Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רטיבות באזור הרמקולים

ahim

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, 
באתי להחליף את הרמקולים האחוריים באוטו ולפתע אני רואה שחדרו מים לתחתית הדלת וגם על הרמקול. 
ברמקול יש רטיבות קלה הוא עדיין עובד אבל הייתי רוצה למנוע שזה לא יקרה לרמקולים החדשים.

יש דרך כולשהי להגן על הרמקול החדש מפני רטיבות?

חשבתי אולי להדביק חתיכת פלסטיק בחלק התחתון ובחלק העליון של הרמקול כדי לצמצם אפשרות שמים יחדרו לתוך הרמקול. מה דעתכם?

IMG_4346.thumb.jpeg.fb1450260252af49866ec93b423c2417.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מקצת חלודה מניסיון שלי לא קורה כלום. אתה יכול לאטום את הרמקול עם סיליקון, לשים סופחי לחות בדלתות, ותבדוק את הגומיות של הדלת.

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעליאקספרס ואולי בעוד אתרים וגם אצל מתקינים , כיסוי לחלק האחורי שמונע ממים להגיע לרמקול מלמעלה כמו בתמונה.

באשר לחלק התחתון, בדוק ניקוזים בדלת. 

בדוק עם תקינות גומית החלון שאמורה למנוע כניסת מיים בין הזכוכית לדלת.

image.png.a796e5d1f7a3fee2850767c3a7aed7d9.png

• רעיון טוב! 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי בדלת אחת קומפוננט (חיברתי את הרמקול והטוויטר לקרוסאובר) ולא שומעים טוב. אני שומע צליל לא נקי, כאילו יש הפרעות. 

מה יכול להיות שעשיתי לא טוב?

אולי אם אתקין את הקומפוננט בדלת השנייה זה יסתדר? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...