Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 כסאות ילדים מאחורה..

rassabi
שימו לב! השרשור הזה בן 6476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

הבעייה שלי היא שאני זקוק לרכב עם אפשרות להכניס 3 כסאות ילדים מאחורה בצורה נוחה...

שיהיה נח לשים את הכסאות ולקשור אותם עם החגורה..

האפציות שמוצעות לי הם או רנו סניק או מזדה 5 או 307 sw...

האם למישהו יש נסיון אם הנושא ברכבים הללו...?

מה אתם ממליצים בפרט ובכלל על דגמים אלה...?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלושתן ניתן להכניס 3 כסאות תינוק.

בסניק התקרה גבוהה יותר מה שלדעתי גם יהווה יתרון בפריקה וטעינה של הכסאות.

בסניק אין ספסל נוסף , ובעצם עם 3 כסאות תינוק ביטלת את האפשרות של העמסת נוסעים נוספים ברכב.

אם אין לך צורך בנוסעים נוספים מלבד אישתך ואתה צריך הרבה מקום למטען נוסף , הסניק היא אופציה טובה.

מצד שני , היא מרגישה מגושמת משמעותית גם מה 5 וגם מה 307.

היא גם סוחבת הכי פחות טוב מהשלושה.

האמינות שלה לא בשמיים , הרבה תקלות חשמל מעצבנות/מוזרות , "מחלה" של חלונות נופלים , ואיכות חומרים ירודה באופן יחסי.

היא גם הכי פחות דינמית.

ב 5 אתה מקבל לדעתי חבילה נחמדה , גם ספסל נוסף {למרות שזה בא על חשבון תא המטען - ניתן לקפל אותו} , רכב זריז , בנוי טוב , נראה טוב , דלתות ההזזה הם גם יתרון שלא קיים בסניק ובפג'ו.

לדעתי רכב נעים לנסיעה ולנהיגה , ואם הייתי צריך לבחור מבן השלושה סביר להניח שהייתי בוחר בו.

לא ידוע לי על בעיות מיוחדות ברכב.

ה - 307 לדעתי נופלת כאן ,גם מרגישה מיושנת יותר , וגם פחות מרווחת מהסניק ומה - 5 , אני באופן אישי לא מצאתי בה משהו שיכול להיחשב כאן ליתרון משמעותי על האחרות , להיפך , היא כנראה תהיה הכי צפופה מהרשימה שכאן.

רציתי לכתוב שאולי לזכותה היא תתן את ההרגשה הכי "פרייבטית" בנהיגה, אבל את זה אתה מקבל גם ב 5, לטעמי אפילו בצורה טובה יותר.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 5 מצוינת (מנסיון אישי של 28,000 ק"מ), אבל: לא בטוח שתוכל להכניס 3 כסאות תינוק בשורה האמצעית, בגלל שהכסא האמצעי בספסל האמצעי צר מאד (זה מין "כסא דיילת" מתקפל). המשמעות היא שיתכן שכסא תינוק אחד יהיה בספסל האחורי. לפחות תוכל לקפל את הכסא האחורי השני ויהיה לך "חצי בגאז'" מרווח למדי עבור העגלות...

הפתרון היחיד הוא לבדוק, פיזית.

לגבי אמינות - היא חשובה גם גם אם זה בליסינג - לא תרצה להיתקע בחום של אוגוסט בלי מזגן, או עם רכב עומד, ושלושה דרדסים מאחור... מנסיון של מספר ציי רכב שאני מכיר, ה-307SW בעייתית למדי, כפי שציינו לפני. המאזדה 5 מפגינה עד עכשיו אמינות יפנית טיפוסית.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, התגובה שלך מזכירה לי את הגורו וסלידתו מהדיון במונח "אמינות"... לאף אחד אין נתונים על חילוצים ותקלות של חברות הליסינג, אלא אם הוא עובד שם וחשוף לבסיס הנתונים הזה. אז מה? האם זה אומר שאסור להתייחס כאן לאמינות של רכבים? אם כך, אתה צריך להגיב ככה לרוב ההודעות בפורום ייעוץ. ברוב המקרים אין עשן בלי אש, ובמקרה הזה שמעתי על מספיק מדורות, וממקור ראשון.

צריך רק לדבר עם כמה קציני רכב של חברות וציים שמחזיקים את הרכב הזה, ולדבר עם מדגם (לא סטטיסטי, נכון...) של אנשים שמחזיקים 307SW. התמונה שעולה היא לא טובה. מי שמעדיף להתעלם ממנה ולחכות ל"נתוני החילוצים של חברות הליסינג", זכותו.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל דבר מגיע לרמה של חילוץ.

במשך השבוע נכנסות ויוצאות עשרות מכוניות מהמגרש על תקלות שונות ומשונות.

