Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום קצר לאחר שנה עם מיצובישי לנסר 1800 דגם "ספורט" שנת 2011

eliran769
שימו לב! השרשור הזה בן 2789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שרשור מצוין אני נמצא בדיוק לפני קנייה של לנסר 1.8 לימטיד , מקווה להנות מהרכב

האם האחזקה תהיה יקרה יותר מאשר גרסאות גימור אחרות או שאין הבדל משמועתי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, נקנתה לפני שנה מכלמוביל טרייד אין עם 49 אלף קילומטר יד 1 פרטית,

הרכב היה בן 4 היום הקילומטרז' על 63,500 אלף סה"כ 14.5 אלף קילומטר לשנה,

הרכב עם היסטוריית טיפולים מלאה ממוסך מורשה יבואן.

טיפולים- טיפול ראשון (80,000)

שקיבלתי את הרכב נעשה טיפול קטן של שמן, פילטר שמן, פילטר אוויר בעלות של 850 ש"ח יקר לכל הדעות אבל היה לי שובר של טיפול ראשון זיכוי 500 ש"ח.

טיפול שני (100,000) הוא טיפול גדול וצריך להתבצע בשבוע הבא העלות תהיה 1700 ש"ח מוסך מורשה או 2100 ש"ח למוסך מורשה – יבואן עוד לא החלטתי איפה אבצע הטיפול.

מה שיוחלף זה שמן, פילטר שמן, פילטר אוויר, טבעת אטימה, שמן גיר ופלאגים.

---------------------------------------------------------------

לא הבנתי

קנית את האוטו 49K קילומטר

עשית 14.5 K בשנה

עכשיו האוטו 63.5K קילומטר...

למה עשית טיפול 80000???? עוד לא הגעת ל 80K

שלי על 80K ק"מ, הטיפול הבא הוא 100K והוא עוד חודש... בכל מקרה שדיברתי עם מוסך הילוך שישי בראשל"צ הם אמרו לי שהוא יעלה 2500 ש"ח בלי כל מיני הפתעות כמו ברקסים וכו'

שרשור מצוין אני נמצא בדיוק לפני קנייה של לנסר 1.8 לימטיד , מקווה להנות מהרכב

האם האחזקה תהיה יקרה יותר מאשר גרסאות גימור אחרות או שאין הבדל משמועתי ?

ההבדל היחיד באחזקה של שני הגרסאות האלו הוא צריכת הדלק שתהיה מעט יותר גבוהה בלימיטד בגלל החישוקי 18" שכבדים יותר.

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי על 80K ק"מ, הטיפול הבא הוא 100K והוא עוד חודש... בכל מקרה שדיברתי עם מוסך הילוך שישי בראשל"צ הם אמרו לי שהוא יעלה 2500 ש"ח בלי כל מיני הפתעות כמו ברקסים וכו'

ההבדל היחיד באחזקה של שני הגרסאות האלו הוא צריכת הדלק שתהיה מעט יותר גבוהה בלימיטד בגלל החישוקי 18" שכבדים יותר.

איך המערכת ברכב ? הבנתי שרמת גימור לימטיד מגיעה עם מערכת של ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת מעולה. אחד היתרונות הבולטים של הרכב בגרסת הלימיטד.

כל נסיעה אני מתענג על הסאונד מחדש.

חסרון בחודשי הקיץ - מושבי העור ששורפים אותך.

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, נקנתה לפני שנה מכלמוביל טרייד אין עם 49 אלף קילומטר יד 1 פרטית,

הרכב היה בן 4 היום הקילומטרז' על 63,500 אלף סה"כ 14.5 אלף קילומטר לשנה,

הרכב עם היסטוריית טיפולים מלאה ממוסך מורשה יבואן.

טיפולים- טיפול ראשון (80,000)

שקיבלתי את הרכב נעשה טיפול קטן של שמן, פילטר שמן, פילטר אוויר בעלות של 850 ש"ח יקר לכל הדעות אבל היה לי שובר של טיפול ראשון זיכוי 500 ש"ח.

טיפול שני (100,000) הוא טיפול גדול וצריך להתבצע בשבוע הבא העלות תהיה 1700 ש"ח מוסך מורשה או 2100 ש"ח למוסך מורשה – יבואן עוד לא החלטתי איפה אבצע הטיפול.

מה שיוחלף זה שמן, פילטר שמן, פילטר אוויר, טבעת אטימה, שמן גיר ופלאגים.

---------------------------------------------------------------

לא הבנתי

קנית את האוטו 49K קילומטר

עשית 14.5 K בשנה

עכשיו האוטו 63.5K קילומטר...

