Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש מקום זול לרכישת מקרר עבור משפחה נזקקת

Be roo
שימו לב! השרשור הזה בן 709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המקרר של משפחה נזקקת הלך לעולמו.

חברים מגייסים כסף כדי לקנות חדש. הסכום כרגע עומד על כ-1200 שח ולפי זאפ זה מאפשר רכישה של מקרר קטן יחסית (230 ל׳).

לא מחפשים מפלצת, אבל מקרר ממוצע עובר את ה-300ל׳.

האם שווה לנסות לנסוע לבבני ברק ולקנות בחנויות שפונות לקהל החרדי? המותג לא קריטי אבל כן רוצים אמינות (המקרר הקודם אפילו לא הגיע ל-5 שנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המקרר הוא מסוג De-Frost ולא מפשירים אותו בהתאם להוראות, צפוי שאורך החיים שלו יהיה קצר.

יש לך הייטק זון? יש שם כרגע Normande של 310 ליטר ב-1790, או Westpoint ב-1700, או Lenco ב-1519 שקל.

גדולים יותר יש Normande של 426 ליטר ב-1829 או Lenco ב-1699 שקל

הנורמנדה הקטן ב-1790 הוא מסוג No-Frost, וכך גם ה-Westpoint.

ה-Lenco מסוג De-Frost חצי אוטומטי (לא יודע מה זה אומר חצי אוטומטי).

הנורמנדה הגדול מסוג De-Frost.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמחירי בני ברק יפילו אותך מהרצפה.

רוצה לבדוק.

חפש בגוגל קרן בני הישיבות.

זה מינסטיירים בבני ברק.

יתנו לך גם מחיר בטלפון.

אבל שוב. זה לא יהיה מחיר שיפיל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם המקרר הוא מסוג De-Frost ולא מפשירים אותו בהתאם להוראות, צפוי שאורך החיים שלו יהיה קצר.

אין לי מושג איזה מקרר היה.

לפני 41 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יש לך הייטק זון?

זה עדיין אותו טווח מחירים שלא רלוונטי.

לפני 32 דקות, Nemesis כתב:

אולי אפשר למצוא משהו למסירה באגורה

ריפרפתי, לרוב מדובר במקררים עם תקלה כזו אחרת שלך תדע כמה יעלה לתקן. תוסיף על זה את השינוי, וכבר עדיף לקנות חדש, שלפחות יגיע עם אחריות.

לפני 25 דקות, om2 כתב:

חפש בגוגל קרן בני הישיבות.

זה מינסטיירים בבני ברק

ננסה אותם.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד שניה בלי להתלבט בכלל. לא חסר מקררים אפילו גדולים עד 1000~ ש"ח.. לפני כמה שנים שילמתי על הובלה של מקרר גדול (600 ליטר) באותו עיר מקומת קרקע לקומה 3 בלי מעלית 250 ש"ח ומאמין שתמצא באזור מחיר הזה גם כן. לא רואה סיבה לקנות חדש במקרה הנ"ל.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בלישנסקי 9 ראשל"צ מתחם אאוטלט של אלקטרה סחר (מחסניחשמל/שקם אלקטריק, פחות משנה תחת איזה מותג את מכירה אותם).

הבעיה היא, שכדי לא לעשות קניבליזם לרשתות שלהם, הם לא מפרסמים מחירים שם. צריך ללכת פיזית ולראות מה יש באותו רגע.

לפעמים יש שם דרעק, שמבאס אותך שבאת עד לשם (כמו שקרה לי בכל המקרים שניסיתי) ולפעמים, אנשים מוצאים שם מציאות של ממש.

(בעיקר מתצוגות, ומוצרים עם אריזות פתוחות/פגמים קלים)
אם אחד החברים המגייסים נמצא בסביבה, שווה אולי ללכת להעיף מבט.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...