Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון נגן דיסקים

GaT
שימו לב! השרשור הזה בן 700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הזמנתי מebay נגן דיסקים (tascam cd dj1) והוא מסיבה לא ברורה לא קורא לי את הדיסקים, הוא נתקע לרוב, מדי פעם מצליח לנגן איזה 10 שניות. אני כרגע בהתכתבות עם המוכר, הוא צריך לחזור אלי אם יש לו אחר אחר לשלוח. בכל מקרה, אני מנסה לבדוק אפשרויות תיקון, כיוון שאם זה בר תיקון, אני מעדיף לתקן ולנסות להתקזז עם המוכר. מחפש המלצה למישהו מהמרכז. אני מהרצליה. 

תודה מראש

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך ידיים טובות, החלפת מנגנון הלייזר בדר"כ פותרת בעיות כאלה.

חלקים יש באיביי וכד. הרוב תחליפי והם לא שורדים יותר מידי.

רוב המכשירים בגיל הזה או צריכים החלפה או עברו החלפה 

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית נגן משומש?

אם כן, פשוט תשכח ממנו וקנה אחד חדש.

אפשר כמובן להחליף את המנגנון (עשיתי את זה בהצלחה פעם) אבל חבל על הזמן והכסף.

המטרה היא לתיקלוט או לנגינה בבית?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנגינה בבית עדיף dvd, בהכללה גסה אלה מכשירים עם עינית עמידה יותר מנגני cd ייעודיים. הזוי אבל זה המצב. מכשיר שהופך להיות נדיר, אבל עדיין ניתן להשגה חדש מהקופסה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...