ולא לכולם הוא יפריע. ילדים לא יבינו. אז למה אתה לא יוצא למסע צלב לסגירת כל אתרי הפורנו לפני שאתה נטפל לתפוז?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נילחצתם, סך הכל אתר ציני עם רעיון מטומטם אבל אל מזעזע ולא כלום ממה שתיארתם.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...