Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי הדירות לא יזנקו יותר ? [קונה דירה להשקעה, לא למגורים]

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 310
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מכיר את האזור אבל ממה ששמעתי פוטנציאל טוב לעודף היצע משמעותי, לא הייתי לוקח בתחזית את השכירות המוצעת כיום באזור.

אתן לך דוגמה מיבנה, נבנית שכונה חדשה של כ- 2,500 יח"ד, כמעט כולה במחיר למשתכן. הקבלנים קיבלו תוספות של כ- 13% בממוצע שהם יכולים למכור/להשכיר בשוק החופשי. הקבלן עם הכי הרבה פרויקטים החליט להשכיר את רוב (ואולי כל) היחידות שלו. בשכונה הירוקה שצמודה לשכונה החדשה ואמורה לשמש כמדד טוב לתמחור, מחירי שכירות של דירת 5 חדרים בגודל סטנדרטי של כ- 120 מ"ר היו לפני כחצי שנה בין 5,500 ל- 6,000 ש"ח. הקבלן מציע עכשיו להשכרה דירות 5 חדרים בפרויקט שבנייתו מסתיימת עכשיו ב- 4,850 ש"ח, ואלו כמובן דירות בסטנדרט גבוה משמעותית משל דירות מחיר למשתכן באותו בניין, כך שמי שקנה להשקעה ישכיר בוודאות בפחות או יצתרך להשקיע סכום משמעותי בשידרוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את האזור אבל ממה ששמעתי פוטנציאל טוב לעודף היצע משמעותי, לא הייתי לוקח בתחזית את השכירות המוצעת כיום באזור.

אתן לך דוגמה מיבנה, נבנית שכונה חדשה של כ- 2,500 יח"ד, כמעט כולה במחיר למשתכן. הקבלנים קיבלו תוספות של כ- 13% בממוצע שהם יכולים למכור/להשכיר בשוק החופשי. הקבלן עם הכי הרבה פרויקטים החליט להשכיר את רוב (ואולי כל) היחידות שלו. בשכונה הירוקה שצמודה לשכונה החדשה ואמורה לשמש כמדד טוב לתמחור, מחירי שכירות של דירת 5 חדרים בגודל סטנדרטי של כ- 120 מ"ר היו לפני כחצי שנה בין 5,500 ל- 6,000 ש"ח. הקבלן מציע עכשיו להשכרה דירות 5 חדרים בפרויקט שבנייתו מסתיימת עכשיו ב- 4,850 ש"ח, ואלו כמובן דירות בסטנדרט גבוה משמעותית משל דירות מחיר למשתכן באותו בניין, כך שמי שקנה להשקעה ישכיר בוודאות בפחות או יצתרך להשקיע סכום משמעותי בשידרוג.

מה זה סטנדרט גבוה משמעותית וכיצד אתה חושב שהוא נתפס בעיני שוכר פוטנציאלי?

גם 4850 לדירת 5 חד' ביבנה זה המון.

יש לך נתונים בכמה נמכרה דירת 5 חד' לזוכים?

אני מנחש שהקבלן שדיברת עליו הוא פרשקובסקי, שאגב גם לו יש היתרונות שלו, כמו מהירות בנייה.

דירות מחיר למשתכן ביבנה מתומחרות בכ-11,000 שח למ"ר. דירת 125 מ"ר מחירה כ-1.45 מ'.

דירה כזו שתקבל שכירות של 4800 ש"ח, מביאה תשואה של 4%!

עכשיו תגיד לי שהם לא עשו עסקה טובה.

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקבלן הוא שבירו. סטנדרט גבוה משמעותי- מטבח משודרג, אסלות תלויות, ברז מים וגז במרפסת, מרצפות 80*80 ועוד.

לא אמרתי שעשו עסקה לא טובה (אני קניתי מתוך כוונה לגור), אמרתי שאיפה שצפוי היצע משמעותי של מחיר למשתכן אסור להסתמך על מחירי האזור לפני מחיר למשתכן כמדד למה שתקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל את הדירה בהנחה של 400,000 שח ממחיר השוק

זו הסיבה שאני קונה אותה.

סקוטי גר בכפר ורוצה לנסוע לעיר הסמוכה

איך חוסך

רץ אחרי האוטובוס

איך חוסך יותר

רץ אחרי המונית.

תתייעץ עם פיץ' שבקי ככל הנראה בשוק בקריות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני חתימת חוזה, והמון אנשים (אם לא כולם) סביבי אומרים שמה שהיה כבר לא יחזור.

מחירי הדירות לא יזנקו באחוזים שזינקו בעשור האחרון

ושנגמרו הימים שכל מי שמחזיק נכס יעשה תשואות מדהימות.

אני שואל את עצמי אם לא התבטאו ככה גם לפני 10-20 שנה?

תמיד נראה שאנחנו בשיא ואין לאן לעלות, לא? אבל העולם תמיד יצעד קדימה

קראתי את כל השרשור ועדיין לא הבנתי מה המטרות שאתה מנסה להשיג בפעולה שאתה מבצע (רכישת דירה בישראל).

הפעולה שאתה הולך לבצע היא השקעה לכל דבר ועיניין, תוכל להסביר לי מה התוכנית העיסקית שלך?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדהם כל פעם מחדש איך אנשים רוכשים נכס להשקעה מבלי להכנס בעובי הקורה מבחינת מידול השקעות וחישוב תזרימים, כמו אדם שרוכש מכונית ספורט מבלי לדעת איך לנהוג. יש מצב שהוא יעלה על ההגה וזה ילך סבבה והכל יזרום באינטואיציה, יש מצב שפחות.

אבל עזבו, שימו את זה בצד - הנה עוד שרשור על אדם שקונה נכס להשקעה דרך מחיר ״למשתכן״. אם יש עדיין אנשים שלא קלטו למה התכנית הזו מטומטמת להחריד - זה כנראה כבר לא יקרה X.X - אבל לכל השאר: משלם המסים הישראלי מממן משקיעים פרטיים ספציפיים עם הון של מאות אלפי שקלים בקניית דירה. זה סדר היום הציבורי, וזה ״חברתי״. לול, פשוט... לול.

(למען הסר ספק: אין כאן פרומיל של ביקורת על פות״ש או על כל אחד שקונה דירה להשקעה דרך מחיר למשתכן - הביקורת היא על הרגולטור ועליו בלבד)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...