Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על מעבר חציה

שימו לב! השרשור הזה בן 957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 15.7.2021 בשעה 09:05, Be roo כתב:

מה אתה מנסה לטעון? שלשוטר אסור לטעות ואם טעה זה פוסל אותו מלהיות שוטר? אם הוא קם בבוקר ולקח את מברשת השיניים במקום את סכין הגילוח, שלא יצא לעבודה? אם הוא אמר לך בוקר טוב ובכלל היה צהריים שיחזיר את מפתחות הניידת?
אין קשר בין הטעות ליסודות העבירה שביצעת, עזוב את הנקודה הזו.

אתה רוצה להלחם בבית משפט? סבבה. אתה צריך טיעונים רלוונטים להפריך את יסודות העבירה. זה שהיה איתו שוטר נוסף לא אומר שהוא עסק באכיפה באותו רגע. אתה רוצה להביא את העדים שלך שיטענו שלא היו הולכי רגל במעבר? הם מוכנים לבוא? לבזבז זמן עבודה? להחקר ע״י התובע לגבי מה בדיוק ראו, איך ראו, איפה ישבו, מה היה שדה הראיה שלהם, מה עשו בזמן הנסיעה, האם טרחו לשים לב לכביש כל הנסיעה או רק באותו רגע.....

זה לא שאי אפשר להלחם בדו״ח, אבל קיבלת המלצה ממה להתחיל, לחזור למקום ולתעד, כדי שתבין אם יש לך דרך להפריך את עדות השוטר, שהיא הראיה הכי מהימנה שיש כרגע לבית המשפט. בלי זה, אין על מה לדבר.

פה הוסבר יפה מאוד מה האופציות

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבני ברקי לשעבר

אני מכיר טוב מאוד את השוטרים שעומדים שם בחניה של תחנת מכבי האש העירונית (מה שהתכוון השוטר-מאחורי הכיבוי)

הם שעות שם על הקנדי קרייש או נחים במזגן 

ואז כששמים לב שעבר זמן ולא נתפס דג

יוצא שוטר עם הדוח ביד ומי שנתפס נתפס

לצערי, אתה הייתה התורן.....

אני אישית יותר זמין ומבקש להישפט

מה גם שבטח נקודות אלו כבר יביאו אותך נהיגה מונעת או לשלילה במקרה הגרוע

אם אתה חושב שיש הצדקה בדברך גש להישפט 

אולי תיפול הפעם אל אדם שקרוץ מחומר שלא פג לו התוקף

ובהסכם פשרה ימחקו לך מעט מהסכום או חלק מהנקודות

הכל תלוי בזמן שלך

לא תמיד צריך קייס כדי להישפט

בהצלחה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגשת להישפט על עבירת מעבר חצייה, כשהקייס הוא "הם בד"כ משחקים בקנדי קראש, ואז שמים לב שלא נתנו אף דו"ח אז הלבישו עליי דו"ח", זה רעיון גרוע במיוחד.

@יהונתן שלמה עדיין לא הבנתי מכל השרשור - מה הטענה שאיתה אתה רוצה לגשת לבית המשפט? שהוא לא יכל לראות? (אבל אתה טוען שכן) שלא היו הולכי רגל? (שאתה אומר שלא ראית ואולי היו, והוא טוען שהיו ויודע לכאורה להצביע שהן היו שתי ילדות).

האם ייתכן שהוא המציא הכל ממוחו הקודח? כן, אבל אם אתה ניגש למשפט כדאי שיהיה לך דרך להטיל ספק משמעותי בטענות השוטר.

אם אתה מתכוון לגשת לבית המשפט עם מה שיש כאן - אז העצה שלי - אל תיגש. כי זה לא ייגמר ב-500 שקל במקרה כזה. והנקודות גם הן יישארו.

• רעיון טוב! 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה לגשת למשפט, אני לא עורך דין ואני לא מבין בזה. הייתי פעם במשפט וזה היה סתם כי הייתי חייל וויתרו לי כמה שיכלו,

עכשיו העצתם לי רק לחזור לאותו מקום ומשם להתחיל, אני גר בירושלים וזה רחוק ממני, אני לא רואה גם סיבה טובה לחזור כי כן אני יודע שהיתה לו זווית ראיה לראות את העבירה כמו שאמר כאן הבחור הבני ברקי,

אני רק רוצה לדעת אם יש פה איזשהו רעיון שיכול לתפוס בבית משפט או שאני אשלם את זה וזהו. אני הרבה זמן בכבישים לפעמים בתור עבודה וכבר עשיתי נהיגה מונעת אחת ואין לי כוח לזה שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אנחנו צריכים איזשהו בסיס להתחיל ממנו.

בינתיים הכי טוב שיש פה בשרשור זה שהם בד"כ משחקים קנדי קראש, ושאתה לא ראית את הילדות, אבל אולי היו ילדות.

אם זה גם כל מה שיש בנושא ויש לו שדה ראייה משם - העצה שלי זה לשלם וזהו, בטח לא לגשת למשפט עם טענות כאלה, כי ייצא שאתה גם משלם ביום עבודה, וגם קנס יותר גבוה מ-500 שקל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.7.2021 בשעה 11:40, יהונתן שלמה כתב:

אני רחוק מהעיר בה זה קרה ואני יודע איפה הוא עמד, היתה לו ראיה טובה, ואני שאלתי אם זה הגיוני שאם הוא טעה בטסט אפשר להגיד שטעה גם בזה 

או שהמציא את זה וכך גם המציא את זה

יש לי עוד שאלה לא קשורה.

המוסכניק שלי עזר פעם לחבר שלי במקום 500 שקל הוא הביא לו 250 ואז היה רשום באתר של המשטרה שהדוח שולם, הבנתי שהוא עושה את זה דרך איזה בנק פלסטיני.

ולי הוא הציע לשלם 500 והוא דואג שהנקודות ימחקו 

מדובר בבן אדם אמין שבחיים לא שיקר עלי..

מישהו יודע איך זה עובד?

That escalated quickly!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר ביצעת עבירת תנועה, אתה טוען שהיה טסט, לא רלוונטי הוא לא רשם לך דוח"/הזמנה לדין/הורדה על הטסט רק ציין בדוח תנועה עקב אמז"ק הולך רגל כנראה לא היה לך העתק מרישיון הרכב והוא בדק מסוף וככה הופיע. לא אשמתו.

לגבי העבירה אתה טוען שהוא טעה גש לבית משפט. לחפש קומבינות????

לא פה.

או תשלום קנס או משפט. 

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...