Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי טוסון הברידי בדרך - בחסות הייבוא המקביל החל מ-210000 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגרסת ההברידית של היונדאי טוסון (שלא מגיעה לישראל בייבוא סדיר בשל בעיה בהקצאות) תגיע באמצעות הייבוא המקביל באמצעות איילון מוטורס

יחידת הכח מורכבת ממנוע הטורבו 1.6 180 כ"ס המוכר, אליו מצטרף מנוע חשמלי עם הספק של 59 כ"ס וביחד ההספק המשולב מגיע ל-230 כ"ס.

צריכת הדלק מרשימה ומגיעה לכ-16 ק"מ לליטר במבחנים אמיתיים.

הטוסון ההברידי יגיע במגוון רמות גימור, ומחירו יהיה בין 210000 ל-245000 ש"ח בהתאם לרמת הגימור. ( יש להניח שתהיינה הנחות על מחירים אלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יתכן שמדובר בדגם האמריקאי הארוך יותר מזה האירופאי? 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שמישהו יקנה טוסון היברידי ב-210K כשיש ראב-4 היברידי ב182K? 
מה הקטע של היבואנים המקבילים לתקוע מחירים הזויים ולתת הנחות מתחת לשולחן במקום למשוך קהל עם מחירים ריאליים?

ומשום אני חושד שאין לכלמוביל בעיה של הקצאות, אלא שהם ראו שיש הסתערות על טוסון בנזין ב180-190K ולכן אין להם שום סיבה להתאמץ עם ההיברידי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ננסה להסביר:

במונחי מחיר רשמי המחיר הממוצע בו נמכר RAV4 הברידי לצרכן הוא 202000 ש"ח

אם מורידים את המכירות לציי רכב המחיר הממוצע הוא 206000 ש"ח (שסביר להניח שדי קרוב למחיר בפועל כי אין הנחות משמעותיות בדגמים הללו)

זאת אומרת שאנשים מוכנים לשלם יותר בשביל SUV הברידי.

בהנתן העובדה שטויוטה מקבלים פחות ראב 4 ממה שהם היו יכולים למכור לו היה להם מלאי, לכמה מאות (במקרה הטוב) שיביאו איילון מוטורס ימצאו רוכשים במחירים דומים לאלה של הראב 4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך סימוכין למחיר הממוצע שהגעת אליו?

ראב4 נמכר החל מ182K, רמת הגימור שמעליה ב-192K, נראה לי מאוד אופטימי להגיע למחיר ממוצע של 206K ללקוח הפרטי.

אתה מדווח שטוסון היברידי יימכר בין 210K ל 245K בהתאם לרמת הגימור, אז ההבדל בין רמות הגימור הבסיסיות הוא 28K לרעת היונדאי, שבכל מקום בעולם נמכרת במחיר נמוך מטויוטה.
יש דגם אחד בסדר גודל הזה של מחיר כלשהו שאיילון מכרו ממנו מאות יחידות בעבר? מתקשה להאמין שלשם הם מכוונים. נמתין לדו"ח מסירות שלך לרבעון האחרון. מהמר על מספר דו ספרתי נמוך מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הנתונים שלי מתבססים על מאגר משרד התחבורה ואלה נתונים אמיתיים של מה שנמכר בפועל.

2. כתבתי כמה מאות במקרה הטוב מתחילת השנה מסרה איילון מוטורס 1134 כלי רכב מתוכם 232 כלים שמחירם הרשמי גבוה (ולעיתים באופן משמעותי) מ-210000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דגמים מהם נמכרו 40-50 יחידות.

הם לא ימכרו מאות, כי לא נראה לי שלדילרים מולם הם עובדים יהיו מאות מכוניות למכירה (גם אם יהיה ביקוש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.9.2021 בשעה 19:52, PriceDevil כתב:

הגרסת ההברידית של היונדאי טוסון (שלא מגיעה לישראל בייבוא סדיר בשל בעיה בהקצאות) תגיע באמצעות הייבוא המקביל באמצעות איילון מוטורס

יחידת הכח מורכבת ממנוע הטורבו 1.6 180 כ"ס המוכר, אליו מצטרף מנוע חשמלי עם הספק של 59 כ"ס וביחד ההספק המשולב מגיע ל-230 כ"ס.

צריכת הדלק מרשימה ומגיעה לכ-16 ק"מ לליטר במבחנים אמיתיים.

הטוסון ההברידי יגיע במגוון רמות גימור, ומחירו יהיה בין 210000 ל-245000 ש"ח בהתאם לרמת הגימור. ( יש להניח שתהיינה הנחות על מחירים אלה)

מה צריכת הדלק בפועל של ראב 4 היברידית?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטוסון שאוטומקס מציעים למוניות הוא גם מהדגם ההיברידי?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, gabizon79 כתב:

מה צריכת הדלק בפועל של ראב 4 היברידית?

דומה, אבל פחות טובה בתוואי בינעירוני מזאת של היונדאי לה (לעניות דעתי) מערכת הברידית מוצלחת יותר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הם התחילו למסור גם טוסון דיזל, מישהו בשכונה שלי רכש אחת.

הבנתי שהם מציעים את הדיזל גם למוניות.

20211101_063739.jpg

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...