Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה שרמן - סוזוקי קרוסאובר

avish200
שימו לב! השרשור הזה בן 253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה מערכת המולטימדיה (שרמן) של הרכב לא עובדת כשורה 

לעיתים נדלקת לאחר הרבה זמן יחסית מההתנעה , מצלמת הרוורס נכנסת לפעולה ויוצאת לתפריט הראשי במעין לופ כזה 

מה בדיוק קורה שם ? זה קשור לחום ששורר עכשיו ולמגעים ? מה ניתן לעשות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי ישנה את אותה תופעה בקרוסאובר. מעניין ומחשיד שהתופעה התחילה כשבועיים לאחר תום 3 שנות האחריות .  בשיחתי עם "שייקה אביזרים" חברת ההתקנה של סוזוקי , נאמר לי שמדבור בבאג של התוכנה ואם רוצים לתקנה , זה כרוך בעלות של כ- 500 ש"ח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

המצב אצלי דומה (סוזוקי ויטרה). המצב הפך להיות כמו שהוא לאחר עדכון תוכנה, שבוצע אצל שייקה אביזרים לאחר שביקשתי מהמוסך לבצעו במהלך טיפול כללי לרכב. אף אחד מהצדדים לא לקח אחריות על המצב ובשייקה אביזרים טוענים שעל מנת לפתור את הבעיה יש צורך בהחלפה של המערכת. מישהו נתקל בבעיה ומצא לה פתרון כלשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

תקלות רבות במערכת שרמן של סוזוקי זמן עלייה ממושך, מצלמת רוורס יוצאת לתפריט הראשי, ולאחרונה מסך המגע הפסיק להגיב...

מקריאה בפורום הבנתי שהבעיה מוכרת לרוב , המתקין של המערכות הללו זה 'שייקה אביזרים' בפ"ת

מישהו תיקן אצלו את הבעיות הללו ? אולי יש חלופה טובה יותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ,בעיה מוכרת .

מחפשת עוד אנשים שחווים תקלות חוזרות אני רכשתי את הרכב ב 2017 ומאז פעם בשנה ישנה תקלה.

נגמאה האחריות עלות תיקון החל מ 500 שח.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי להפנות את הסוגייה הזאת לשייקה אביזרים (המתקינים המרשים בארץ למערכות הללו בכל רכבי הסוזוקי)

הדף שלהם בפייסבוק : 

https://www.facebook.com/shaykesaccessories/?ref=page_internal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
בתאריך 26.11.2020 בשעה 13:43, Fraysa כתב:

להזמין מערכת אנדרויד תואמת מקור מחו"ל או לחלופין מערכת מקורית. 

יש לך המלצה על מערכת ספציפית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו הצליח להתקין אפליקציות על המערכת של שרמן? קיבלתי קרוסאובר חדשה מהעבודה, ברגע שאני רוצה לאפשר התקנה ממקורות לא מורשים, הוא מבקש קוד לפתיחת האופציה, מה שאומר שאני לא יכול להתקין כלום למעשה (אפילו גוגל פליי אין במערכת). מישהו נתקל בתופעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

נתקלתי התקלה הזאת גם בקרוסאובר שלי(מודל 2017)

אם נהיה כנים המערכת לא מתפקדת להיט. הכל איטי ולא ניתן לעדכן גרסאות.

מישהו החליף את מערכת המולטימדיה ויכול להמליץ על דגם חלופי שמתאים לרכב?

אשמח אם תשתפו בטיפול שלכם בתקלה. 🙏

@avish200 @shon10 @[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

במערכת מולטימדיה שרמן של הסוזוקי בלנו 2017 שלי יש תקלה בטאצ' של המסך ולא מגיבה הרבה פעמים לא קולטת רדיו

בקיצור לא מתפקדת הלכתי לשייקה אביזרים בפ"ת הציע שני אופציות או להחליף מערכת ב 1500 שח או לשלוח למעבדה לתיקון ב 520 שח

עם אחריות רק ל 3 חודשים והבנתי ממוסכניק שיש בעיות עם המערכות האלה של סוזוקי כך שבעוד שנתיים שלוש היא יכולה להידפק שוב.

מישהו מכיר איזה מתקין שיכול לתת פיתרון טוב למערכת מולטימדיה של סוזוקי?

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...