Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית שילדת אלומיניום לדיטיילינג מובייל ותחום הדיטיילינג הנייד.

Shaharlev
שימו לב! השרשור הזה בן 660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים.
בחצי שנה האחרונה אני מוצא את עצמי מתחבר יותר ויותר לתחום הדיטיילינג, מנקה ומנסה, מטפל לכל החברים והמשפחה ברכבים על חשבון הברון רק כדי להתמקצע כמה שיותר ,לומד ושוקד על התחום וממש נמצא בתוך זה.

לאחרונה אני חושב ברצינות על פרויקט שאני רוצה להוציא לפועל והוא הפרויקט של החיים שלי - ניידת דיטיילינג עד הבית, מקצועית ורצינית עם הציוד והחומרים הכי טובים שיש בשוק.  מאחר ואני צעיר ועדיין מחפש את עצמי אני חושב שהפעם זה זה, הפעם מצאתי משהו שאני אוהב ואני מוכן לתת 200 אחוז בשביל שיצא לפועל.

יש לי כמה שאלות שאני אשמח למענה עליהן.
1. קודם כל האם יהיה לזה שוק פה בארץ? יש מאות מכוני שטיפה בארץ (שרובם הורסים ת'רכב) ותחנות דלק שמציעות שריטות לרכב במחיר מוזל.
ניידת דיטיילינג לא ראיתי כמעט מלבד בחור אחד מחולון שעושה עבודה פגז.

2. חודשי הקיץ והחורף ומיקום השטיפה - זה לא סוד שמדינתו הקטנה סובלת מאקלים חם וידוע שחומרים מסויימים עדיף ליישם בצל ובמקום קריר ללא לחות.
יש פיתרונות של גזיבו נשלף וכו' אבל ברוב המקרים ניידת דיטיילינג מוזמנת למקומות צפופים כמו שכונות מגורים, חניות צפופות ומקומות ללא מרווח, זאת לא קליפורניה פה שכל אחד מחזיק בחצר עם גראז' (לא סתם נתתי את הדוגמא הזאת, רוב הדיטיילרים שאני עוקב אחריהם זוכים לקבל מרחב כדי להעמיד את הרכב השוטף והרכב הנשטף) ופה אנחנו חיים בצפיפות ברוב הארץ (העבודה תתמקד באזור המרכז). 
האם לחשוש מהדבר?

3. שטיפה ברחובות ישראל, כמדומני מדובר בקנס? מה אומר החוק? איך אפשר להסתדר עם דבר כזה?
4. אני מעוניין לבנות כלוב\שילדת אלומיניום לחומרים וציוד בתוך הרכב (מאמין שיהיה איזה דובלו, קנגו, טרנסיט קונקט) כמו בתמונות:
1.JPG.f8463d512b287e1146d9b25b96b3ecdb.JPG

2.thumb.JPG.fca09538436c62f0ae0274347f231102.JPG

אשמח לדעת אם יש מישהו באזור המרכז שבונה דברים כאלו על פי הזמנה.

נראה לי זה הכל לבינתיים, התכנון זה לצאת עם זה עוד חצי שנה לערך. להמתקצע ולהשתפר זה הכי חשוב לי אז אם יש הערות או כל דבר, באמת שאתם מוזמנים, רעיונות או תהיות יתקבלו בברכה גם הן.

תודה ויום טוב, שחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה כאלה שנותנים שרות עד הבית. לכולם יש מיכל ברכב, מקור כח (גנרטור מושתק או ממיר לרכב) ושאר הציוד והחומרים. ממה שאני מכיר, לא ראיתי שממש שוטפים ברחוב אלא יותר בחצרות בתים ובחניונים. 

הבחור שראית מחולון מתמחה ברכבי יוקרה וקהל הלקוחות שלו בדרך כלל יושב במקום שבו ניתן לעבוד כמה שעות בתנאים נוחים (חצר/חניה מקורה) . לאחרונה שמעתי מחבר שבן משפחתו  מתפעל כזה עסק לללקוחות מסויימים בסביון. מן הסתם בעלי אמצעים. 

http://shakedadidetailing.com/

No photo description available.  

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות בגבעתיים, אסור לשטוף רכב ברחוב.

ציטוט

"לא ישטוף אדם ולא ינקה במים כלי רכב ברחוב."

