Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יומן מעקב - רנו מגאן גרנד קופה

daido1

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, רועי5 כתב:

מחזיק אחת כזו ש.י. 23 רמת אבזור ליסינג, נדמה לי קוראים לזה ZEN או משהו כזה. האוטו בהחלט טוב ככלי רכב, נוח, מרווח, הנעת דיזל בשרנית וחסכונית. האבזור די זבל, מערכת מולטימדיה פשוט נוראית, למעט הווייז המובנה שזה יופי. אין תיקון לבקרת סטיה מנתיב, יש רטט מעצבן בהגה במקום, אין התרעת שטח מת, יש בקרת שיוט שעוד לא הצלחתי להבין אם היא אדפטיבית, מניח בזהירות שלא ( אצלי ממילא אין שימוש לדבר הזה ). מניח שרמות הגימור הגבוהות יותר מתקנות את הרושם הזה. 

מתקנות!

אני עם Exective.

מערכת המדיה היא מקורית של היצרן ודי מוצלחת, השמע משובח.

גם אצלי אין תיקון  סטייה מנתיב והתראת שטח מת,

אבל בקרת השיוט היא אדפטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתה לי אחת 1.3 בנזין, המשותף למרצדס, מליסינג (למרות שהיה ברמת גימור יותר גבוהה מהמינימום, ועם מערכת שמע טובה ומקיפה) במשך 4 שנים.

אחד הרכבים הכי מוצלחים שהיו לי מליסינג, מבחינת מרחב, מנוע (מעולה!) וגיר (לא היו לי שום תלונות - קצת בסוף היו לו קצת רעידות בזינוק בעליה משמעותית). רשימת האבזור הכללית מאוד מרשימה לרכב בסגמנט זה, למרות שחלקם בביצוע לא מאוד מהוקצה (בקרת שיוט אדפטיבית מעט ברוטלית מדי בבלימות ומאיצה באיחור וקצת בפרעות). טיפה נמוך לאנשים ממוצעים ומעלה, עם בעיות גמישות.

בעיה אחת בלבד (אם כי לא זניחה) של מנוע שהלך בגלל התחממות (אבל זה כנראה בגלל חוסר תשומת לב של הבן שזה קרה לו, כשאני הייתי בחו"ל - אחרת אפשר היה להציל את המנוע - לא ידע מה לעשות עם האזהרות.... עכשיו יודע) - כנראה אותה בעיה של נזילה מתרמוסטט.

מספר פטנטים מעולים, שאני מצטער שלא מיושמים ברכבים אחרים (פתיחה של נעילת הרכב מכל הדלתות, ולא רק הקדמיות, נעילה אוטומטית בהתרחקות עם המפתח - לא צריך ללחוץ או לגעת בכלום, כיבוי מלא של המנוע במצב של עצירת start-stop ופתיחה של הדלת ועוד כמה).

לסיכום, רכב טוב מאוד ומאובזר לסגמנט שלו, נוח ושילוב מנוע-גיר מעולים!

עריכה אחרונה על ידי ליסינג בצער

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...