Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יותר מידי רוח..?...(תאונה)...

focus RS
שימו לב! השרשור הזה בן 6658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

22 תשובות וויכוחים דביליים על רוח ובתגובה 24 הגיעה הישועה.

כל מי שכותב שלרוח אין השפעה:

א. הוא חסר רשיון נהיגה.

ב. אם סעיף א. אינו נכון, הוא בחיים לא נהג במזג אוויר סוער.

לרוח יש השפעה עצומה על יציבות הרכב. לא סתם יש בכמה כבישים בארץ שלטי אזהרה "רוחות צד חזקות". אתמול בלילה בנסיעה בכביש גהה הרכב פשוט "שט" על פני הכביש. זה אומנם לא גרם לי לאיבוד שליטה, אך בהחלט מספיקה שנייה של חוסר תשומת לב ואפשר למצוא את עצמך מחובר צרפתית לגדר ההפרדה.

את האיזור ופרטי התאונה באשדוד אני לא מכיר, אבל בהחלט יכול להיות שמשב רוח פתאומי + חוסר ריכוז קטן והוא מצא את עצמו הפוך על הגג...

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

א. הוא חסר רשיון נהיגה.

לרוח יש השפעה עצומה על יציבות הרכב. לא סתם יש בכמה כבישים בארץ שלטי אזהרה "רוחות צד חזקות". אתמול בלילה בנסיעה בכביש גהה הרכב פשוט "שט" על פני הכביש. זה אומנם לא גרם לי לאיבוד שליטה, אך בהחלט מספיקה שנייה של חוסר תשומת לב ואפשר למצוא את עצמך מחובר צרפתית לגדר ההפרדה.

את האיזור ופרטי התאונה באשדוד אני לא מכיר, אבל בהחלט יכול להיות שמשב רוח פתאומי + חוסר ריכוז קטן והוא מצא את עצמו הפוך על הגג...

איתמר.

תזכיר לי כמה זמן יש לך רשיון נהיגה , הר שומאכר ?

גם עם סירת מפרש הוא לא היה מתהפך במקום כזה - קל וחומר עם רכב ששוקל טון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם מדברים על "המקום הזה", מכל המבינים פה חוץ מפותח התרד ועוד כמה אשדודים אתם יודעים בכלל על מה מדובר?? זה לא כביש אפילו, זו בדיוק היציאה מחניה תת קרקעית שמובילה לחנייה במפלס רגיל, במהירות שהפליסיה שלו יוצאת מהעלייה של התת קרקעית אני בכלל לא מאמין שהוא היה מספיק לבצע טעות כל כך חמורה ולסיים במצב הזה, גורם הרוח יכול בהחלט להשפיע כי זו בדיוק הנקודה שבא הרכב יוצא אל "האוויר", בדיוק במטרים הספורים האלה מתחילה הרוח לטלטל את הרכב, תוסיפו את גורם הפנייה, הרכב, הרמפה ומזג האוויר וקיבלתם מתכון להתהפכות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IceCuBe[/url]

זה לא בדיוק איפה שהעליה מהחניון התת קרקעי, זה אחרי שאתה יוצא משם אתה חייב לעשות סיבוב לכביש \שביל הקטן הזה ושם בסיבוב זה קרה, איך? אני לא יודע...חח

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הוא חסר רשיון נהיגה.

איתמר.

אהה עכשיו הבנתי מאיפה כל הבעיות שלי בחיים.

אין לי רשיון נהיגה....

אתה בא ומשווה לי נהיגה ב 100+ קמ"ש בכביש גהה לבין נהיגה ב 10- קמ"ש בכניסה לחנייה, וממהר לקפוץ למסקנה שאין לנו רשיון.

כמו שאמר שמר,סירת מפרש לא הייתה מתהפכת שם.

נהגתי במזגי אוויר הרבה יותר גרועים מזה.

נכון, מידי פעם האוטו מטלטל ונהדף מידי פעם לצדדים,אבל זה לא גורם לך להתהפך ועוד ב 10 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...