Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב היברידי - יתרונות וחסרונות

osos9
שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, m3x7r3m3 כתב:

מה אתה יודע על קרינה, על תדרים ועל כבלים?

נשמע שמשהו בין כלום לשום דבר.

אני מהנדס עם 30 שנה בתחום האלקטרומגנטיות וקרינה.

תיקרא קצת ותבין במה מדובר בלי ניפנופי ידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, naki220 כתב:

השאלה היא אם משתלם לקנות פריוס לאחר תקופת אחריות הסוללה.. יש אפשרות להיכנס למורשה ולבטח את המערכת ההיברידית בלבד בהנחה שאני לא  מטפל במורשה? אני בטויוטה שלי מטפל רק רצל זיסו

אחריות בטויוטה עבור הסוללה ההיברידית חייבת להיות רציפה זאת אומרת שנה אחר שנה בלי הפסקה,

המחיר 299 ש"ח ל-12 חודשים.

לפני 5 דקות, levy כתב:

בלי קשר לנפנופים,

אנחנו ממתינים למאמר / מחקר / כתבה על המתח הגבוה בכבל מתחת למושב בטויוטה.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאיל מד קרינה מקצועי ותיקח רכב היברידי לסיבוב בסיטואציות שונות תמדוד קרוב לכיסאות ולריצפה ואז תבין מה קורה,יש המלצות של אירגון הבריאות הבינלאומי שחקר את הנושא וממליץ עוצמות בסדרי גודל פחות.

אנשים שלא עובדים בתחום ולא ראו מה זה מד קרינה מחליטים ככה סתם שאין שום בעיה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 13 דקות, levy כתב:

אז בוא בבקשה, בלי ציניות, ותוכיח מה שלא הצליחו להוכיח עשרות שנים.

וכשלא הצליחו להוכיח נזק, מה עוזר לי מד קרינה וערך כזה או אחר? שיהיה כתוב 2, 5 או 500. זה אולי מבהיל אידיוטים שמאמינים ל"תחקיר" ממומן בערוץ 2.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה מתחת לריצפה? 

זרם DC די קבוע?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, levy כתב:

אם הצלחת להוכיח מעבר לכל ספק שרכבים היברידים מסוכנים למי מיושביהם ברכותי, אתה יכול לתבוע הרבה חברות רכב, להציל מליוני אנשים מנזקים עתידיים ולהיות עשיר בטירוף.

אם אין לך הוכחה כמו שאתה מנסה להציג, אשמח לדעת על סמך מה אתה קובע נחרצות שהרכבים הללו מסוכנים. 

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, levy כתב:

לפי הפסקנות שלך על השפעות קרינה חשבתי שאתה איש רפואה.

גם אני מהנדס ותיק ואני יודע איך לייצר סילון מים בלחץ של 20 באר ובקוטר 2 מילימטר. מה הנזק שהוא יגרום לעין אנושית ממרחק 3 מטרים אין לי מושג כי את זה יודעים אנשי רפואה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ברור לך שנזק יגרם. זו בדיוק הנקודה של levy.
איננו יודעים איך תתבטא השפעת הקרינה, אבל היא בטוח מזיקה לפי הערכים הנמדדים(לטענתו).
כמו שירית במישהו במרכז הגוף. מה יקרה בדיוק יקבעו במיון, אבל נזק ממשי בטוח יגרם..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר בין סילון מים בעין לנזק די ברור לנו מבחינה פיזיקלית וביולוגית. אין שום הסבר פיזיקלי או ביולוגי שמסביר איך קרינה לא מייננת יכולה לגרום לנזק פרט לחימום הרקמות. כדי לגרום לנזק בגלל חימום רקמות יש צורך בקרינה בעוצמות שגדולות בסדרי גודל , כמו בתוך תנור מיקרוגל. אם אתה לא מאמין לי, לך למגרש החניה של הסגל בכל בית חולים. תראה שם לא מעט מכוניות היברידיות.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הם הגיעו לטיפול בביה"ח בגלל הקרינה :roflmao:

יש גם רופאים מעשנים או שצולים את עצמם בשמש.. 

קודם כל רמת הקרינה (שדה מגנטי) משתנה מהותית בין רכבים היברידיים שונים (ונעה בין אפס מיליגאוס לכ- 100 מיליגאוס) ולא מדובר במקשה אחת.

