Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי איי 6 2008. איך ניתן לדעת סוג של מים למיכל עיבוי כדי למלא נמה שחסר.

liorko
שימו לב! השרשור הזה בן 1427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

בבדיקה שגרתית שמתי לב שהמים במיכל עיבוי קצת מתחת למינימום.

הבעיה שהפעם האחרונה שהרכב טופל הוא לא היה ברשותי. (הרכב אצלי כמה חודשים בודדים). אין לי מושג איזה מים יש כרגע במיכל עיבוי כדי שאוכל להוסיף מים זהים או באותו התקן, כדי שלא אעשה נזק כלשהו או פעולה שלא בריאה לרכב.

מה עושים במצב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לדעת את סוג נוזל הקירור הנמצא במערכת הקירור ברכבך אלא רק על סמך קבלות יישנות שבהם מצויין סוג נוזל הקירור.

לדעתי במקרה כזה הכי טוב לרוקן את כול תכולת מערכת הקירור מנוזל קירור יישן לבצע שטיפה קלה עם מי ברז ולמלא נוזל מקורי או שווה ערך חדש.

הנוזל המתאים לרכבך הינו נוזל מקורי G13 או G12++.

אתה יכול גם לרכוש נוזל מוכן לשימוש ללא צורך דילול במים או מרוכז ראה קישור מצורף.

https://www.autostore.co.il/product/נוזל-קירור-אדום-motul-inugel-g13-5l/

https://www.autostore.co.il/product/נוזל-קירור-אדום-rowe-hightec-an-13/

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מרק תודה על המשוב המהיר.

פעולה כזאת של ריקון המערכת אפשר לעשות עצמאית או שעדיף מוסך?

ועוד שאלה לא קשורה - האם יש קשר בין חוסר מים במיכל עיבוי (מתחת למינימום) להפסקת פעולה המזגן (לא מוציא קירור בימים האחרונים). יש לציין שהרכב לא מתחמם.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו קוד/דגם המנוע כפי שרשום ברישיון הרכב ?

1. עדיף לבצע את העבודה במוסך. רק תבדוק שיש ברשותם נוזל קירור מתאים.

2. המזגן עלול להפסיק לעבוד מסיבות רבות שאחת מהן טמפ' נוזל קירור גבוהה. אם מפלס נוזל הקירור נמוך הייתה צריכה להדלק לך מנורה או הודעה בלוח השעונים על מפלס נמוך.

3. בכדי לטפל במזגן ברכבך אני מציע שתפנה לבעל מקצוע מומחה שמכיר את הרכב. 

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...