Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלום ושברו - קניות מהאינטרנט בעידן הקורונה

yd b-4
שימו לב! השרשור הזה בן 1505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^^^
מחזק וממליץ גם על ארז מנסיון אישי.

מצטרף להמלצה. מנסיון אישי.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, pooh-bear כתב:

במחשבים כדאי לנסות את pcholic (ארז, חבר פורום לא מאוד פעיל) ואת זיגזג2000. אין להם מגוון ומלאי כמו של אמזון, אבל יש שירות מעולה.

אין לי זמן :( ............ אבל אני עוקב וקורא, במיוחד באוף טופיק הנהדר :)

תודה על המילים הטובות!

• אהבתי 1

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר לקורונה , הזמנות מהארץ זה זוועה במיוחד מהרשתות הגדולות.

היה לאבא שלי יומלדת והחלטנו לקנות לו מכשיר סלולרי מתנה. הזמנו את המכשיר מרשת מוצרי חשמל בין הגדולות בארץ (אם לא הכי גדולה) רשום אספקה 14 ימי עסקים.

התקשרתי אחרי שבועיים לבדוק אם אפשר לקצר את הזמן אספקה וטענו שלא.

ביום האחרון של הזמן אספקה התקשרו לבשר לי שאין את המוצר במלאי ואם אני רוצה להזמין את המכשיר יש בצבע אחר אבל צריך לחכות עוד 14 ימי עסקים.

בימי הקורונה הזמנתי מרשת ענקית של רהיטים ארון + סלון. לפני חודש והמוצר לא הגיע ולא תיאמו איתי זמן אספקה בכלל. להשיג את השירות לקוחות זה דבר קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, netanel1014 כתב:

ללא קשר לקורונה , הזמנות מהארץ זה זוועה במיוחד מהרשתות הגדולות.

היה לאבא שלי יומלדת והחלטנו לקנות לו מכשיר סלולרי מתנה. הזמנו את המכשיר מרשת מוצרי חשמל בין הגדולות בארץ (אם לא הכי גדולה) רשום אספקה 14 ימי עסקים.

התקשרתי אחרי שבועיים לבדוק אם אפשר לקצר את הזמן אספקה וטענו שלא.

ביום האחרון של הזמן אספקה התקשרו לבשר לי שאין את המוצר במלאי ואם אני רוצה להזמין את המכשיר יש בצבע אחר אבל צריך לחכות עוד 14 ימי עסקים.

בימי הקורונה הזמנתי מרשת ענקית של רהיטים ארון + סלון. לפני חודש והמוצר לא הגיע ולא תיאמו איתי זמן אספקה בכלל. להשיג את השירות לקוחות זה דבר קשה.

לי מחסני חשמל עשו דבר כזה אבל יותר גרוע, הייתי צריך להזמין בין 10-15 מסכים לעבודה (ואחד לי אישית), התקשרתי לשאול האם יש במלאי את הדגם נעניתי מהנציגת שירות "תבוא תראה".

אמרתי לה אם היא רצינית או מסתלבטת, היא ענתה לי ככה ממש "תבוא תראה אם יש במלאי".

אמנם זה לא בתקופת הקורונה אבל זה לא כל כך שונה מהרגיל ביום יום שלהם, גם כשחיפשתי טלויזיה שנה לפני כן היה לי משהו דומה

כמובן שאפילו לא נכנסתי אליהם לסניפים. בושה וחרפה וגם לא אכנס אליהם לקנות קומקום.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.4.2020 בשעה 09:49, pooh-bear כתב:

את זיגזג2000. אין להם מגוון ומלאי כמו של אמזון, אבל יש שירות מעולה.

בעבר רכשתי הרבה ב-זיגזג 2000. חווית שירות סבירה. אף פעם לא יצא לי לממש אחריות דרכם. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופת HWZone הייתי בן בית בזיגזג עוד כשהם עבדו מהבית ההוא בנווה מונוסון

חווית הקנייה תלוי עד כמה אתה מכיר אותם, אם אתה מכיר אותם כל קנייה הייתה חוויה מצחיקה בפני עצמה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, m3x7r3m3 כתב:

חווית הקנייה תלוי עד כמה אתה מכיר אותם, אם אתה מכיר אותם כל קנייה הייתה חוויה מצחיקה בפני עצמה.

כשאני בא לקנות אני מחפש:

1. מחיר

2. מקצועיות

3. שירות

כל השאר זה נחמד אבל לא דיל ברייקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

משעשע. לפחות גם שם וגם פה, בסופו של דבר, הכל מתנקז לפבל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.4.2020 בשעה 12:12, liav12 כתב:

לי מחסני חשמל עשו דבר כזה אבל יותר גרוע, הייתי צריך להזמין בין 10-15 מסכים לעבודה

מחסני חשמל לא בנוים לעבודה מול עסקים, בהכללה גסה. עצוב אבל ככה זה.

מהניסיון המועט שלי, בציוד ממוחשב למשרד עדיף ללכת דרך הצינורות המקובלים של ספקים לעסקים,

ההבדל במחיר זניח אבל להבדיל, יש עם מי לדבר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, arik100 כתב:

כשאני בא לקנות אני מחפש:

1. מחיר

2. מקצועיות

3. שירות

כל השאר זה נחמד אבל לא דיל ברייקר

במחיר הם תמיד היו מעט יותר יקרים מ-KSP נניח, אבל זו הייתה פרמיה שבשמחה שילמתי, כי ב-2 ו-3 לא היו להם מתחרים.

לפני 3 שעות, pooh-bear כתב:

משעשע. לפחות גם שם וגם פה, בסופו של דבר, הכל מתנקז לפבל.

פבל ואורן, לגמרי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, hans כתב:

מחסני חשמל לא בנוים לעבודה מול עסקים, בהכללה גסה. עצוב אבל ככה זה.

מהניסיון המועט שלי, בציוד ממוחשב למשרד עדיף ללכת דרך הצינורות המקובלים של ספקים לעסקים,

ההבדל במחיר זניח אבל להבדיל, יש עם מי לדבר.

ועדיין זה עוד יותר מעלה את השאלה שלי של איך לעזאזל הם עדיין שורדים.

מה כבר ביקשתי לבדוק מלאי של דגם מסך? כבר הייתי עם הדגם והכל מוכן רק לבצע הזמנה לבוא ולקחת, הרי הם "שיטת שלם וקח!" עאלק.

זה לא פעם ראשונה שהשירות שלהם גרוע, פעם התקשרתי לסניף שנמצא קרוב אלי לעבודה, לגבי מכשיר כלשהו ונאמר לי שיש במלאי מלא חתיכות רק תבוא לקחת, באתי - אין בכלל את הדגם אבל "יש לך דגם טוב יותר" כמובן שגם עולה יותר.

אני עובד באצ"ל בראשלצ שם איזור תעשיה אז לא חסר חנויות חשמל קטנות, בסוף קניתי ממקום אחר.

הגישה שלהם מזכירה לי מוסך מדרכה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...