ההמלצות להימנע מקרינה בתדר נמוך מתבססות על חישוב של רמת החשיפה ומשך החשיפה והן נובעות מעקרון הזהירות המונעת, בגלל שלא יודעים האם נגרם נזק אם לאו. 

כל אחד שינהג כפי שהוא רוצה עם הנתונים הנ"ל.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין בקרינה, אבל בקשר למשפט האחרון, גם תראה אנשי סגל שמעשנים, אז זה לא הוכחה למשהו..[emoji12]

אה, הירוק הקדים אותי.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, green כתב:

אולי הם הגיעו לטיפול בביה"ח בגלל הקרינה :roflmao:

יש גם רופאים מעשנים או שצולים את עצמם בשמש.. 

קודם כל רמת הקרינה (שדה מגנטי) משתנה מהותית בין רכבים היברידיים שונים (ונעה בין אפס מיליגאוס לכ- 100 מיליגאוס) ולא מדובר במקשה אחת.

ההמלצות להימנע מקרינה בתדר נמוך מתבססות על חישוב של רמת החשיפה ומשך החשיפה והן נובעות מעקרון הזהירות המונעת, בגלל שלא יודעים האם נגרם נזק אם לאו. 

כל אחד שינהג כפי שהוא רוצה עם הנתונים הנ"ל.

קרינה ושדה מגנטי זה שני דברים שונים. את זה אמור לדעת כל מי שלמד פיזיקה בתיכון, לא צריך תארים מתקדמים.

אני הייתי מעדיף להזהר מסכנה ברורה ומוכחת כמו אדי בנזין ולא מסכנה שאין שום הוכחה שהיא קיימת. הטויוטה פריוס כבר קיימת מעל 20 שנה. אם היתה שמץ של הוכחה לסכנה היה כבר מי שהיה תובע את טויוטה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, אליה כתב:

אני לא מבין בקרינה, אבל בקשר למשפט האחרון, גם תראה אנשי סגל שמעשנים, אז זה לא הוכחה למשהו..emoji12.png

אז זה לא באמת אנשי רפואה.

לאיש רפואה שמכבד את עצמו יש ארון תרופות מאובזר בכל טוב, בשביל להרגע הוא לא צריך לעשן.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאיל מד קרינה מקצועי ותיקח רכב היברידי לסיבוב בסיטואציות שונות תמדוד קרוב לכיסאות ולריצפה ואז תבין מה קורה,יש המלצות של אירגון הבריאות הבינלאומי שחקר את הנושא וממליץ עוצמות בסדרי גודל פחות.

אנשים שלא עובדים בתחום ולא ראו מה זה מד קרינה מחליטים ככה סתם שאין שום בעיה.

אם קרינה אלקטרומגנטית לא מזיקה לטענת מספר אנשים מדוע יש תקינה בעולם? בתחום הסלולר לדוגמא.

מדוע חברות חשמל בעולם מפוקחות עם תקנים, שזאת קרינה אלקטרומגנטית שהוכח שהיא גורם לתחלואה עקב התדר הנמוך,גם ברכבים היברידים התדר יחסית נמוך כמה עשרות קילו הרץ.

מדוע טויוטה עושה מאמצים בכל דור של פריוס להקטין את הקרינה? סתם ככה.

הכל עניין של עוצמה ,תדר וזמן חשיפה,תדר נמוך יותר חדיר יותר.

מדוע אירגון הבריאות הבינלאומי ממליץ על פחות מ 1 מיליגאוס? סתם יושבים שם מומחים.

מדוע יש תקינה לטלפון סלולרי sar? ומהנדסים מתכננים טלפון כדי לעמוד בתקינה.

בעוצמה גבוהה של קרינה אלקטרומגנטית אפשר להרוג אדם.

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עשרות קילו הרצים? 

איפה?

מה יש ברצפת רכב היברידי, תסביר את עצמך.

אל תשלח אותנו פה לחפש מד קרינה וללכת למדוד.

גם למדוד צריך לדעת איך. אי אפשר לשלוח מישהו למדוד אם (לפי טענתך) אין לו הבנה בנושא...

בוא תסביר את עצמך, אתה הרי מהנדס, בטח אתה יכול להסביר.

[בוא אתן לך עכשיו מכשיר למדידת פליטת חלקיקים מאגזוז של רכב דיזל, נראה לך שישר תוכל להגיד לי מה המדידה ומה היא אומרת?]

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...