Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למשפחתית ב35 אלף, 2017+ בשוק של היום?

Andrey Kuzin
שימו לב! השרשור הזה בן 261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 

לצערי בגלל תאונה, הקרוז 2017 שלי הוכרזה כטוטל לוס. הביטוח יחזיר כ30 אלף ואני יכול להוסיף עוד כמה אלפים לקניית רכב אחר. 

השמאי המליץ לי לא ללכת לחברות הליסינג אלא לחפש רכבים פרטיים יקרים יותר כי אנשים יהיו מוכנים להוריד גם 15 אלף מהמחירון כי שוק היד 2 די מת היום. 

משיטוט ביד 2 ובפשפשוק אני לא רואה אופציות טובות למשפחתית דומה אז אני חושב למצוא לי שוב קרוז חדשה יותר. 

חשוב לציין שיש 2 כסאות בטיחות מאחורה וצריך עוד מקום לאדם מבוגר גם אם בצפיפות. 

איזה עוד אופציות ישנם למשפחתית עד 35 אלף ושנתון 2017+ בהתחשב בזה שיסכימו להוריד במחיר? 

עריכה אחרונה על ידי Andrey Kuzin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שבדקתי את הפיאט והיא נותנת לי הרגשה של רכב מיושן למרות שהוא חדש יחסית. 

מה דעתכם על היברידיות? גם אם אעלה במחיר, זה יתקזז עם החיסכון בדלק. 

השאלה מה עושים עם הסוללה? לכמה זמן היא מספיקה בד"כ לפני שצריך להחליף אותה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל משפחתית היברדית שמורה תצטרך להוסיף כמה עשרות אלפי שקלים. כך שמבחינת חיסכון לא יהיה פה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Andrey Kuzin כתב:

השמאי המליץ לי לא ללכת לחברות הליסינג אלא לחפש רכבים פרטיים יקרים יותר כי אנשים יהיו מוכנים להוריד גם 15 אלף מהמחירון כי שוק היד 2 די מת היום. 

לגבי שוק היד 2 היום יש כבר שרשור בפורום הכללי, אפשר לקרוא שם לגבי המצב בשוק:

לגבי האוטו, מצד אחד אתה מבקש שנתון 2017+ ומצד שני התקציב הוא די מוגבל... יש לך כמה אפשרויות:

1. להגדיל את התקציב

2. להתפשר על השנתון

3. להתפשר על הרכב, כלומר לבחור רכב פחות מבוקש כמו קרוז או טיפו, או שאולי אפשר למצוא צרפתייה שתתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Bennik כתב:

לגבי שוק היד 2 היום יש כבר שרשור בפורום הכללי, אפשר לקרוא שם לגבי המצב בשוק:

לגבי האוטו, מצד אחד אתה מבקש שנתון 2017+ ומצד שני התקציב הוא די מוגבל... יש לך כמה אפשרויות:

1. להגדיל את התקציב

2. להתפשר על השנתון

3. להתפשר על הרכב, כלומר לבחור רכב פחות מבוקש כמו קרוז או טיפו, או שאולי אפשר למצוא צרפתייה שתתאים.

האמת שעברתי על השרשור ובזכותו התקנתי את התוסף לכרום שעוקב אחרי המחירים. כנראה שמחוסר ברירה אקח שוב פעם קרוז למרות שהקרוז ז"ל הייתה סבבה אבל רציתי לחדש. 

יש אכן אנשים הזויים שמפרסמים את הרכב שלהם כבר יותר מחצי שנה וכמעט ולא מורידים במחיר, בלי קשר למחיר הגבוה המנותק מלכתחילה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה הרווחת היא להתרחק מהקרוז כמו מאש. אולי היה לך מזל עם הקרוז שלך אבל זה רכב דיי בעייתי ואם היה לפחות מחזיר האיכות נסיעה אבל גם בזה לא מדובר ברכב מבריק או מיוחד בצורה כלשהי.

הטיפו זאת אחלה אופציה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה תקפה למודלים הישנים שהיו מאוד בעיתיים מבחינת מנוע וגיר. 

הבעיה תוקנה במודלים החדשים ולמעשה התצורה המכנית של הקרוז החדשה היא אותה תצורה כמו של האסטרה ולדעתי עוד כמה דגמים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Andrey Kuzin כתב:

ההמלצה תקפה למודלים הישנים שהיו מאוד בעיתיים מבחינת מנוע וגיר. 

הבעיה תוקנה במודלים החדשים ולמעשה התצורה המכנית של הקרוז החדשה היא אותה תצורה כמו של האסטרה ולדעתי עוד כמה דגמים. 

האסטרה נוראית מבחינת אמינות אפילו מהקרוז הישנה. ככה שזה רחוק מלתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, פראג כתב:

לדעתי בתקציב שלך אם היית מרוצה מהקרוז תיקח שוב קרוז. לא מכיר כמעט רכבים בשנתון הזה בתקציב הזה

בחיפוש בפורום ראיתי שהתעניינת פעם בפג'ו 508. קנית אותה? מה דעתך עליה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Andrey Kuzin כתב:

בחיפוש בפורום ראיתי שהתעניינת פעם בפג'ו 508. קנית אותה? מה דעתך עליה? 

לא קניתי. התרשמתי מאוד (קצת שמרנית וחסרת אבזור בחלק מהגרסאות אבל מאוד איכותית), אבל השרשורפלצת פה הפחיד אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, פראג כתב:

לא קניתי. התרשמתי מאוד (קצת שמרנית וחסרת אבזור בחלק מהגרסאות אבל מאוד איכותית), אבל השרשורפלצת פה הפחיד אותי

אותו הדבר בישבילי למרות שהיו כמה וכמה שרשורים עם תגובות טובות גם מעל 100 אלף ק"מ. יש אחת באיזור שלי במחיר נוח ואני ממש מתפתה לבדוק אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר של 30 רק הקרוז תתן לך מודלים של 2017 , לבת שלי כפי שקראת בשרשור רכשתי יאריס מודל 2013 ב 40 א"ש...

הסגמנט של רכבי מנהלים הפך להיות בלתי מבוקש בעליל , נסה לבדוק כמה אנשים מבקשים על אקורד \ מאזדה 6 \ אונסיס , אולי משם תגיע המציאה.

• רעיון טוב! 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...