Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה רצינית ושקולה - אופנוע/קטנוע לגבוה לשימוש פרברים

t_boaz
שימו לב! השרשור הזה בן 7000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב...

אני עומד להתחיל לעבוד בתל-אביב וגר בשרון, ברצוני לרכוש אופנוע שישמש בעיקר כדי להגיע לעבודה וחזרה, ואם יוצא בסוף שבוע קצת לטייל. זה המקום להדגיש שגובהי 1.93 ויש לקחת את העניין בחשבון.

כמו כן יש לי רשיון עד 500 ואינני מעוניין לקנות חדש או להשקיע הרבה כסף אני מחפש משהו זול (עד 15000, יכול להיות גם מאמצע שנות ה-90).

אשמח לשמוע המלצות, באיזה כיוון לחפש מה ובכמה.

תודה מראש למשיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וירייד 150 או 200 של סאן יאנג בנוי ככה שגם רוכבים ענקים כמוך יסתדרו איתו בלי בעיה.

בתקציב שלך אתה יכול לקנות משנת 2004. 2005 חדש משקית עולה 19,000.

נראה לי אחלה קטנוע לצרכים שלך, גם אני גר בשרון ולומד באונ' ת"א, הוא פשוט מצויין! אני אפילו עושה איתו מדי פעם נסיעות עד ערד.

:-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וירייד 150 או 200 של סאן יאנג בנוי ככה שגם רוכבים ענקים כמוך יסתדרו איתו בלי בעיה.

בתקציב שלך אתה יכול לקנות משנת 2004. 2005 חדש משקית עולה 19,000.

נראה לי אחלה קטנוע לצרכים שלך, גם אני גר בשרון ולומד באונ' ת"א, הוא פשוט מצויין! אני אפילו עושה איתו מדי פעם נסיעות עד ערד.

לא מבין, אם הוא אמר אופנוע, אז למה אתה ישירות מציע קטנוע?

חוץ מזה שיש עוד אופציות לרכישה, אם הוא יחליט על קטנוע, אז תתחיל למכור לו SYM וכאלה.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין, אם הוא אמר אופנוע, אז למה אתה ישירות מציע קטנוע?

אבל זו באמת הבחירה הרצינית השקולה...

בחירה קצת יותר "מופרעת" הייתה שולחת אותו לסף קטגוריית ה-500

עם אופנועים שעברו מספר דו ספרתי של ידיים, ושהשקעה בהם, תהיה גבוהה ביחס לתמורה הצפוייה.

שזה לא דבר רע בפני עצמו, פשוט עם תקציב כזה, ודרישות כאלו, באמת שעדיף ללכת על קטנוע משנתון גבוה הרבה יותר, ואמינות גבוהה הרבה יותר.

ולא משנה כרגע מי היצרן והדגם...

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובר רבות וטובות

ושוב אני חוזר על המלצתי משכבר הימים

XJ400 דיוורזן!!!!!

טוב ,אמין ,זול לקנייה ולאחזקה ,,בעל מראה מרשים חזק ומהיר ( הכל יחסי ) .

בהצלחה!!!

אני נוסע מהר מדי בשביל לאכול בריא :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובר רבות וטובות

ושוב אני חוזר על המלצתי משכבר הימים

XJ400 דיוורזן!!!!!

טוב ,אמין ,זול לקנייה ולאחזקה ,,בעל מראה מרשים חזק ומהיר ( הכל יחסי ) .

בהצלחה!!!

וכמה פעמים אמרו לך כי ההמלצה שלך היא במילים עדינות לא ממש טובה היות והאופנוע כבר לא מיובא לארץ יותר משבע שנים ואספקת החלפים שלו היא דפוקה מהיסוד.

האופנוע זקן.

קשיש.

בא בימים (למוסך)

נוח ללא ספק. מרווח הטיה מצומצם, מנוע אנמי, אבל לא מאיים.

אבל התחזוקה שלו בגילו המופלג זה דבר שלא מומלץ לרוכב מתחיל.

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובות...

עכשיו לעניין - אני לא כל כך מעוניין בקטנוע, הסיבה לכך היא ניסיון עבר (לא עשיר ולא עם קטנועים גדולים) אשר נגמר בהחלקה לא נעימה כלל. הבעיה שלי (בגובה הזה) עם קטנועים היא שעקב הישיבה העקומה שנוצרת עקב הצפיפות, השליטה בכלי ומיקום מרכז הכובד אינם טובים כלל ומורידים באופן משמעותי את היציבות (לפי התרשמותי לפחות), יש לי ניסיון עם XT350 ועם GPZ (כן כן שני קצוות אני יודע) ואין ספק שה-XT מתאים לגובהי הרבה הרבה יותר, אין מה להשוות את הרגשת הכח זה נכון אבל מבחינת ישיבה נכונה ושליטה טובה ה-XT היה יותר מתאים. קיבלתי הרבה המלצות על KLE שאמצע שנות ה-90 שיכול להכנס בדוחק בתקציב, כמו גם על XT500 או DR350 אשר יכנסו ביתר קלות.

