Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ רכישה - שברולט קפריס קלאסיק 1991-92

Megaman777
שימו לב! השרשור הזה בן 6613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש טעם לטפל ברכב מהשנתונים הללו במוסך מורשה של UMI...?"
לא!

ישנם מכונאים שעובדים בבית ויכולים ללמד את UMI את העבודה מחדש.

אם תרצה אחד כזה אני יכול להמליץ בה"פ כולל טלפון שלו, אלוף הכי אלוף שיש וסופר אמין בכל מה שקשור ל-GM, רוב המשוגעים שאוהבים אמריקה וקונים פיירבירד וקאמרו לדוגמא או טנדרים ענקיים פונים אליו, גם אנחנו מטפלים אצלו במושב.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא!

ישנם מכונאים שעובדים בבית ויכולים ללמד את UMI את העבודה מחדש.

אם תרצה אחד כזה אני יכול להמליץ בה"פ כולל טלפון שלו, אלוף הכי אלוף שיש וסופר אמין בכל מה שקשור ל-GM, רוב המשוגעים שאוהבים אמריקה וקונים פיירבירד וקאמרו לדוגמא או טנדרים ענקיים פונים אליו, גם אנחנו מטפלים אצלו במושב.

מה הנקודה? ישנם אנשים בעלי תואר בכלכלה שיכולים ללמד את ביבי את העבודה מחדש.

המנועים האמריקאיים פשוטים מאוד לטיפול,במיוחד לבעלי ידע קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנועים האמריקאיים פשוטים מאוד לטיפול,במיוחד לבעלי ידע קודם.

זה נכון בעיקרון,אך הבעייה בקפריס היא לא באמינותו הבסיסית של המנוע,אלה במערכות ההקפיות שלו.בדגם החדש של הקפריס יש סליל הצתה ניפרד לכל צילינדר,ומערכת הצתה ממוחשבת,שכל תקלה בה עולה הון,בנוסף המנוע הינו בעל הזרקת דלק רגישה יחסית,שגם בה הטיפולים לא זולים.

אם אתה ממש מוכרח קפריס,אז הדגמים שיוצרו עד 91' עדיפים בהרבה.

אגב בארה"ב היא כונתה מובי-דיק,ולא ככינוי חיבה..

רובן שימשו כמוניות או ניידות מישטרה,לא בדיוק כבוד גדול.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון בעיקרון,אך הבעייה בקפריס היא לא באמינותו הבסיסית של המנוע,אלה במערכות ההקפיות שלו.בדגם החדש של הקפריס יש סליל הצתה ניפרד לכל צילינדר,ומערכת הצתה ממוחשבת,שכל תקלה בה עולה הון,בנוסף המנוע הינו בעל הזרקת דלק רגישה יחסית,שגם בה הטיפולים לא זולים.

אם אתה ממש מוכרח קפריס,אז הדגמים שיוצרו עד 91' עדיפים בהרבה.

אגב בארה"ב היא כונתה מובי-דיק,ולא ככינוי חיבה..

רובן שימשו כמוניות או ניידות מישטרה,לא בדיוק כבוד גדול.

חן,תראה סך הכל הרכב הוא רכב יוצא מן הכלל,אני לא חושב שיש פה מישו שהוא נהג מירוצים וקונה רכב לנהיגה בעיקולים חריפים.

המנוע,כמו שאמרת באמת ישנם יותר מדי גורמים שיכולים להשתבש אבל אני לא חושב שהם ישתבשו.

הזרקת הדלק הרגישה לא מתבטאת בטיפולים אלא זיופים מדי פעם של המערכת לאחר שנוצר "גודש" של חרא במערכת.

מובי-דיק: אני מאמין שזהו כינוי חיבה בארה"ב,האמריקאים אוהבים (רובם) את סגנון הרכבים האלו,בעלי מתלים רכרוכיים ומכוניות לא זריזות אך חזקות ובעלות הספק נמוך בסל"ד נמוך.

בנוגע לכבוד של להיות רכב משטרה או מונית -בוא נעשה ניפוי בארצנו :

מרצדס,סקודה,פולקסוואגן,סובארו,פ'גו,סיטרואן.

