Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 8000 שיכול לסחוב נסיעות לגולן ולירושלים

inbala9
שימו לב! השרשור הזה בן 2562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתנצל אבל איך קורה מצב שאת לא שמה לב גם לא לשעון החום, גם לא לנורת טעינה שנדלקה, וגם לא לזה שההגה איבד את התגבור שלו?

הפולי של משאבת המים בגטס מתחבר עם רצועה למשאבת ההגה.

סליחה שאני נוזף בך אבל כל גטס שהולכת, פוגעת בי אישית כמו הורקרוקס בהארי פוטר.

מקווה שלמדת לקח - ובכלל טיפ לכולם - להציץ בלוח השעונים במהלך הנסיעה כל כמה שניות ולא להתעלם ממנו.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אמא שלי נוהגת על מיצובישי כריזמה שנת 98, פרט לבעיות חשמל בצמד החלונות הקדמיים האוטו מוכיח את עצמו מבחינת אמינות ובסה"כ הוא נוסע פיקס. ממליץ לך לבדוק את האופציה, אם תמצאי אחת שמורה אני חושב שזו יכולה להיות אופציה טובה.

זו בדיוק הבעייה למצוא רכב כזה כי בדרך כלל לא מוכרים אותם אלא נוסעים איתם עד הסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש כמו סוכן של סוזוקי בלנו עתיקות...אבל בסכום כזה תוכלי למצוא אחת בין 98 ל 2002,, חבר שלי מצא אחת כזו משנת 2001 די בקלות ועשה כבר מעל ל30000 ק"מ עם תקלה מינורית אחת שתוקנה בשמונים שקל. כמובן שבשנתונים האלה, כדי למצוא משהו ראוי, תצטרכי עין טובה והרבה מזל אבל אם תמצאי אחת מטופלת ושמורה, היא תגיע לכל מקום ותעלה כל עליה. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה - מכיוון שההצעות ברובן מתמקדות בכך שאחרי 4 חודשים הרכב לא בהכרח ימכר והלכו 8000 ש"ח. או לחילופין לשכור ל4 חודשים בסכום דומה.

אולי כדאי להשקיע קצת יותר - נניח 15,000 על רכב ראוי (אולי קורולה מדגמי 98-2002). שלא תהיה בעיה של ממש למכור אותו בסכום של 10-12 k וכך ב4 חודשים הוצאת על הרכב הרבה פחות מ8,000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני שוב משבית שמחות.

מכונית בת עשרה שעולה 8, 15 או כל סכום באיזור הזה, תסע מצויין אם יטפלו בה כיאות.

עם כל הכבוד לפות"ש התקלה שהיתה לה מעידה שהיא לא שם. יכול להיות שהז כתוצאה מחסרון כיס, או מהסיבה שהיא יודעת לטפל ברכב בתחזוקת שבר (כלומר כל עוד הרכב נוסע - אין סיבה להכנס למוסך) במקרה כזה חבל בכלל להכנס לכל הסאגה ועדיף לשכור.

רכב ישן או ישן מאד יתן אמינות טובה רק אם יתוחזק כיאות בתחזוקת מנע - דא עקא תחזוקה כזאת עולה הרבה כסף והיא כנראה לא כלכלית למישהו שקונה לטווח קצר.

שורה תחתונה - לכי תשכרי רכב, ואל תקני גרוטאה שתקרע לך את הכיס טובה ומהוללת ככל שתהא.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה - מכיוון שההצעות ברובן מתמקדות בכך שאחרי 4 חודשים הרכב לא בהכרח ימכר והלכו 8000 ש"ח. או לחילופין לשכור ל4 חודשים בסכום דומה.

אולי כדאי להשקיע קצת יותר - נניח 15,000 על רכב ראוי (אולי קורולה מדגמי 98-2002). שלא תהיה בעיה של ממש למכור אותו בסכום של 10-12 k וכך ב4 חודשים הוצאת על הרכב הרבה פחות מ8,000.

ב-15 אלף ש"ח כבר עדיף לקנות משהו מודרני ולא קורולה בת 15-19, כמו גטס 2007-2008 ועם חריגה קלה כבר עדיף היה לקנות איזו אלטו או C1 ידניות.

באופן תיאורטי ההצעה שלך בסדר, באופן מעשי קצת פחות, כי אי אפשר לדעת מה יקרה לרכב בזמן הזה, לוקח זמן למצוא רכב נורמלי, ייקח זמן גם למכור.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי משהו דומה.

עקב פציעה ברגל לא יכול לרכב על האופנוע ולא יכול לנהוג על גיר ידני אז קניתי פיג'ו 307 ומצאתי אחת עם מנוע 2 ליטר.

להגיד שהיא במצב טוב? לא. מצב חיצוני דיי גרוע אבל לפחות אין חלודה ומכאנית היא בסדר גמור עם ק"מ נמוך יחסית. כן יש לה את עניין האיתות שיש בכל הפיג'ו מהתקופה הזו אבל בקטנה, לא מפריע לי.

התכנון המקורי היה לקנות רכב לכמה חודשים ואז, לאחר שאחלים, למכור בערך באותו סכום. כרגע יש סיכוי שפשוט אשאיר את הרכב לאחי כי הוא זול ותקין וזה עדיין מנוע גדול.

