Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנתיים ו 67,000 עם סיאט לאון FR שנת 2016 מנוע 1.8TSI

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 1901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתה פה נושא שלם על בחור שלא הסכימו להחליף לו חלק פלסטיק מתפרק בדשבורד במסגרת אחריות בגלל שהיה לו תוכנה.

אני חושב שבמקרה שלך לאור העובדה שמדובר ברכב ליסינג הם בכלל לא בדקו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא נראה שהשחיטה של אוטו דיל מעניינת את פותח השרשור לאור הפסד ההשקעה הרב במכירת ליאון משופרת לאחר שנתיים בלבד ולאור העלות של אוקטביה rs חדשה (שבוודאי גם תשופר ותימכר במהרה). הוא מחפש כיף ברכב ונוחות של הטריד אין.

מי שרוכש רכבים כאלו משומשים שיתכונן לעזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כבר בדקו את הרכב שלך לפני הטרייד אין? האם הם יודעים שהיה על הרכב שיפורים שפורקו?

ממה שידוע לי אי אפשר לצרוב תוכנה ברכבי VAG ולהחזיר בחזרה כאילו כלום לא קרה.

לא רק ברכבי ואג. בכל רכב אפשר לדעת אם היה שיפור או לא. בואג זה פשוט יותר קל לדעת כי היצרן עשה את זה ככה.

אצל יצרנים רבים לא רואים בבירור עד שמתעמקים במחשב ניהול מנוע. לפיו אפשר לדעת אם היה שיפור או לא גם אם הורדת תוכנה ונסעת כבר 20 אלף ק"מ כסטוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יצרנים מטמיעים במחשבי הרכב שלהם אמצעים לזיהוי תוכנה "חיצונית" (גם PSA למשל).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בקשר לאלו ששאלו על ההילוך הראשון כנראה שלא הייתה לכם לאון FR עם DSG 7, הגיר הראשון מאוד קצר ומיותר לגמרי בימיי מסלול, אתה לא יוצא מהפיטס בלאנץ קונטרול אלא מתגלגל מכניס שני ומתחיל להנות, במסלול אתה לרוב תיהיה בין הילוך 2-4, אבל כנראה לא עשיתם ימיי מסלול ולא היה לכם לאון...

בקשר לבדיקה עדיין לא עשו לי זה יהיה או מחר בראשון תלוי אם יהיה לי זמן לגשת... בבדיקה לא בודקים אם הייתה תוכנה על הרכב, אתה בודק סה"כ במכון בדיקה סטייל קומפיוטסט.

והשחיטה של אוטודיל מאוד מעניינת אותי, כל השיפורים בלאון נמכרו ביום שפורקו (נשאר לי רק קפיצים של HַR למי שמעוניין (; )

קיבלתי הנחה גדולה מאוד על האוקטביה, וכן אני הולך לשפר אותה למי ששאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר הלכתי לסוכנות כדי לקבל ואוצ'ר לבדיקה של הלאון, הנה תוצאות הבדיקה.

עוד לא אמרו לי מחיר אמרו לי זה יהיה לקראת הערב, בעקרון הורידו לי 6% על ההתחלה בגלל עסקת טרייד וקילומטר גבוהה.

זה יוצא 102.800 לפי הבדיקה. מקווה לא יורידו עוד הרבה לאחר הבדיקה כי הרכב הוציא בדיקה מעולה ( כן הוחלף כנף ופגוש עקב שפשופון ולא תאונה).

שמשה הוחלפה בשבוע הראשון שהרכב היה אצלי מאבן שעפה עליי ממשאית.

http://www.up2me.co.il/v.php?file=902896.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת בבקשה איזו הנחה קיבלת על אוקטביה? אפשר גם בפרטי. תודה

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התרחקתי מאותה בדיקה בידיוק ברכב אחר, למרות שהמוכר סיפר לי סיפור חשדתי שהאוטו עבר תאונה.

אגב, לאון שלישית שאני רואה שהוחלפה לה שמשה , תופעה מוזרה.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון :

לאחר מלחמות והמון עצבים קיבלתי על הלאון "רק" 96 אלף ש"ח מאוטודיל ועוד 1000 ש"ח נוספים הנחה על הRS, ולבסוף הסכמתי ( בהתחלה איימתי בביטול עסקה אך זה תמיד עובד).

ולא אני לא מרוצה מהמחיר אבל אני יודע שבשוק הפרטי כנראה הייתי מקבל מקסימום 100 אלף ש"ח וממש אין לי כוח להתעסק במכירה.

מה שלמדתי מכל זה, שללאון יש שוק חרא כי הוא מוצף, ואטודיל עוד יותר חארות..

למי ששאל על האוקטביה, הוצאתי אותה ב 218 על הכביש כולל שנה שלישית אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון :

לאחר מלחמות והמון עצבים קיבלתי על הלאון "רק" 96 אלף ש"ח מאוטודיל ועוד 1000 ש"ח נוספים הנחה על הRS, ולבסוף הסכמתי ( בהתחלה איימתי בביטול עסקה אך זה תמיד עובד).

ולא אני לא מרוצה מהמחיר אבל אני יודע שבשוק הפרטי כנראה הייתי מקבל מקסימום 100 אלף ש"ח וממש אין לי כוח להתעסק במכירה.

מה שלמדתי מכל זה, שללאון יש שוק חרא כי הוא מוצף, ואטודיל עוד יותר חארות..

למי ששאל על האוקטביה, הוצאתי אותה ב 218 על הכביש כולל שנה שלישית אחריות.

רכב מקצועי, אמין, פרקטי, מתוכנן היטב, תתחדש ותהנה! קנייה מעולה

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים !

מה רק אני חושב ש 96 על לאון 2016 זה בדיחה ??

אני ממש התעצבנתי ממש, אבל המון אנשים דווקא אמרו לי שקיבלתי מחיר טוב /:

אוליי קשה לי לקבל שהרכב הפסיד 50 אלף ש"ח בשנתיים, אבל זה משהו שכן ציפיתי לו אך עדיין קשה לקבל :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית טרייד אין ולא מכרת בשוק הפרטי , אז הורדה של 4 אלף בטרייד לא נשמעת נוראית בכלל.

טרייד אין בדרך כלל שוחטים כי הם צריכים להשאיר לעצמם מקום לרווח אחר כך ואתה לא צריך להתעסק עם הכאב ראש של מכירה בשוק הפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...