למה עשית טיפול 80000???? עוד לא הגעת ל 80K

פשוט מאוד, טיפול עושים כל שנה או 20 אלף קילומטר.

אז במקרה הנ"ל הרכב לא הגיע לקילומטר של 80 אלף אבל עברה שנה מהטיפול האחרון ולכן נעשה טיפול. (שנקרא 80 אלף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קצר - טיפול נעשה במוסך יבואן בעלות של 2100 ש"ח כולל מע"מ.

זאת לאחר שהמוסך שנתן לי הצעה של 1700 לא אמר לי שזה לא כולל מע"מ.

הטיפול נעשה במוסך י.שקד, לטובה אגיד שיש להם צוות טוב אדיב עונים על השאלות נתנו לי להיות בחלק של המוסך ולא בצד שמאחורי הווטרינה בסך הכל ניראה שעושים עבודה טובה.

סידרו לי את הבעיה בחלון נהג (שמו ספריי שלא שמתי לב לשמו וההבעיה הסתדרה. ללא עלות), הורידו לי את המדבקה המעצבנת שזה סוג של תבליט של המוסך הקודם (ולא שמו חדשה שלהם)

ובסוף גם שוטפים את הרכב שזה נחמד.

לשלילה אני אגיד שמנסים לדחוף לך דברים. כישבתי עם הבחור שקיבל את הרכב ונתן לי את ההצעת מחיר התעלם מהצצעה הקודמת ונתן לי מחיר של 2800 ש"ח שרצו לחייב על 10 ליטר של שמן גיר אז אמרתי לו שקודם כל למיכל שמן גיר יש 4.5 ליטר ולא 10 אז זה טעות ושקיבלתי הצעה אחרת יותר נמוכה, הוא בדק את ההיסטוריה של ההצעות ואכן היו שם הנחות שונות (ו-4.5 ליטר של שמן גיר ולא 10 כמו שרשם).

עריכה: לגבי הרעש שציינתי , מסתבר שחסר לי חלק שיוצא מהפילטר אוויר ויכול להיות שבגלל זה יש רעש יותר חזק מהרגיל. עוד לא סידרתי את זה אז זה לא בטוח, מבטיח לעדכן ברגע שנטפל בזה.

אפשר לראות את החלק החסר בשרשור כאן.

עריכה אחרונה על ידי eliran769
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת איך צריכת הדלק תעלה באופן שניתן למדידה רק כי החישוק 18 במקום 17 או במקום 16?

תלוי רוחב צמיג אם כבר, אם היה לך 185 ופתאום יש לך 235 אז אולי הייתי אומר שזה בר מדידה, אבל ככה? ממש לא, אפילו קצת מטעה.

גם אם יהיה חסרון בדלק, זה יהיה בכאלו אחוזים שספק אם ניתן למדידה.

הכל תלוי ברגל, מנוע ורוחב הצמיגים, ברור שאם ברכב שמגיע עם רוחב של 185 לדוגמא, אתה מתקין עליו 235 פתאום, מן הסתם שההבדל יהיה ניכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת איך צריכת הדלק תעלה באופן שניתן למדידה רק כי החישוק 18 במקום 17 או במקום 16?

תלוי רוחב צמיג אם כבר, אם היה לך 185 ופתאום יש לך 235 אז אולי הייתי אומר שזה בר מדידה, אבל ככה? ממש לא, אפילו קצת מטעה.

גם אם יהיה חסרון בדלק, זה יהיה בכאלו אחוזים שספק אם ניתן למדידה.

הכל תלוי ברגל, מנוע ורוחב הצמיגים, ברור שאם ברכב שמגיע עם רוחב של 185 לדוגמא, אתה מתקין עליו 235 פתאום, מן הסתם שההבדל יהיה ניכר.

ממה שאני יודע רוחב הצמיג גם לוקח חלק בעניין הזה. אני הגדלתי את החישוקים מ16" ל18" וההפרש ביניהם במשקל משפיע בין היתר על צריכת הדלק.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היום הלכתי לראות לנסר 1800 בנתניה במגרש ,ראיתי את המודעה ביד 2 שנת 2010 יד שנייה ב-40K ,קילומטר 105K ,

מבט מהיר מתחת למכסה המנוע וראיתי סימני חלודה על הרכב , התאכזבתי והלכתי , האם זה סביר שיש כתמי חלודה על רכב משנת 2010??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע רוחב הצמיג גם לוקח חלק בעניין הזה. אני הגדלתי את החישוקים מ16" ל18" וההפרש ביניהם במשקל משפיע בין היתר על צריכת הדלק.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

12345

BMW 3 wheels test.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...