Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה על מד לחץ אוויר לצמיגים אמין ומדויק

much
שימו לב! השרשור הזה בן 2091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש מוצר מצויין ומומלץ מאוד שנקרא Topeak smartgauge d2, משמש רוכבי אפניים מקצועיים ומתאים גם לאופנועים ומכוניות (עד 250PSI), נחשב מדוייק ואמין מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המוצר שלך והמוצר שלי לא מהווים תחרות להמלצות ה 3-4 דולר שנתנו כאן (המוצרים של שנינו באיזור ה ~28 דולר ועוד ~7 דולר משלוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את המכשיר של מישלין 12279 שהוא המכשיר הכי איכותי/אמין/מדויק (גם המחיר בהתאם)שקיים כרגע בשוק.
המכשיר Topeak smartgauge d2 יותר אייכותי מזה? איזה לדעתכם עדיף מבין שניהם?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוצר שלך והמוצר שלי לא מהווים תחרות להמלצות ה 3-4 דולר שנתנו כאן (המוצרים של שנינו באיזור ה ~28 דולר ועוד ~7 דולר משלוח).
לפני כמה שנים הייתי בדילמה הזאת, לא הייתה לי בעיה לשלם 25 דולר על מכשיר יותר עמיד ואיכותי רק שלא מצאתי הצדקה לרכוש כזה לשימוש פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונניח שאין בעיית תקציב ואני מעוניין במכשיר "הכי טוב" ואייכותי שניתן להשיג היום, על מה הייתם הולכים בעיניים עצומות?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונניח שאין בעיית תקציב ואני מעוניין במכשיר "הכי טוב" ואייכותי שניתן להשיג היום, על מה הייתם הולכים בעיניים עצומות?

היינו ממליצים לקרוא את הודעה מספר 7, כולל משלוח לישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא על פתרון דיגיטלי.

למה לא? כל מכשירי המדידיה המדוייקים - קליברים, מיקרומטרים וכו' עברו מזמן לתצוגה דיגיטלית, היא נוחה הרבה יותר לקריאה.

במד ליץ אוויר, אם הממברנה (הרכיב שתכלס מודד את לחץ האוויר) איכותית ומכויילת טוב והתצוגה דיגיטלית, מה הבעיה בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
https://www.ebay.com/itm/LCD-Digital-Car-Motorcycle-Tire-Tyre-Air-Pressure-Gauge-Tester-Tool-For-Auto-F/192425282737?epid=1438712491&hash=item2ccd70ccb1%3Ag%3A~qkAAOSwjwtZsPug&_sop=15&_sacat=0&_nkw=LCD+Digital+Car+Motorcycle+Tire+Tyre+Air+Pressure+Gauge+Tester+Tool+For+Auto&_from=R40&rt=nc

רכשתי 2 כאלה לפני כמעט שנה, עדיין עובד טוב גם לי וגם לחבר.

יותר מדוייק מתחנת הדלק, הוא מראה בדיוק של חצי PSI,

ומידי פעם שאני בודק בתחנות הוא אכן קולע

תודה על ההמלצה, הזמנתי לפני קצת יותר משבועיים והבוקר נחת בתיבת הדואר.

גם לי נראה שעושה את העבודה. לא מחפש דיוק של עשיריות PSI.

הקישור של המוכר שלך (כנראה ממנו רכשתי) נסגר, ונראה מכשיר זהה בקישור הבא (קישור שמצאתי מחיפוש, לא מקבל אחוזים) סביבות 14 ש"ח כולל משלוח:

https://www.ebay.com/itm/New-Digital-LCD-Tyre-Air-Pressure-Gauge-Tester-Tool-For-Auto-Motorcycle-Car-VanZ/173233703274?hash=item285588896a

יש מוצרים יותר ממותגים, קצת יותר יקרים. חלקם לא שולחים לישראל, ובחלקם עלות המשלוח מייקרת מאוד את החוויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועם האוכל בא התאבון, מה אומרים על מדחס מתחבר לשקע-מצית?

https://www.ebay.com/itm/12V-Portable-Car-Electric-Inflator-Pump-Air-Compressor-100PSI-Electric-Tire-A4I0/302751088817?epid=3019155073&hash=item467d5f00b1%3Ag%3A8tUAAOSwj2RbCiap&_fsrp=1&rt=nc

נראה מוצר די רציני.

