Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 150 אלף לעיר, פנאי או היברידי.

warezon
שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר ברכב לעיר? הייתי מציע לקחת חשמלי משהו כמו הGAC מבחינת עלויות תחזוקה, וחיסכון עצום.. מה גם שהטווח שלו מצויין אז לא תתעסק בהטענה יותר ממה שצריך בהחלט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לא להתפשר על מערכות בטיחות ב2021. 

לדעתי הקונה תהיה האפשרות החסכונית כאן, והיחידה ההיברידית  מחפה על הגיר במהירויות זחילה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את 3008 פרימיום 1.6 מיד 2, לפי דעתי הוא היה יותר טוב מהאלטרנתבות.

היתרון הברור, חלק ניכר מירידת הערך של הרכב נפלה על המוכר ואתה מקבל רכב כמאט חדש מאובזר ונוח בתקציב שלך.

החיסרון, אתה לא תוריד את הנילונים מהרכב.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, יוסי 10 כתב:

מדובר ברכב לעיר? הייתי מציע לקחת חשמלי משהו כמו הGAC מבחינת עלויות תחזוקה, וחיסכון עצום.. מה גם שהטווח שלו מצויין אז לא תתעסק בהטענה יותר ממה שצריך בהחלט. 

רכב לזוג + 1 שמשמש בעיקר לנסיעות. בעיר אך זה עדיין יהיה הרכב היחיד ככה שהוא אמור לעשות בערך הכל.

את האמת שהתחלתי לחשוב בכיוון של חשמלי אבל יותר לכיוון הmg zs ev.

לפני 6 שעות, yoav911gt2 כתב:

אני ממליץ לא להתפשר על מערכות בטיחות ב2021. 

לדעתי הקונה תהיה האפשרות החסכונית כאן, והיחידה ההיברידית  מחפה על הגיר במהירויות זחילה. 

מסכים אבל איפה ראית שעשיתי פשרה בבטיחות?

קונה לא אופציה, היא לא מרווחת מספיק ובמחיר שלה אם כבר עדיף להוסיף טיפה ולקחת נירו פלאג-אין.

כרגע נשארתי עם c3 aircross או mg zs ev.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yoav911gt2 כתב:

לא אתה, זה שהמליץ לך לגבי הGAC

מסכים איתך אני מאד משתדל לקבל מקסימום בטיחות זה חשוב מאד.

האמת שאני ממש ממש מתבשל לכיוון ms zs eh , יש לו אינספור יתרונות ולכאורה 2 חסרונות ששתיהן לא בהכרח חסרון ואני אסביר:

"חיסרון" ראשון: מרחק נסיעה, לי זה לא רלוונטי ל99% מהזמן ןלאחוז שכן נסתדר בין אם זה טעינה בדרך לבין אם זה להשכיר רכב.

"חיסרון" שני: רכב סיני, גם זה לא אומר כלום וגם אם נניח שאתאכזב ממנו, 5 שנות אחריות והבטחה לטרייד-אין אחרי במחיר מחירון אחרי 3 שנים דיי סוגרים את הפינה.

אני חוזר ללובינסקי ביום שני הפעם עם אשתי ונראה מה יצא מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבר לא יודע מאיזו סיבה החלטת פשוט לבטל את הסקודה קאמיק (הנסיון שלך עם האיביזה פחות רלוונטי פה ואסביר מדוע)

התקציב שלך מאפשר קאמיק חדשה מה שנותן שקט של אחריות מלאה (שלם עוד כמה שקלים לשנת אחריות נוספת) לכן אין צורך לחשוש מהגיר. מבחינת כל שאר הדברים שמנית שחשובים לך היא עולה בכמה רמות לדעתי האישית על שאר הרכבים שהצגת פה.

גילוי נאות לאחר בחינה מעמיקה של כל הרכבים בערך שכתבת פה אישית אני בחרתי בקאמיק ביולי האחרון ורכשתי את דגם הסטייל עם המנוע המשודרג. על הכביש לאחר הנחות ואגרות 136K. מבחינת מרווח מושב אחורי, לדעתי מנצחת בקלות בקטגוריה הזו.

מציע לך שבכל זאת תזמין לך נסיעת מבחן על הקאמיק ולאחר מכן תשפוט.

כך או כך שיהיה בהצלחה וחג שמח סע בדרכים טובות חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...