Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיוז בוקס בRZR 800

nurcal
שימו לב! השרשור הזה בן 2778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

יש לי רייזר 800, לצערי, הבעלים הקודמים עשו בלאגן בחשמל כאשר התקינו תוספות כגון תאורת לדים, מערכת מוזיקה ועוד עד למצב שיש קופסאות של חשמל ביניין בחשמל הכלי.. אז אני רוצה לעשות שם קצת סדר. אני מתכוון לקנות את ה״פיוז בוקס״ הבא של חברת בלו סיאס:

https://www.bluesea.com/products/502..._Bus_and_Cover

עכשיו, אני די חדש בכל הנושא הזה של החשמל ברכב אז אשמח לעזרה. יצרתי את הדיאגרמה הבאה על מנת לתת קצת מושג:

RZR Fuse Block Diagram.png

כפי שאתם בטח מבינים רץ חוט חשמל מהמצבר לריליי ומהריליי לטרמינל החיובי של קופסת הפיוזים, עכשיו המטרה היא שיגיע לריליי חוט מהסוויץ של הרכב, על מנת של האביזרים שמחוברים לקופסת הפיוזים, יפעלו וייכבו על פי הסוויץ. אז כמה יש לי כמה שאלות..

האם המעגל אשר תכננתי תקין? האם עוביי החוטים אשר רשמתי תקינים ומתאימים? קופסת הפיוזים מתוכננת להחזיק עד 100 אמפר בכללי ו-30 אמפר למעגל, ככה שלקחתי חוטי 4AWG על מנת שיעמדו ביותר וסרטטתי פיוז של 120 אמפר ביציאה מהמצבר, האם זה תקין? בנוסף, האם אני צריך לשים אחרי הריליי עוד פיוז? ושאלה אחרונה, איזה עובי חוטים או מה המתח אשר יזרום בחוטים אשר בין הריליי לסוויץ ובין הריליי לגראונד.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...