בסה"כ זה אפשרי אבל כן דורש חיפוש מעמיק ובעיקר מזל. הרבה מזל. כי זה רכב ישן שיכול בכל רגע להיתקע או לצאת עם איזו בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי

בהנחה שאני מעדיפה כן לקנות רכב, ורק לשם ההבהרה - זה לא שאחרי 4 חודשים לא אשתמש בו, אלא שמ-400 ק"מ לשבוע אני ארד ל-100 בערך, ובהנחה שאם אני קצת אגרד אני אצליח להשקיע 10000,

מה מהאופציות הבאות מומלצות:

דייהטסו שרייד - מצאתי אחת ידנית 2001 ואחת אוטומט 1999

פג'ו 306 2007

רנו מגאן 2006 - יש לכם מושג לגבי הרכב?

ובודקת כרגע שני סובארו אימפרזה 2005 ק"מ סבבות 180000 - מקווה להוריד את המוכרים במחיר

עריכה אחרונה על ידי inbala9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחי בחשבון שאת צריכה לשמור כמה אלפים בצד לצרכי יישור קו ותחזוקה.

307 שנת 2007 - יכולה להיות בחירה לא רעה. יש לבדוק את מערכת החשמל ביסודיות כי יכולות להיות שם תקלות יקרות לתיקון. גם הגיר הוא נקודת תורפה, אבל פחות משנים קודמות.

רנו מגאן 2006 - אוטו מחלה יקר לתחזוקה - המנעי ממנו.

סובארו אימפרזה - אופציה לא רעה.

דייהטסו שרייד - עבר זמנו בטל קורבנו.

והכי חשוב לא לחפף בתחזוקה, ולבצע תחזוקת מנע!

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשכור רכב יעלה לך בסביבות ה 10 אלף ש"ח ל 4 חודשים. (2500 ש"ח לחודש)

לתקופה כזו, את יכולה למצוא חברת השכרה עם הנחות משמעותיות, ואולי גם להגיע ל 8000 ש"ח.

אז אולי שווה לך את הנוחות והשקט.

אגב,

לתקופה כזאת יש אפשרות לחברת ההשכרה של הבאה ואיסוף הרכב עד הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי שאיש לא הזכיר את העובדה שההבדל בין 8000 ש"ח על רכב או על השכרה

הוא האם נשאר משהו ביד בסוף...

הרכב האחרון שמכרתי ב 6000 ש"ח עומד לדעתי לשרת את הלקוחה עוד זמן רב!

תחזוקה [אחרי יישור קו] היא לא תמיד אסון יקר, ועוד יישאר לה הרכב עצמו!

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשכור רכב יעלה לך בסביבות ה 10 אלף ש"ח ל 4 חודשים. (2500 ש"ח לחודש)

לתקופה כזו, את יכולה למצוא חברת השכרה עם הנחות משמעותיות, ואולי גם להגיע ל 8000 ש"ח.

אז אולי שווה לך את הנוחות והשקט.

אגב,

לתקופה כזאת יש אפשרות לחברת ההשכרה של הבאה ואיסוף הרכב עד הלקוח.

אם היית קורא את הודעתה היית רואה שהיא כתבתה שהיא רוצה רכב גם אח"כ רק בפרופיל נמוך יותר - כך שההשכרה יורדת מהפרק.

מוזר לי שאיש לא הזכיר את העובדה שההבדל בין 8000 ש"ח על רכב או על השכרה

הוא האם נשאר משהו ביד בסוף...

כי באותה מידה (ואולי אפילו יותר) היא יכולה להשאר עם חור גדול בכיס בגלל תשלומים על תקלות.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל אבל איך קורה מצב שאת לא שמה לב גם לא לשעון החום, גם לא לנורת טעינה שנדלקה, וגם לא לזה שההגה איבד את התגבור שלו?

הפולי של משאבת המים בגטס מתחבר עם רצועה למשאבת ההגה.

סליחה שאני נוזף בך אבל כל גטס שהולכת, פוגעת בי אישית כמו הורקרוקס בהארי פוטר.

מקווה שלמדת לקח - ובכלל טיפ לכולם - להציץ בלוח השעונים במהלך הנסיעה כל כמה שניות ולא להתעלם ממנו.

באמת חיכיתי למישהו שיעזור לי בלהגיד לי כמה הייתי לא בסדר,זה באמת עזרה משמעותית.

ואני לא ממש חייבת לך הסברים,ביקשתי עזרה במצב הנוכחי ולא הטפת מוסר,תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת מנוע בגטס תעלה לך כמה? 3? 4 אלף?

תקבלי רכב יותר טוב מכל הזבל׳ה שהציעו לך כאן.

תעשי לעצמך טובה ואל תקשיבי למןסכניקים.

האופציה הכי כלכלית ונכונה זה לתקן את הגטס. רצוי במוסך אחר.

כל רכב ב8 אלף ש״ח יצריך השקעה. לפחות בגטס שלך את יודעת מה את מקבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פחות. בזמנו בשלמה נאור בבית נקופה שמעתי מחיר של 800 שקל למנוע מזדה 3 (לפני מע'מ). כולל הרכבה, שמנים רצועות וכו' יצאת בפחות מ 3000 שקל לדעתי.

Sent from my A0001 using Tapatalk

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...