מתוכן ניתן לראות רכבים מתוצרת מסויימת שמככבים ברשימה ושאותם כבר למדנו להכיר.

ה 307 זה לא הרכב הכי נפוץ בליסינג ולמרות זאת אתה יכול לראות אותו לעתים תקופות בחניית "מכני" אצלנו במגרש.

במגאן 2 , שהיא יותר נפוצה , כמות התקלות גדלה בהתאם.

במאזדה 3 שהיא הכי נפוצה , כמות התקלות קטנה בהרבה , ובאופן מורגש.

אז מה זה מראה?

הדברים שכתבתי כאן הם על סמך נסיון שלי , מאחר ואני זה שמחליף רכבים ופותח כרטיסים ללקוחות ליסינג שיש להם תקלות ברכב.

אף פעם לא ניסיתי , אבל אני מאמין שאני יכול להוציא מהמחשב במקום העבודה שלי תדפיס מדגמי שיכול להראות פחות או יותר על מה אני מדבר.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-307 סובלת בעיקר מבעיות הקשורות למערכת חשמל/מחשוב.

יש בבנין שלנו (לא בחברה שאני עובד בה) מישהו שהחזיר את ה-307 שלו בשל ריבוי תקלות, ולקח במקומה מאזדה 5.

אפרופו 307...יש לנו כמה כאלה בחברה - אך אחת מהן הגדילה לעשות...

אחרי כחודש על הכביש, נפער סדק רציני בשמשה הקידמית - הרכב נלקח אחר כבוד למוסך ע"י חברת הליסינג. בבדיקת הרכב שהוחזר הסתבר שחיישני הגשם לא עובדים (היה לי ברור שהם שמו שמשה ללא חיישנים בשל המחיר הזול יותר...)

לאחר יומיים באה חברת הליסינג שוב לקחת את הרכב ע"מ לבדוק את בעיית החיישנים.

בדרך - ביצע הנהג של החברה תאונת חזית אחור שבמהלכה נשברה השמשה הקדמית, ונפתחו כריות האוויר. הרכב תוקן ע"ח הביטוח ( 50000 ש"ח ושבועיים במוסך ), ולא חיישני הגשם לא עבדו אח"כ, הרכב נלקח לתיקון בפעם השלישית ורק אז הותקנה השמשה המתאימה ( שנסדקה שוב אחרי שלושה חודשים, אבל נחסוך לכם את זה...:-D )

מנסיון ( ולמרות ההסתברות לתקלות ) אני ממליץ על הסניק במיוד אם מדובר על ילדים קטנים יחסית כי הנגישות לרכב ולכסאות בסניק היא ללא תחרות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגאן סאדן 2 , ענקית מאחור, אין בעיה לקשור 3 מושבים מאחור.

הרכב ברשותי מהעבודה, ללא בעיות למרות סיפורי אימה ופחד, רכב מעולה, מרשים מאוד, בעל רמת גימור גבוהה, בהחלט הפתעה לטובה.

הגיר אקטיבי מאוד, ומבצע הורדות הילוכים לקראת בלימה בדיוק כמו ידני...

אם לא מתאים, ניתן להעביר למצב של טיפטרוניק, ולהחליף לבד !!

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי למתלבט.....

בתור בעלת 307 בארבע השנים האחרונות (מכרתי אותה בשבוע שעבר) אני מאד לא ממליצה על הרכב, מדובר במכונית מרשימה ומפנקת אך גם בכזו הסובלת רבות מבעיות במערכת החשמל ועוד בעיות שבגללן ביקרתי יותר מדי במוסך, אם אתה יכול ללכת על יפנית - מה טוב, קיבלתי המלצות חמות על הטויוטה קורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ניסית להכניס 3 כיסאות במושב אחורי של קורולה ??

אלא אם כן מדובר על ילדים רזים במיוחד סביר להניח שלא תצליחי להכניס שם 3 עם מושבי בטיחות...

הפוקוס סאדאן והמאגאן הם היחידות אשר יכולות לעמוד במשימה.

והקורולה כמו שכבר הגבתי בשירשור ההמלצות שלך, היא רכב בינוני ולא יותר.

מאחל לך הנאה עם רכבך החדש.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השירשור הזה.

אחותי הקטנה חוזרת משליחות בנורבגיה, וזקוקה למכונית היכולה להכיל את שלושת צאצאיה (4 + תאומים בני שנה). היתה לה שם במשך 4 שנים 307SW ידנית 1600, שלמרות בעיות קטנות פה ושם שרדה לא רע.

היא מתלבטת בין מיניוואן (גדול מידי ושתיין) לבין מכונית ביניים כדוגמת המאזדה חמש. היא לא רוצה 307 שוב. יש עוד רעיונות, או שזה כל מה שמאגר המוחות בפורום הצליח להעלות?

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...