כפי שהזכירו פה ההוצאות על אופנוע ישן בן 10 +\- יכולות להיות לא נעימות, השאלה היא עד כמה יש סיכוי למצוא כלי שיאפשר שילוב סביר בין הוצאות שנתיות-מחיר קנייה-התאמה לצרכי??

אשמח לשמוע עוד המלצות מבעלי ניסיון

בברכה

בועז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו לעניין - אני לא כל כך מעוניין בקטנוע, הסיבה לכך היא ניסיון עבר (לא עשיר ולא עם קטנועים גדולים) אשר נגמר בהחלקה לא נעימה כלל. הבעיה שלי (בגובה הזה) עם קטנועים היא שעקב הישיבה העקומה שנוצרת עקב הצפיפות, השליטה בכלי ומיקום מרכז הכובד אינם טובים כלל ומורידים באופן משמעותי את היציבות (לפי התרשמותי לפחות), יש לי ניסיון עם XT350 ועם GPZ (כן כן שני קצוות אני יודע) ואין ספק שה-XT מתאים לגובהי הרבה הרבה יותר, אין מה להשוות את הרגשת הכח זה נכון אבל מבחינת ישיבה נכונה ושליטה טובה ה-XT היה יותר מתאים. קיבלתי הרבה המלצות על KLE שאמצע שנות ה-90 שיכול להכנס בדוחק בתקציב, כמו גם על XT500 או DR350 אשר יכנסו ביתר קלות.

כפי שהזכירו פה ההוצאות על אופנוע ישן בן 10 +\- יכולות להיות לא נעימות, השאלה היא עד כמה יש סיכוי למצוא כלי שיאפשר שילוב סביר בין הוצאות שנתיות-מחיר קנייה-התאמה לצרכי??

בברכה

בועז

בתקציב שלך XT500 יכול להכנס בכיף גם באמצע שנות ה90.

האופנועים הנ"ל יובאו למשך זמן יותר ארוך מה XJ ולכן יש יותר אפשרויות למצוא להם חלפים.

האופנוע גם לא רע בכלל למען האמת.

DR350 לא יתאים לך בכלל למה שאתה רוצה. בטח לא לנסיעות ארוכות וגם הסבירות שתמצא אופנוע כזה במצב טוב היא קלושה.

XT500 בשל היותו דו"ש שלא ממש קורץ למתעללים לסוגיהם, יכול דווקא לשמש אותך היטב.

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בברכה

בועז

ה- XT הוא אופנוע מומלץ לדעתי. זול ופשוט יותר מה KLE, הרבה פחות פיירינג = פחות כאב לב (וכסף) אחרי שהוא נופל (והוא יפול). גם לשטח ה-XT הרבה יותר טוב, יש אפשרות ממש לרדת איתו לשטח, ולא רק שבילים כבושים היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הקשור לשימוש כביש ה KLE עדיף, בעיקר בזכות המנוע. לשאלה האם הוא שווה את ההפרש במחיר רק אתה יכול לענות.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הKLE יענה יותר טוב על הצרכים שלך אבל כדי למצא כלי טוב תצטרך לשלם יותר.

XT יעשה את העבודה והוא זול משמעותית בשוק המשומשים כך שלא תצטרך לחרוג מהתקציב.

גם ER 97-98 יכול להכנס בתקציב אבל מניסיון דו"ש יותר מתאים לאנשים בגובה הזה.

כנס לסוכנויות ותבקש לשבת על כמה כלים בשביל התחושה, אם תוכל לשבת עליהם כשהמנוע עובד עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- XT הוא אופנוע מומלץ לדעתי. זול ופשוט יותר מה KLE, הרבה פחות פיירינג = פחות כאב לב (וכסף) אחרי שהוא נופל (והוא יפול). גם לשטח ה-XT הרבה יותר טוב, יש אפשרות ממש לרדת איתו לשטח, ולא רק שבילים כבושים היטב.

תגיד לי, אתה חי?

איפה נעלמת?

מה קורה איתך ומה נסגר עם המקרה דנן?

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי, מבחינת בטיחות, עדיף קטנוע מודרני על פני אופנוע זקן.

פגשתי כמה רוכבים גבוהים על בורגמן 400, מציע שתשקול.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...