Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה יעלה לי הפרמיה?

שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן. לצערי קרתה לי תאונה קלה באשמתי. הנזק אצלי ושלו הוא של פחחות. מכיוון שהנפגע הוא בנאדם שלא היה נראה לי ששוה לי להתעסק איתו העדפתי להפעיל ביטוח.

כמה יעלה הפרמיה שלי שנה הבאה בערך למקיף עם שנתיים וחצי רצף וזו התביעה הראשונה?

האם משנה מה היה עלות התביעה?

עריכה אחרונה על ידי David2540
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגמרי מדוייק, אבל בגדול:

בכל אחת מ 3 השנים הבאות תפסיד כ-7.5% הנחה ( בתנאי שעכשיו קיבלת הנחה מרבית על היעד תביעות בשלוש השנים הקודמות ).

יש פוליסות ביטוח בהן קיים סעיף על אי עלית הפרמיה העתידית בגין תביעות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי עדיין לא קיבלתי הנחה על העדר כי לא עברו לי שלוש שנים עם רצף. משמעותו שאם עד עכשיו שילמתי 4 אלף בערך יתכן ולא יעלה לי ויתכן שיעלה עד 300 ש"ח יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו כזה ( אולי אפילו המחיר יישאר זהה, כי עכשיו גם אין לך הנחה  ), אבל לא רק בשנה הבאה אלא גם בשנתיים לאחר מכן לא תזכה להנחה מלאה.

מה שחשוב יותר מ 300₪, זה לא לצבור עוד תביעות. כי חברות ביטוח מתחילות לסרב לבטח "תובעים סדרתיים", ומי שכן מוכן לבטח, מעלה את המחירים בצורה משמעותית.

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@vladclar הניסוח שלך לגבי ההנחה לא לגמרי ברור.

כלל די סטנדרטי הוא 22.5% בשנה הראשונה, 15% בשניה ו-7.5% בשלישית. סה"כ, על פני 3 שנים, 45% ממחיר הפוליסה לפני הנחה. אבל זה משהו כוללני, ואתה צריך לבדוק את התנאים בפוליסה שלך.

ההמלצה השניה של @vladclar חשובה מאין כמוה: תביעה נוספת בתוך שנה - שנתיים עלולה לגרום לעליה חדה מאד במחיר הביטוח, ואפילו שתהיה מסורב ביטוח - מצב מאוד מאוד לא רצוי. לכן ,כלל האצבע שלי הוא לחשב את אומד עלית הפרמיה, להוסיף לה את ההתתפות העצמית - ואם מחיר התיקון פחות מסכום זה לא להתעסק בכלל עם הביטוח. אישית אני מתמר גם את סעיף הסיכון להפוך למסורב ביטוח בעוד סכום של כמה אלפי ש"ח אבל זה משהו אישי ואתה צריך לתמחר אותו לעצמך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...