Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות משטרתיות

psychomatrix
שימו לב! השרשור הזה בן 6604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יצא לך להיות בB4 משטרתית אני לא צריך לספר לך על כל הפינוקים,היא מונמכת,יש לה קיט טורבו ואם אתה יושב מאחורה,כבול באזיקים וחוטף איזה כפה מהשוטר זה בכלל נחמד..סלאמת.

שכחת את ה2 בקבוקי נוס :|

הB4 עגלות רצח לא זזות מינסיון.

מיכאל.

:twisted:מי שלא גודש לא נוסע :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה? ל-B4 שני ליטרים - יש אגזוז אחד, ל-B4 שלושה ליטרים יש שני אגזוזים, סימני היכר שאי אפשר לפספס.

אתה רוצה נתונים? כנס לאתר: www.motocar.co.il

מקווה שעזרתי.

מלבד האגזוזים הג'נטים בשלוש ליטר שונים , הם גדולים יותר , נדמה לי 17'
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

truejoker

אתה צודק לחלוטין

אל תתרגש מכל ה"תמימים"

שחושבים שהמשטרה זה שלך ובשבילך

מתי לאחרונה הגשתם תלונה במשטרה על גניבה , שוד או משהו דומה ?

התשובה הנכונה לשאלה איך תגיב למשהו שלא מעניין לך את הביצה השמאלית

תנצנץ מיד על פניו של השוטר התורן ,

אני מאמין שאין צורך לספר על העזוז וחדוות היצירה

שאותו משרת ציבור נתקף

כשבידו אקדח לייזר במקרה הטוב

או סתם אלה וסוס בנסיבות משמחות פחות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי קטן יצא לי להתקל במשטרה במקרה מסויים (הייתי בצד שומר החוק של הארוע) ושכן שלי אמר על המשטרה משהו שאני מסכים איתו עד היום: "עד שהם לא רואים דם - הם לא זזים" (והם באמת לא זזו). ולפעמים גם כשיש דם לא עושים הרבה - אלא אם זה רצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלו שחשבו שהמשטרה עוזרת לכו ותראו את הדו"ח שלה על מה עלה כל שנה , רמז גנבות קטנות, אונס ועוד כמה דברים שהמשותף לכולם זה בטחון אישי פרטי.

דרך אגב בניו יורק הבינו את זה ולכן כשהמצב נעשה בלתי נסבל הם ניקו את ניו יורק , יש היום מקומות בניו יורק שאתה יכול ללכת בהם בלילה בבטחון יותר מאשר חלקים בערים מרכזיות בישראל . מענין למה ?

מתי העזתם לומר לשוטר שעומד עם לייזר בכביש בצורה שתגרום לתאונה , שהוא פורע חוק ?

מתי העזתם להתלונן על ניידת שחונה בחניה משולשת ועוצרת את כל התנועה כי השוטר רוצה להביא פתה פלאפל לחבריו ?

וכמה פעמים קרה לכם שהגעתם לתת תלונה בידיעה מפורשת שלא יעשה דבר כי אתה לא כתב עיתון /פוליטיקאי/עו"ד ידוע , והשוטר לא רצה לקחת אז טרטר אותך , וכשניסת להתלונן שהוא משרת ציבור ולא עושק ציבור אמרו לך שתצא כי אחרת יתכן ותזכה בפרעה לשוטר ?

וכמה פעמים קרה שהגשתם תלונה ואמרו לכם שזה אישום פלילי אבל אזרחי? כלומר עלי לשלם למרות שזה פלילי ? אז על מה הם כן עובדים ? על פלילי אחר ?

מי שחושב שאני מגזים חי בסרט.

דרך אגב אם אתם לא נכי צהל לא תדעו את זה אבל ממתי בית משפט מחוזי עוזר למדינה לא להביא חומר חקירה ועוזר למדינה לתת כופר לעו"ד של התובע שתובע את המדינה ?

צאו מזה אתם פשוט חיים בסרט אתם לא יודעים כלום עדיין.

ואתם יודעים מה אולי באמת טוב שתחשבו שאני משוגע , אני מתפלל עבורכם שלא יקרה לכם מה שראיתי גם אצלי וגם אצל אחרים ולא תבינו היכן אתם חיים

בברכה יהודה

נ.ב לזה שאמר שמתנ"א זה תרומות , אני מבין שאת המכוניות הטובות לא לוקחים קצינים אלא רק בתפקידי מתנ"א יעודיים ? דהיינו אין זליגה שלהם לאנשים שתפקידם הוא אחר וזליגה של הפחות טובות למתנ"א ?

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...