Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסלה Y והשמש הישראלית - עד כמה זה נוראי?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוהג בModel Y מזה כשנתיים (בלוס אנג׳לס). הגג תענוג - יש נוף ותחושת פתיחות.

אכן חם בשיא הקיץ, אבל המזגן מצויין והוא גם מופעל אוטומטית במקרה של חימום יתר של חלל הפנים (מה ששורף קצת אנרגיה).

אגב, בSUV מודרניים עם חלונות ענק זה אותו מצב, לא? לפחות כאן יש פחות צבע פח שיאכל בשמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במושב הנהג אני לא רואה את הנוף... ואחרי שלושה ימים במאי כבר נהיה לי חם מדי בראש ושמתי כיסוי :)

זה בהחלט פתיר. עם הכיסוי זה הרבה יותר נעים.

אגב, הבעיה היא לא במיזוג החלל, אלא בהתחממות של הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אדם שגם סבל מהדבר הזה, אז הוא ביקש שאני אקח לו את הרכב לחבר שלי בדיר קדיס לעשות לו "השחרה" עם המדבקה כמו של החלונות, ומאז עד היום כשהוא רואה אותי הוא מברך אותי.

הוא טוען שזה הפיתרון הי מושלם שקיים לדבר הזה.

*הכי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.3.2023 בשעה 23:28, Uri-G כתב:

וזה בדיוק מה שכתבתי עכשיו, לפחות אני עקבי.

מאחר ואתה כל כך אוהב את כתביי, את זה אני כתבתי אחרי נסיעה לאילת:

"על הבעיה שיש לי עם הכסאות מעור סינטטי של הטסלה בחום הישראלי ושאני הזמנתי כיסוי למושבים. שמח להגיד שהניתוח הסתיים בהצלחה. למרות שהכיסויים סינטטיים גם כן, הם מורידים מהחום של המושבים, כך שהרבה יותר נעים לשבת, כולל כשהרכב הושאר בחום האילתי."

וזו הבעיה שהייתה לי עם החוסר כיסוי. כדרך אגב, בעיה עם מושבי עור היה גם בוולוו בלי גג פנורמי.

אני יודע, אני יודע , לטויוטה אוריס אין מושבי עור, וואו.  הכי כיף טויוטה.

ומאותו דיון שהבאת את הציטוט שלי יכולת לראות  שכמה חברי פורום העידו שהם לא משמתמשים בכיסוי לגג או למושב והם מסתדרים עם זה מצויין. גם בעל יגואר העיד שהוא מסתדר בלי כיסוי.

אבל אני מת על המלצות בלי שום ניסיון, טוב שיש פורום רכב.

הכיסוי למושבים הוזמן מאתר? או הלכת למקום בארץ שעשה את זה? מעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Uri-G כתב:

אמזון. יש גם מישהו ביפו שעושה כיסויים בהתאמה אישית, אבל לא הגעתי לזה, זה של אמזון מספק אותי.

תודה רבה לך.

חשבתי על זה , כרגע בתור אחד שעושה 12 אלף ק''מ בשנה , הילדים כולם יצאו מהבית והרכב בחנייה מקורה אני עוד בדילמה האם אני צריך את כיסוי המושבים או לא

עריכה אחרונה על ידי סתם קונה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 16.5.2023 בשעה 06:35, YNV כתב:

שבועיים עם ה-Y.

בינתיים הכיסוי נשאר בבית

במהלך השרב של הסופש, הורכב כיסוי מעלי אקספרס. 

אטימה טובה, הרכבה קלה אבל קליפסים מפלסטיק שמתעקמים בידיים.

למרות שני קליפסים שהתעקמו, הכיסוי יושב טוב במקום (עם צניחה קלה במרכז שלא ממש מפריעה בגלל הגג הגבוה).

הוזמן סט קליפסים נוסף מעלי שיהיה.

• רעיון טוב! 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...