האם שווה את האחסנה?

יש לו ערך מוסף? או למלא בתחנת דלק?

(אצלי בשכונה אני יכול לחשוב על שימושים מעבר למילוי אוויר מדי פעם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תחנות דלק עם מד לחץ אוויר מדוייק ואמין, למה אתה צריך מכשיר כזה בכלל?

לא אומר שבכל תחנת דלק יש מכשיר טוב, יש כאלה שגם יכולים לדפוק לך את הפיה של הצמיג כמו שקרה לי עם הצמיגים הקודמים שאוויר היה בורח לי כל שבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלותו אפסית, וגם לא תופס מקום, לכן בשום מקרה המוצר לא מפריע.

האמת שרק בשביל הסוללות שבו אני כבר מרוצה.

במה כן עוזר?

- אני יודע שתמיד יש לי מד לחץ אוויר מכויל

- בדיקת לחץ אוויר, לפי הוראות יצרן: הרכב צריך לעמוד שעתיים, ואסור לנסוע יותר מ1.5-2 ק"מ אל תחנת הדלק, כך אפשר למדוד לחץ אוויר כשהרכב חונה, בלילה (בלי השפעת שמש על טמפרטורת הצמיג) בלי להתניע את הרכב (נניח ערב לפני נסיעה ארוכה) ובלי שיעמדו אנשים מאחוריך בתור (גם בלי לעמוד מאחורי אנשים בתור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות ההמלצה, גם אני הזמנתי. קיבלתי את המכשיר היום. כנראה שהיה מלאי מוגבל.

יש לי הרגשה שקיבלתי מכשיר משומש, הפלסטיק השקוף (שמציג את המדידה) קצת משופשף. אם זה היה מכשיר יקר, הייתי מבקש להחליף, אבל במחיר הזה, כפרה. ירדתי לרכב כדי לנסות, והאטימה לא מושלמת, עד שהצמדתי מספיק טוב כדי לקבל מדידה, הצמיג איבד מעט אוויר. סה"כ צעצוע נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עם זכוכית מגדלת :) יכול להיות שגם אצלי הגיע מכשיר ממש מעט משופשף. לא שמתי לב לפני כן.

המוכר הזה טוען שהם בודקים את המוצר לפני המשלוח (תמיד במוצרים כאלה יש פגומים) וזה עדיף לי.

בכל אופן, מוצר יוקרתי יותר (ויקר הרבה יותר) היה מגיע עם ניילון נצמד לשמירת הטריות :)

שום לחץ אוויר לא איבדת מהחצי שנייה שהאוויר דלף. צריך להחזיק את השסתום למשך כמה שניות בשביל משהו מורגש...

אבל כן, צריך לחבר אותו כשהפיה ישרה מול הוונטיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כשאתה מגיע לתחנת דלק הצמיג כבר לא קר.

2. המכשירים בתחנות דלק לעיתים קרובות ממש לא מדוייקים.

3. נוח לבדוק בבית לפני תחילת נסיעה, יחד עם שמן ומים.

4. כשרוצים להוריד מלחץ גבוה של עומס מלא ללחץ של עומס רגיל, אין צורך בקומפרסור בכלל אלא רק במד מדויק.

אישית אני אוהב מכשירים אנלוגיים שיש עליהם סקאלה משותפת של באר וPSI. חוסך חישובים.

מאוד חשוב שהמכשיר ישמר את הקריאה עד שלוחצים על כפתור האיפוס.

משתמש במכשיר אחד של מוטומטר, יצרנית שעוני הרכב הידועה.

ובמכשיר שני של BMW, שמאוד נוח להוריד באמצעות הכפתור שלו לחץ אויר.

bmwmeter1.jpg

motometer.jpg

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...