אני מנחש שקיימים חוקים דומים בערים אחרות (נדמה לי שדובר פה על משהו דומה בראשון). אז תצטרך למצוא לעניין זה פתרון.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיתקון הרכב על ידי סורטליין (וזה לא זול) 

image.thumb.png.7ea617137ce62a70e5a110547f03953e.png

לפני 14 דקות, Ido.G כתב:

אסור לשטוף רכב ברחוב

שטפים בחצר או בחניה פרטית.   אבל גם אם תשטוף ברחוב בקירבת פתח ניקוז , אולי תקבל קנס אבל זה יהיה בקושי רבע ממה שהדיטיילינג עלה. 

• אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, zaf כתב:

יש כמה כאלה שנותנים שרות עד הבית. לכולם יש מיכל ברכב, מקור כח (גנרטור מושתק או ממיר לרכב) ושאר הציוד והחומרים. ממה שאני מכיר, לא ראיתי שממש שוטפים ברחוב אלא יותר בחצרות בתים ובחניונים. 

הבחור שראית מחולון מתמחה ברכבי יוקרה וקהל הלקוחות שלו בדרך כלל יושב במקום שבו ניתן לעבוד כמה שעות בתנאים נוחים (חצר/חניה מקורה) . לאחרונה שמעתי מחבר שבן משפחתו  מתפעל כזה עסק לללקוחות מסויימים בסביון. מן הסתם בעלי אמצעים. 

http://shakedadidetailing.com/

הסט אפ הראשון שהעלת בנוי לא נכון לדעתי אבל בהחלט מרשים, הבחור נותן עבודה יפה מאוד איתו.  השני של סורטליין כבר הרבה יותר קרוב למה שאני מכוון.
הפרדה ברורה בחלק האחורי של הרכב, מקדימה (בחלק שקרוב לנהג יותר) מיכל מים, שואב, אייר קומפרסור, סטימר, 2 דליים, גנרטור שקט (אחד מהגנרטור או הסטימר יהיה בסוף בחלק האחורי בשביל לשמור על ריווח של הסטאפ) על מסילה נשלפת, גזיבו נשלף, סולם והכי חשוב rack לחומרים.
מקדימה, מה שהלקוח רואה. 3 גלגלות, אחת שמחוברת למיכל מים, אחת לשואב ואחת לאוויר. במידה והגנרטור מקדימה מוסיף גם גלגלת לחשמל או יציאות חשמל בחלק האחורי. מדף עליון ישמש לאיחסון של כל המיקרופייבר. אולי כמה מגירות נשלפות אם יהיה מקום. 

רוצה להביא גם אקסטרקטור אבל נראה לי אוברקיל בינתיים בטח אם אני מביא סטימר. 

בנוגע לקהל הלקוחות, ברור שמכוונים יותר לקהל העמיד יותר עם החצרות והגראז'ים אבל גם להם לפעמים יותר נוח שמישהו יגיע בשעות העבודה שלהם ויעבוד להם על הרכב כשהם במשרד (ולפעמים המשרד הוא בתל אביב באמצע אחד העם והבחור מחנה בכחול לבן). 

ממש תודה על התגובות אחי, מעריך מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה איך חונים ליד רכב בכחול לבן בתל אביב מבלי לחסום רחוב לכמה שעות לצורך ניקוי הרכב 😂

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית פחות רואה איך זה יוצא לפועל. זאת אומרת, דיטיילנג טוב (ואתה הרי מכוון לרמה גבוהה) זו לא עבודה של כמה שעות. לפחות יום וחצי במקרה הכי טוב

כדי לעבוד כמה שיותר על הרכב. בלי קשר, אני אישית אף פעם לא שכרתי שירותים של "עד הבית" כי הם תמיד נשמעים פחות אמינים, מפוארים ככל שיהיו. אני מעדיף

להגיע למקום פיזית.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Shaharlev כתב:

הסט אפ הראשון שהעלת בנוי לא נכון לדעתי אבל בהחלט מרשים,

גם זה של סורטליין רק ללא החלוקה מעל המדף התחתון. אני לא יודע איך החלוקה במרכב הרכב השני, יכול להיות שזה בדומה לראשון עם המיכל והגלגלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...