Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות מוזרה - מנהלים או ספורטיבי עד 250 אש"ח

Tibbyle
שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@EliC25 יש בדיוק אחת כזו ביד2. השתעשעתי בעצמי ברעיון, אבל...

אני מניח שלא סתם כתבת, אלא גם ראית אותה שם.

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הכוונה שלך בהודעה, לא בדקתי ביד 2 האמת, בכמה מפרסמים אותה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.6.2020 בשעה 16:41, Tibbyle כתב:

שלום לכולם,

קודם כל אציין שהרכב הכי "יוקרתי" שהיה ברשותי עד היום הוא I30 שנת 2012.

החלטתי (אולי באופן חד פעמי) לפנק את עצמי ולרכוש רכב חדש בתקציב של עד 250 אש"ח.

העניין הוא כזה: אין לי מושג איזה סוג רכב אני רוצה.

מצד אחד, אני לא אוהב מכוניות גדולות ומגושמות, ומצד שני אני צריך רכב מספיק גדול כדי להוביל בנוחות משפחה עם ילדים.

עשיתי נסיעת מבחן על הוולו s60 t4. רכב חמוד, אבל מרגיש לי גדול מדי ובאופן כללי לא התרגשתי ממנו יותר מדי.

תמיד חלמתי שיהיה לי רכב בסגנון golf gti או משהו דומה, הבעיה שכל הרכבים מהקטגוריה הזו בדיוק לפני החלפה (לאון קופרה, גולף gti, אוקטביה rs).

סך הכל מחפש רכב מהיר, כיף לנהיגה, מפנק, בטיחותי ומתאים למשפחה.

רעיונות/הצעות יתקבלו בברכה

מגאן RS החדשה.

עריכה: ראיתי עכשיו חששה לגבי ירידת ערך. אז כן, רנו נופל אבל לא כלכך הרבה ביחס לאחרים כמו שכולם חושבים... והמגאן RS מהדור הקודם נמכרות 15-25 מעל המחירון כיום. ונחטפות! אני אישית מכרתי את ה 265 קאפ שלי ב 20 מעל המחירון ונחטפה תוך יומיים בלי שפרסמתי מודעה. רק העברתי בקבוצות וכאלה...

ממליץ לקחת נסיעת מבחן ולא לשלול בגלל שזה רנו. רנו ספורט זה לא רנו שאתה מכיר.

עריכה אחרונה על ידי D.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, robertf כתב:

כיאה למודעה בארץ אין שם מחיר...
סטינגר GT אדומה, 2018 יד שניה, 30 אלף ק״מ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מחירון 252K לפני שקלול.

אבל נראה לי שהיא יותר ממה שפות"ש מחפש (370 כ"ס, הנעה אחורית) ואם לא מחפש משהו קיצוני אז רכב חדש יהיה וקצת יות רגוע יהיה מספק + יותר כיף (לקנות חדש)

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, GTאי כתב:

אתמול לא היה שם מחיר, ומה שמפורסם זה הדגם הבכיר (מחירון היום 390K)

לא הגיוני. המחירון 250, בדקתי אתמול ובגלל זה הצעתי אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, asafasraf כתב:

הסטינגר ארוכה וכנראה לא תתרים לדרישות של פותח השרשור. בנוסף, החלפה של שתי ידיים בשנתיים מצריך בדיקה קצת יותר מעמיקה.

רכבים ספורטיביים מחליפים ידיים בקצב גבוה ביחס לקורולה.

אין פה שום דבר חריג.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההצעות והתובנות.

בינתיי בגלל היעדר אופציות מעניינות מספיק בתקציה, החלטתי לקנות משהו קצת יותר זול וסולידי ולחסוך לפעם הבאה, ואז אוכל לקנות משהו בטווח מחירים קצת יותר רציני.

כרגע יש התלבטות בין פיג׳ו 308GT  לפורד פוקוס ST. האם הפיגו מצדיקה הפרש של כמעט 30 אלף ש״ח? (פורד במצבע 126 ופיגו במבצע 155)?

מתלבט ביותר.

עריכה אחרונה על ידי Tibbyle
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@פבל בדיוק בחן בסופ"ש את הפוקס ST-Line, והוא טוען שלא כל כך. חיפוש קצר ימצא לך ציטוט מדויק. אבל כמו שהוא אמר, אתה חייב לבדוק את הנושא הזה בעצמך. מעבר לזה, למיטב זכרוני לפיג'ו יש זיהוי רכב בשטח מת שהפוקוס מחסירה, ועוד כמה פרטי אבזור איזוטריים יותר. האם זה שווה 30,000? אני מאוד בספק.

אני רק אזכיר שוב שאם אתה מחפש מנהלים חזקה, אופל אינסיגניה 2 ל'  רמת גימור גבוהה (Innovation premium אאל"ט) יד ראשונה אפס ק"מ מ-2019 מוצעת כרגע ב-160. זה כבר ממש לא רחוק מהפיג'ו, לפחות במחיר הרכישה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההצעות והתובנות.

בינתיי בגלל היעדר אופציות מעניינות מספיק בתקציה, החלטתי לקנות משהו קצת יותר זול וסולידי ולחסוך לפעם הבאה, ואז אוכל לקנות משהו בטווח מחירים קצת יותר רציני.
מתלבט ביותר.

דווקא הוצעו לך אופציות מאוד מעניינות, ולדעתי אתה מפספס בגדול שאתה לא הולך לבדוק חלק מהם, אבל בסופו של דבר החלטה שלך כמובן.
מציע לך לפתוח שרשור נפרד אם ההתלבטות שלך עכשיו לחלוטין לא רלוונטית לנושא הכותרת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...