Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט זקני קארזפורום שעברו לחו״ל ומה קרה מאז (ויש גם מכוניות שוות)

servus
שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא כלכך יודע לתאר מה אני עושה - מדבר בשביל כסף זה התיאור הכי טוב. מלמד מנהל עסקים פה ושם.

@nitch מאז ומעולם עסק בדברים להם השתיקה יפה.

@MB190E מסרב לספר לי מה הוא עושה.

בקיצור כולם פסיכיים :)

• מצחיק 1

Passt scho...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי את דרכי פה בפורום עם המרצדס הראשונה, עברנו לשנייה-שלישית (במקביל) וחוסכים לפורשה.. או פשוט עד המרצדס הבאה. לםעמים פוזלים לצדדים אבל כמו שהאישה אומרת, רק להסתכל זה בסדר. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

190 תמיד בלב, אבל כבר לא בחניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הוא היה בהונג קונג, לא ביפן. אומרים שהוא הצטלם עם בובה של פו הדוב והעלה לרשת אז הסינים העלימו אותו.

• מצחיק 5

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עכשיו עוד הפסקה ל-10 שנים כי ייקח לי זמן להחזיר את העיניים למקום :-). המחשבה היחידה שלי על לעבור לגור בחו"ל לתקופה מסוימת (מקווה שזה יצא לפעול בשנה הבאה) זה רק בגלל התחום המוטורי. כאשר מוחרים כאן בוקסטר S שנת 2010 במחיר של 230,000 שקל, אתה מבין שאין מה לחפש כאן בתחום הזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nitch, אני משום מה זוכר גם לוטוס לבנה, שישבה אצלי בחנייה כמה ימים טובים....

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ANUTKK כתב:

מה עם eden92

מישהו שמע ממנו? 

מאוד אהבתי את התמונות שהוא היה מעלה מיפן.

חזר לארץ לפני כמה שנים ומאז כבר לא מגיב - כנראה מבואס שבמקום הרבה E קלאס ברחוב, יש הרבה פיקנטו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.9.2021 בשעה 13:15, AmitGo כתב:

nitch, אני משום מה זוכר גם לוטוס לבנה, שישבה אצלי בחנייה כמה ימים טובים....

אכן, לא ציינתי אותה כי לצערי לא יצא לי לסיים שיפוץ ולנהוג בה. נמכרה קצת לפני הקורונה כי אני לא ממש חוזר לארץ בקרוב ועוברת עכשיו שיפוץ מרשים. כבר לא לבנה, אלא כחולה כהה עם גג כסוף, שילוב הצבעים שתכננתי עבורה ושנראה מדהים.

בתאריך 18.9.2021 בשעה 20:13, פריג'י כתב:

פרופ' כץ פתח שרשור...

אעקוב. בהחלט!

@nitch, על זמני בהחלט. מתי אתה צובע אותה בצבע היחיד שראוי לעיצוב הזה? (BRG כמובן)

מחבב מאוד את הצבע, וגם את הXKR בצבע הזה, אבל שמח גם מהצבע הקיים ולא נראה לי שזה משהו ששווה להשקיע בו. הנדסה בריטית, יש מספיק דברים קטנים ומעצבנים לתקן.

בתאריך 18.9.2021 בשעה 21:06, Shay_u כתב:

@nitchההנד-ברקס צמוד לדלת הנהג? נראה לי שדאג היה מציין את זה ב quirks and features 😅

עשיתי פדיחה עם זה. בגלל שהוא בין הנהג לדלת, אין ראצ'ט והוא לא נשאר למעלה כשהוא מורם כדי שלא יחסום יציאה. כדי לשחרר צריך למשוך עד למעלה וזה מרגיש חופשי מאוד בדרך. אחרי הפניה הראשונה ביציאה מהבית של המוכר התקשרתי אליו לומר שבלם היד תקוע כי הוא למטה אבל הנורה דולקת והאוטו נבלם. בא והסביר לי את הסיפור.

בתאריך 19.9.2021 בשעה 06:38, שביט כתב:

אה, זה הנדברייק?

בהתחלה חשבתי שזה מקל סבא, עבור קהל היעד של האוטו 😉

היגואר אכן יפייפייה. גם הבימר. הלכתי לנגב את הריר מהמקלדת, תיכף אשוב.

אני עוד בשנות השלושים (המאוחרות) לחיי ונאנח כמו זקן כשאני יוצא מהאוטו. אם אני אושיב את אבא שלי שהוא בגיל של קהל היעד, אני אצטרך גם להרים אותו החוצה בעצמי. מה שכן, קהל היעד האמיתי אצלנו בבית זה הילדים. לא רוצים לנסוע לבית הספר בסורנטו המרווחת, רק להימעך מאחורה ביגואר. בכי תמרורים אם אני מסרב. 

בתאריך 19.9.2021 בשעה 11:23, Super_T כתב:

תודה לכל המעדכנים, יכולים לומר גם במה אתם עוסקים כיום במדינות שבהן אתם גרים?

(אם בא לכם.. זה יוסיף ללא ספק)

יועץ בתחום של מניעת וניטור פשיעה כלכלית. בעיקר מחרטט רוב היום.

עריכה אחרונה על ידי nitch
  • אהבתי 2

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...