Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס מהישראלי המצוי!

ajunior
שימו לב! השרשור הזה בן 7614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול עמדתי במקום כזה, שבו יש תור ענק לכניסה ימינה, ונדחפים שמגיעים בנתיב האמצעי וחותכים.

כיון שמדובר בפקק שבו כולם עומדים, ולא אני נהגתי, יצאתי מהמכונית, ובאדיבות ניגשתי לשניים מהנדחפים ואמרתי להם שאם הם לא ממשיכים ישר, אלא מתעקשים להידחף - תוגש תלונה למשטרה.

כמובן שלהידחף זה חוקי, אבל הם עשו את זה על אי תנועה מצויר

באחד מהמקרים זה עבד, ואם היה לי עט ופנקס ביד, אז באמת הייתי רושם את המספרים והם היו מתחפפים בזריזות מהמקום...

אחד מהם - לנטיס מס' 50-038-50 ממש עיצבן אותי, אבל ממש אין לי כח ללכת למשטרה בגללו. :roll:

מסקנה - תמיד לנסוע עם עט ופנקס.

שאלה לכולם :יעשה לכם טוב ללכת להלשין על מישהוא שעשה עבירת תנועה שאתם עושים כל יום כמה פעמים. מי שכן הוא מלשין ואם אחד כזה יפול עלי חבל עליו

שאלה 2:ואם נניח שהערס שאמר שיצא אליכם החנה בצד ויצא מה אתם בורחים(כוסיות)

תשארו כמו גברים (אבל נראה לי שחסר פה כמה)

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול עמדתי במקום כזה, שבו יש תור ענק לכניסה ימינה, ונדחפים שמגיעים בנתיב האמצעי וחותכים.

כיון שמדובר בפקק שבו כולם עומדים, ולא אני נהגתי, יצאתי מהמכונית, ובאדיבות ניגשתי לשניים מהנדחפים ואמרתי להם שאם הם לא ממשיכים ישר, אלא מתעקשים להידחף - תוגש תלונה למשטרה.

באחד מהמקרים זה עבד, ואם היה לי עט ופנקס ביד, אז באמת הייתי רושם את המספרים והם היו מתחפפים בזריזות מהמקום...

אחד מהם - לנטיס מס' 50-038-50 ממש עיצבן אותי, אבל ממש אין לי כח ללכת למשטרה בגללו. :roll:

אני למדתי את זה בדרך הקשה, אני עשיתי תאונה לא היה לי עט לרשום את הפרטים של הנהג הפוגע וגם לו לא היה , למזלי לחברה שלי היה התיק.. משמע תמיד צריך עט ודף !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לכולם :יעשה לכם טוב ללכת להלשין על מישהוא שעשה עבירת תנועה שאתם עושים כל יום כמה פעמים. מי שכן הוא מלשין ואם אחד כזה יפול עלי חבל עליו

שאלה 2:ואם נניח שהערס שאמר שיצא אליכם החנה בצד ויצא מה אתם בורחים(כוסיות)

תשארו כמו גברים (אבל נראה לי שחסר פה כמה)

אתה לא מכיר את שי אה..

אני רוצה לראות אותך נשאר ששי יוצא אליך מהאוטו ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו,

לפני שבועיים "יצא" עלי נהג מונית שחשב שהוא גיבור גדול - חברה שלי נהגה באוטו...

חיכיתי שהוא ירים עלי יד וכשהוא עשה את זה הוא התחרט , - אחרי 10 שנים של טקוונדו , הוא מצא את עצמו מרותק לכביש וניידת משטרה בדרך ...

לא תמיד כדאי לצאת על אנשים , לא תמיד אתה יודע מי נמצא מולך.. אל תתפתו לריב עם אנשים!

מיני ואין שני לה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו,

חיכיתי שהוא ירים עלי יד וכשהוא עשה את זה הוא התחרט , - אחרי 10 שנים של טקוונדו , הוא מצא את עצמו מרותק לכביש וניידת משטרה בדרך ...

לא תמיד כדאי לצאת על אנשים , לא תמיד אתה יודע מי נמצא מולך.. אל תתפתו לריב עם אנשים!

היייייייייייייייא!!! :)

סתם, מזה ירים יד , נשבור לו ת'ראש עם צלב ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו,

:mm_yeah:

you better act right so you dont get smacked right :!:

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא נותן לאף אחד בדרך כלל להיכנס שילמדו לא איכפת לי שמישהו יכנס להם בתחת מאחורה.

מה שכן זה שזה באמת לא עוזר וגם אם יש אלפי נהגים כמוני שחושבים שיצליחו ללמד לקח את הישראלי המצוי אז כנראה שאנחנו טועים.

יצא לי כמה פעמים גם להידחף ככה,לא כי רציתי לעקוף מישהו אלא כי שכחתי פנייה או שעיר לא מוכרת שפתאום קלטתי שאני חייב ימינה מהנתיב השמאלי.. הבעיה שאי אפשר אף פעם לדעת אם הנהג במת טעה או שסתם רוצה לעקוף את כל העומדים בתור.. בדרך כלל כנראה סתם רוצים לעקוף.. בני זונות כל הישראלים האלה על ה#יין שלנו !

:2gunfire::loco::drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שזה אמור לעניין מישהו שאתה לא מאותה העיר?

פיספסת פניה, לא נורא, תעשה יו-טרן בצומת הבאה.

אל תעבור על החוקים בתירוצים עלובים כאלה.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שזה אמור לעניין מישהו שאתה לא מאותה העיר?

פיספסת פניה, לא נורא, תעשה יו-טרן בצומת הבאה.

אל תעבור על החוקים בתירוצים עלובים כאלה.

לא צריך להתחסד יותר מידיי, אנחנו עדיין לא רובוטים,

וגם מי שיש לו "תרבות מוטורית" לא צריך להידפק על הכביש כל פעם.

זה לא תירוץ עלוב.

סיפור השעה האחרונה, שמראה למה צריך להשמיד נהגי מוניות:

נסיעה בכביש יער מפותל, אחרי מונית, כאשר יש רק מקום אחד לעקוף.

אני מנסה לנצל את ההזדמנות (עם היפנומטית של אמא),

ופתאום הנהג מונית שנסע עד עכשיו על 40 ועישן סיגריה בנחת,

החליט שהוא נורא ממהר לאנשהו, ובכלל עוד לא נולד המניאק שיעקוף אותו.

נהג מונית 2)

שתי נתיבים שהופכים לאחד, לאחר כביש ארוך של שתיים.

אחרי ההתלכדות לאחד, מעגל תנועה.

משמאל מכונית לפני, ומונית.

אני בימני.

היה עוד כ300 מטר לפני המעגל,

עברתי את המונית, ובאתי להשתלב במרכז הנתיבים,

אבל, עדיין לא נולד המניאק שיעקוף נהגי מונית,

ולכן אם לא ההיתי מביא בלימת חרום,

המכוניות שלנו היו נצמדות ונצמדות, ונתקעות במדרכה,

ומי יודע איך זה היה נגמר, ששתי מכוניות נכנסות יחד לנתיב אחד שמתלכד... :mad:

לשרוף!

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...