Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צינור מסנן אוויר פורד פיאסטה 2012 - לא מוצא כבר חודשים

Kobi25

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

יש לי קרע בצינור שיוצא מהמסנן אוויר בפורד פיאסטה 2012 שלי. אני כבר *חודשים* מחפש את החלק הזה, בינתיים שמתי איזולירבנד אבל עדיין לא אטום כמו שצריך  

חיפשתי בפירוקיות, אינטרנט, איפה לא 

הבעיה היא שאני לא יודע אם צינור של רכב אחר יתאים לי. 

תוכלו לשלוח לי לינק או לפחות לכוון אותי למקום שאוכל לרכוש צינור שכזה? 

מצורף תמונה, הקפתי בעיגול 

c2a88b5c-399b-4b33-9e38-864066093631.jpeg

עריכה אחרונה על ידי Kobi25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה סיבוב ביצחק שדה בתל אביב יש שם את ה"פרסי"  צנטרל "טכנוצינור" ועוד חנויות חלפים שבטח ימצאו משהו מתאים גם אם לא מקורי

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ומדובר במק"ט 1557742 (תראה אם מספר שלדה שלך תופס כאן או כאן).

תסתכל על החלק עצמו, נראה שיש משהו רשום בפינה העליונה/ימנית של מה שהקפת בירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לעזור לגבי החלק אבל הייתי מנסה משהו בסכום זעום לדוגמא זה: 

https://www.autostore.co.il/product/סיליקון-שחור-felix/

או מתקשר אליהם ובודק אם יש אופציות נוספות שיכולות להתאים. 

לא מדובר בצינור מי קירור או משהו שעומד בלחץ גבוה ולכן לדעתי לא צריכה להיות בעיה למצוא דבק / סיליקון שיתאים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי משתמש בסיליקון שם. ולו רק בגלל הסיכוי שאם יתנתק כולו או חלק ממנו, זה יגיע ישירות לתוך המנוע.

הצינור הוא אחרי הפילטר.

יכול להיות שניתן למצוא צינור גמיש מגומי (ועמיד בחום) או סיליקון שאפשר להתאים במקום החלק הזה.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, Tom_22 כתב:

לא הייתי משתמש בסיליקון שם. ולו רק בגלל הסיכוי שאם יתנתק כולו או חלק ממנו, זה יגיע ישירות לתוך המנוע.

הצינור הוא אחרי הפילטר.

יכול להיות שניתן למצוא צינור גמיש מגומי (ועמיד בחום) או סיליקון שאפשר להתאים במקום החלק הזה.

לדעתי לא צריכה להיות בעיה ליישם חומר בחלק החיצוני של הצינור. חומר מתאים לא אמור להינתק וגם אם כן אין בכך סיכון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההצעה אבל כמו שתום אמר, לא חושב ששווה את הסיכון אם זה באמת יכנס לתוך המנוע 

אין לי בעיה לשים לא מקורי או אפילו צינור אחר שזה לא הייעוד שלו שיכול להתאים, הבעיה היא שאין לי באמת כמות של צינורות שיכול לבדוק כל אחד או את הזמן 

ממש מוזר לי שלחברה כמו פורד אין חלקים חליפיים אפילו אצל היבואן. יודע שמדובר ברכב ישן, אבל עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה אכן המק"ט שציינתי קודם, במספר אתרים מופיעים חלקים חליפיים: THERMOTEC DCG280TT, GATES ANTK1275, METZGER 2389062, RAPRO R16774.

יתכן גם תחת מק"טים אחרים של פורד: 8V219A673BA או כמו שכתבתי קודם המספר שמופיע על החלק עצמו - אולי N04039E151?

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Tom_22 כתב:

אם זה אכן המק"ט שציינתי קודם, במספר אתרים מופיעים חלקים חליפיים: THERMOTEC DCG280TT, GATES ANTK1275, METZGER 2389062, RAPRO R16774.

יתכן גם תחת מק"טים אחרים של פורד: 8V219A673BA או כמו שכתבתי קודם המספר שמופיע על החלק עצמו - אולי N04039E151?

קלטת בול עם המק״ט N04039E151

בדיוק בדקתי. 

לחפש את המק״ט הזה באתרים כמו Car245?

האם האתר יציג לי גם צינורות חליפיים שיתאימו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...