Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת service בסיטרואן C4- סורק תקלות בהשאלה?

Renaultrap
שימו לב! השרשור הזה בן 2563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תלוי איזה סורק.

OBD סטייל אנג'י יתן לך קוד תקלה כללי, סורק ייעודי כנראה שיתן לך מידע מפורט יותר.

לדוגמא, לפני שבועיים היה לאחי תקלה באוטו שלו , מתאם OBD של אנג'י הוציא לי קוד P0303 , הבנתי שזו תקלה במערכת ההצתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מחיר העבודה עבור החלפה כזו? הסכום נשמע מעט גבוה עבור חלק כזה.

בכל מקרה אני שם לב שהחלק הזה שובק חיים בלא מעט רכבים עם esp, במקרה שלך, אם הוא מעולם לא הוחלף, אז הוא החזיק לא מעט זמן .

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על החלק לקחו 60 ש"ח. היתר (240) עבודה והשאר מע"מ לתפארת מדינת ישראל. אין לי מושג אם זה הרבה מאד, אבל מדובר במוסך יבואן. אף אחד לא הכריח אותי ללכת לשם. למעשה לא הלכתי לשם...התקשרתי בבוקר, הם באו לקחת את הרכב והחזירו אחרי הצהריים. בסופו של דבר אני משלם גם על הפינוק הזה ולא צריך לבזבז שעות.

בסך הכל כשנורה נדלקת אני מצפה לגרוע מכל. במקרה הזה כנראה שהיה לי גם מזל וגם מוסך אמין (תכל'ס נורת ABS יכולה להיות קן צרעות לא קטן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי רבות וטובות על מוסך גבע. לא רלוונטי עבורי עד שיפתחו סניף בחיפה.

המלצתי לך במהלך הדיון על מוסך יסמין באיבטין, אם היית מקשיב גם היית מקבל שירות ומחיר כמו בגבע פה בצפון:)

לפעם הבאה תרים טלפון ותראה כמה תחסוך כספים מיותרים ותקבל שירות לעניין 0505425166, תבדוק ולא תתאכזב:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי לך במהלך הדיון על מוסך יסמין באיבטין, אם היית מקשיב גם היית מקבל שירות ומחיר כמו בגבע פה בצפון:)

לפעם הבאה תרים טלפון ותראה כמה תחסוך כספים מיותרים ותקבל שירות לעניין 0505425166, תבדוק ולא תתאכזב:)

רשמתי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תנסה.

כמה זה כבר יכול להזיק?

מה מצב המצבר באוטו? בן כמה הוא?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הנורה ממשיכה בשלה. היא כבית לפני שאני מספיק ללכת למוסך אז אין לי עם מה.

החידוש הוא שהגיע הקיץ ומתברר שכאשר היא נדלקת (עם הודעת electric failure) המזגן מפסיק לקרר. כבית, ושוב קירור מקפיא. האם זה אומר שהבעיה בחשמל של המיזוג או שייתכן שבעיה במקום אחר גורמת גם להפסקת הקירור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...