כל אלה כפי שאתה אומר בעצם מכוניות לא טובות? או שמא לא הבנתי אותך כראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה שובר את הראש בנתונים רישמיים ולא רישמיים, תבין דבר אחד- הקאפריס קלאסיק נותנת יותר תמורה ממרצדס באותם שנים, נקודה. זה לא מעניין אף אחד מה נתוני התאוצה שלה מאפס למאה, אתה לא קונה כזה אוטו בשביל לעשות רייסים. אוטו כזה קונים לנוחות, אמינות ופוזה- ומכל אלה לא חסר לו. אם התקציב שלי לא היה מושקע בשיפוצה של אנני, ובהחזקתה של רני, גם אני הייתי קונה אחת כזאת! קונה?! רץ ליקנות בלי לחשוב פעם.

מנוע ה- LT1 מותקן רק בגרסה המשטרתית של הקאפריס, ובאימפלה SS. לא יוצרו קאפריסים עם המנוע הנ"ל כגרסת סטוק. או שהרכב משטרתי, או שזאת קומבינה.

מהחודשיים שאני חי עם האימפלה 79 שלי (בחתימה) , ומפעמים הבודדות שיצא לי לנהוג עליה, היא נוחה בטירוף, מפנקת בטירוף, חזקה, אמינה... אנשים נותנים כבוד לכזה אוטו, נסעתי 90 בשמאלי, כשהתנועה בימני עקפה אותי, אבל אף אחד לא צופר שתזוז, אף אחד לא מאותת עם האורות שתזוז, אף אחד לא חותך, ואפילו הערסים מקפלים את הזנב בין הרגליים, לאמריקאיות יש נוכחות.

דעתי אומנם משוחדת, אבל אני ממליץ בחום על אחת כזאת.

אגב, באי ביי אתה יכול למצוא כזאת בגרושים! לדוגמא:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-Caprice-9c1-1995-Caprice-9C1_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6162QQitemZ4634522102QQrdZ1

בהצלחה, ותעדכן.

בברכה,

דימה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה שובר את הראש בנתונים רישמיים ולא רישמיים, תבין דבר אחד- הקאפריס קלאסיק נותנת יותר תמורה ממרצדס באותם שנים, נקודה. זה לא מעניין אף אחד מה נתוני התאוצה שלה מאפס למאה, אתה לא קונה כזה אוטו בשביל לעשות רייסים. אוטו כזה קונים לנוחות, אמינות ופוזה- ומכל אלה לא חסר לו. אם התקציב שלי לא היה מושקע בשיפוצה של אנני, ובהחזקתה של רני, גם אני הייתי קונה אחת כזאת! קונה?! רץ ליקנות בלי לחשוב פעם.

מנוע ה- LT1 מותקן רק בגרסה המשטרתית של הקאפריס, ובאימפלה SS. לא יוצרו קאפריסים עם המנוע הנ"ל כגרסת סטוק. או שהרכב משטרתי, או שזאת קומבינה.

מהחודשיים שאני חי עם האימפלה 79 שלי (בחתימה) , ומפעמים הבודדות שיצא לי לנהוג עליה, היא נוחה בטירוף, מפנקת בטירוף, חזקה, אמינה... אנשים נותנים כבוד לכזה אוטו, נסעתי 90 בשמאלי, כשהתנועה בימני עקפה אותי, אבל אף אחד לא צופר שתזוז, אף אחד לא מאותת עם האורות שתזוז, אף אחד לא חותך, ואפילו הערסים מקפלים את הזנב בין הרגליים, לאמריקאיות יש נוכחות.

דעתי אומנם משוחדת, אבל אני ממליץ בחום על אחת כזאת.

אגב, באי ביי אתה יכול למצוא כזאת בגרושים! לדוגמא:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-Caprice-9c1-1995-Caprice-9C1_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6162QQitemZ4634522102QQrdZ1

בהצלחה, ותעדכן.

בברכה,

דימה.

דימה,כל מילה בסלע.

רכב אמריקאי הוא חזק ברמות מטורפות,לא תמיד הוא מרגיש זריז אך כשתרצה לצאת לעקיפה קשה/עליה קשה אז אתה תבין את משמעות המונח האמריקאי הקדוש "מומנט".

ממליץ בחום,רכב מדהים: זכרונות חשמליים במושבים (שנת 91 הלו!),הגה כח ,ABS ,כרית אוויר.

מיזוג אוויר מפוצל.

כל טוב בחוויה שקרויה על שם לוויתן שנרצח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...