Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקתוקים לאחר החלפת רינגים ואטמים לנסר 2011

msti
שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו רעש של שסתום שלא אוטם טוב.

צריך לפרק את מכסה השסתומים ולבדוק את המרווח כיוון שסתומים.

באם בטוח שתקין אז יש צילינדר שלא עובד טוב ויש לבצע בדיקת ליקייג' לאיתור מקור הדליפה.

באם ימצא תקין יש צורך בפירוק סעפת היניקה ובדיקת פרפריות שנמצאות בתוך הסעפת יניקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, האם זה הגיוני שאם יש בעיית אטימות כמו שציינת (במכסה השסתומים, או צילנדר) הרעש פשוט יפסק אחרי כמה רגעים ויחזור כמו שקורה? כאילו אם יש דליפת אוויר הרעש לא אמור להשאר קבוע תמיד?

דבר נוסף, אין סימנים נוספים שיכולים להעיד על דליפת אוויר כזו? (בוצה, איבוד של מים, עשן מפתח המדיד וכמובן, ביצועים גרועים וכ"ד) כי מעבר למה שציינתי כל השאר נראה תקין

תודה על המענה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומעים בבירור שהיניקה של המנוע היא לא רציפה.

אם המנוע עובד חלק כאשר המזגן דולק וההילוך משולב לd בעמידה במקום עם רגל על הברקס אבל ממש שהמנוע עובד טוב לי רעידות כמו של צילינדר אחד שעובד חלש או לא עובד בכלל אז הבעיה היא בסעפת היניקה אולי פרפרית בתוכה השתחררה כמו שקורה במאזדה.

איני מכיר את המנוע הזה בעל פה כדי שאתן לך תשובה מדוייקת אני צריך לבדוק את הרכב בעצמי.

ערכי הקיזוז דלק לפי הפרמטרים אינם תקינים ומצביעים על ניסיון המחשב להעלות את יחס הדלק בצורה חריגה, וזה יכול לנבוע ממה שאמרתי לגבי סעפת היניקה.

מאוד מוזר לי הבעיות האלו במנועים האלה שנדבקו רק בך.

המוסך הזה לא יודע לבדוק את הבעיה ולטפל בה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשהמזגן עובד אין רעידות, גם ברמזור עם D משולב וברקס אין רעש חריג (מעבר לזה שציינתי) או רעידות.

בהחלט נדבקו בי הרבה בעיות, כל כך מצטער שנכנסתי לזה.. אבל זה המצב .. הכל לטובה..

מקווה שידע, אני אגש לשם בשישי , לצערי במשך השבוע אני לא יכול להגיע בשעות העבודה של המוסך..

אני מאמין שהמנוע עצמו תקין, הוא נראה חדש ולפי מה שהמוסך אמר הוא מיובא עם פחות מ40אלף ק"מ (אמר שאין דרך אמיתית לדעת מלבד ההצהרה של היבואן, ושזה לא כתוב..)

מת כבר לסיים את הסיפור הזה ולהיות רגוע שהכל תקין, להנות מהרכב עד שיהיה לי מספיק להונדה נחמדה (-:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש המוזר נפתר, התקלה (חוסר מקצועיות..) שהצינור הקטן שמחובר לצינור של הmaf היה מחובר למקום לא נכון ועשה רעש מוזר, הרעש הובלט עוד יותר בגלל התהודה..

העניין נפתר.

התקלה השנייה עדיין קיימת ולא ברור מה גורם לה (check engine עם קוד תקלה p0170), חשוב לציין שהיא הוםיע עוד קודם החלפת המנוע, לכן החשד הוא בחיישן האוויר (lambda) על פי המוסך..

הרכב נוסע רגיל, אין נפילות של סל"ד וכ"ד, אין רעשים חריגים, אולי, לא בטוח, הביצועים לא במייטבם, קשה להגיד

אשמח לעלות צילומי מסך עדכניים של החיישנים בעמידה/נסיעה לפי מה שצריך

במוסך "ניקו" את החיישן עם מברשת ברזל ואחרי כן איזה ספריי, לא מאמין שמדובר בספריי ייעודי, סביר להניח (בגלל כל ההתנהלות עד כה..) שזה ספריי קרבורטורים...

הנורה חזרה לדלוק אחרי מעט זמן עם קוד תקלה זהה..

המוסכניק הציע שאשים תוסף לניקוי מע' הדלק ואולי החיישן יתנקה, וזה בנסיעה ארוכה.. שייתכן שהחיישן התלכלך ברמה גבוהה בגלל אכילת השמן שהייתה.. פחות מאמין שזה יעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...