Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויית שכירת רכב בבלגיה - וחשיבותו של חשבון Skype Out.

sperial
שימו לב! השרשור הזה בן 2758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוא אסביר לך שוב:

אדם בן 24 הוא אדם שחלפו 24 שנים מיום שנולד. נניח נולד ב-26 באוקטובר 1992 - היום חוגג יום הולדת 24.

מחר הוא בן 24 ויום. כלומר יותר מ-24.

מה שהחברה טוענת הוא שאדם בן 24 ועוד 23 חודשים הוא בן 24. או בן 25 ועוד 11 חודשים הוא בן 25. לפי ההגיון הזה מותר לך לקנות אלכוהול רק מיום הולדתך ה-19, לא ה-18 - ולא הוא.

במתמטיקה זה נראה יותר טוב: 24.1>24.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אסביר לך שוב:

אדם בן 24 הוא אדם שחלפו 24 שנים מיום שנולד. נניח נולד ב-26 באוקטובר 1992 - היום חוגג יום הולדת 24.

מה שהחברה טוענת הוא שאדם בן 24 ועוד 23 חודשים הוא בן 24. או בן 25 ועוד 11 חודשים הוא בן 25. לפי ההגיון הזה מותר לך לקנות אלכוהול רק מיום הולדתך ה-19, לא ה-18 - ולא הוא.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל

ילד נולד הוא בן 8 ימים האם הוא בן שנה?

לא , הוא בשנת חייו הראשונה אבל הוא עדיין לא בן שנה.

עברו 365 יום הוא בן שנה.

זכות ההצבעה היא מגיל 18 אז היא לא כאשר הוא בשנתו ה 18, אלא רק שיימלאו לו 18 שנים או 6570 יום.

האם עובד שעובד 6 חודשים נחשב כמי שכבר עובד שנה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שאני מנסה ואני לא מבין אותך.

סלח לי אבל או שאתה תמים נורא או שאתה חי ביקום מקביל שם דברים מתנהלים אחרת מפה...

כשמישהו שואל אותך בן כמה אתה אתה סופר גם את הימים,חודשים וכו, ועונה לו שאתה בן 54 ושלושה חודשים (לצורך העניין...)?

חברת ההשכרה צודקת לחלוטין כשהיא מתייחסת לבן 24 ואחת עשר חודשים כבן 24, כי ככה העולם עובד.

גם לא הבנתי, את מה שאמרת לגבי קניית אלכוהול כי זה לא הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אסביר לך שוב:

לא הבנתי שום דבר, אבל תן לי להסביר לך שוב פעם, מקווה שהפעם, לאחר שמספר חברים נוספים הסבירו, זה יהיה ברור יותר:

לא הבנתי שום דבר אבל אכתוב שוב.

אדם לא בן 18 עד ליום שהוא בן 18. זאת אומרת, 17 ו 11 חודשים זה עדיין 17 ולא 18 ורק מגיל 18, קרי 18 בדיוק, הוא יכול לרכוש אלכוהול, לעשן וכו', כך מגדיר החוק.

אדם בן 24 ו 11 חודשים זה אדם שעדיין בן 24 ולא בן 25.

אדם מבוגר, כאשר יידרש לעשות ביטוח ויהיה בן 69 ו 11 חודשים, עדיין ייחשב כ 69 ו 11 חודשים עד ליום שבו יהיה בן 70 בדיוק כולל יום ההולדת עצמו.

אני לא חושב שזה מסובך מדי, אין שום שום הגיון, פשוט, אדם שעוד לא בן 25 נחשב כבן 24, זה לא משנה אם זה וחצי, ורבע או 7/8.

לסיכום, אדם בן 24.5 הוא לא אדם בן 25, אלה אדם בן 24 עד להגיעו לגיל 25.

קטין מה הוא? מעניין שבית המשפט דווקא מקפיד בנושאים ואתה בוחר לעוות אותם.

בכל מקרה, בוא נחזור לכדור הארץ, אומנם הסרטון של נאסא היה חמוד היום אבל זה קצת מתעתע: אדם בן 24 ו 5 חודשים או במטמתיקה פשוטה כפי שאמרת 24.5 הוא לא אדם בן 25 מה זה אומר, שניה אני אקח את הדוגמא שלך 25

או שיהיה קל יותר: 25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטי, נמאס לי לטחון מים.

קרא שוב את הודעתי הקודמת, ואם יש לך זמן וחשק, התעמק בה שוב.

אני מתחיל לתהות בפני מי להתלונן - חברת התיווך, חברת ההשכרה, החברה שנתנה לחברת ההזכרה את הזכיון, או אולי בכלל איזה רשות להגנת הצרכן בבלגיה. יהיה מה לעשות בסופ"ש. אם יעלה רצון. אולי אעדיף לישון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעמקתי, פשוט חשוב שתבין שוב פעם, 24.99 זה לא 25, פשוט לנו אין איך להבין כיצד זה לחיות ביקום מקביל, משתדלים אבל נראה שטוחנים מים.

תבחר בלישון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. ו-25.9 הוא יותר מ-25, הגיל שלטענת הפקידה מצריך ביטוח נהג צעיר. בודאי יותר מ-24, שהוא המספר שנקבע כגיל המצריך ביטוח נהג צעיר בחוזה שלי באמצעות rentalcars וגם באתר האינטרנט של חברת ההשכרה.

נעבור לבטוח נהג צעיר בישראל: המחיר יורד ביום ההולדת ה-21 ושוב ביום ההולדת ה-24. לא "עד גיל 21" שפירושו עד יום ההולדת ה-22, וכך גם 24 ו-25.

אבל ממילא אנו טוחנים מים, הבעיה שלי היא עם אנטרפרייז בלגיה ולא אתך. פשוט רציתי להזהיר שוכרים ישראליים צעירים מפני התרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיון של חרשים.

השאלה היא האם כשחברת ההשכרה אומרת 'עד גיל 25 יש להוסיף עבור נהג צעיר', האם בעלי 25 נכללים או רק החל מגיל 26.

עד ועד בכלל או עד ולא עד בכלל.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. ו-25.9 הוא יותר מ-25, הגיל שלטענת הפקידה מצריך ביטוח נהג צעיר. בודאי יותר מ-24, שהוא המספר שנקבע כגיל המצריך ביטוח נהג צעיר בחוזה שלי באמצעות rentalcars וגם באתר האינטרנט של חברת ההשכרה.

נעבור לבטוח נהג צעיר בישראל: המחיר יורד ביום ההולדת ה-21 ושוב ביום ההולדת ה-24. לא "עד גיל 21" שפירושו עד יום ההולדת ה-22, וכך גם 24 ו-25.

אבל ממילא אנו טוחנים מים, הבעיה שלי היא עם אנטרפרייז בלגיה ולא אתך. פשוט רציתי להזהיר שוכרים ישראליים צעירים מפני התרגיל.

לא. 25 כולל זה 25.9 וזה עדיין לא 26, חשוב להבין.

אגב, לי אין בעיה איתך, רק שב ומזכיר, פשוט למנוע אי נעימויות בעולם האמיתי לגבי מה זה 25 ו 26 או מה זה 17 ו 18 לדוגמא, כן. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...