Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שהיא יפה...

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 7051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי,

בהמשך לדברי אילן ובני הספל, אני לא יודע עד כמה מחובבי האירופאיות כאן מכירים את ה"מלחמה" הניצחת בין בית GM, FORD ו CHRYSLER. בד"כ, כל אחד מבעלי מכוניות יגיד שהמכונית שלו הרבה יותר מוצלחת מהמתחרה ב"משפחה" השניה.. אפילו אם היא לא והוא יודע את זה... :-D

לפורד יש כרגע יתרון משמעותי מאוד על GM, בשנת 2002 פסק הייצור (מסיבות כאלו ואחרות) של הפונטיאק פיירבירד והשברולט קמארו, מכוניות הפוני מבית GM, כשייצור הפורד המשיך במתכונתו וזכה לרענון הזה בדמות המוסטאנג החדשה. ל-GM אין כיום שום מענה שווה ערך למוסטנג (הקורבט מוגדרת מכונית ספורט ולא מכונית פוני וה-GTO החדשה, טוב נו, לא ממש שווה התייחסות כרגע), כך שפורד בהחלט גורפים את השוק ויוצרים יתרון פער על GM, בדיוק כמו שהם עשו בשנת 1964 (וחצי) עם השקת הפורד מוסטנג..

אז, לקח לGM שנתיים וחצי עד השקת הפיירבירד והקמארו בשנת 1967, האם ההיסטוריה תחזור על עצמה ו-GM, שוב באיחור של כמה שנים, יפתיעו עם מכוניות פוני חדשות, שישמרו כמו המוסטנג על הרטרו בדגם המקורי? עוד נראה...

בכל מקרה, יהיה מה שיהיה... ברור שכל דגם ש-GM תייצר יהיה טוב יותר מזה מבית פורד...:wink:

ליאור.

מצורפות שתי תמונות לא רשמיות בכלל של דוגמאות לדור הבא של הקמארו ותמונה של המוסטאנג שהייתי קונה לעצמי.....:

110309phr-5camaro05_z-med.jpg

CamaroConcept2.JPG

אם כבר מוסטאנג...אז רק כזאת בשבילי, בבקשה, (לא צריך לארוז, אני לוקח לבד):

GTR-029.jpg

GTR-006.jpg

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי אדון ליאור.

its not a Pony, its a Dragon!!!!1

כן אני מדבר על הGTR החולנית...

דברי הבלים אינם מזיקים כאשר אין אוזניים לשמעם...

הדבר הכי מעצבן בעולם זה שאחותי הקטנה פורסת את הלחם עקום! צריך ללמד את זה בביה"ס!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M1963, התשובה שלך מעוררת הרבה מחשבות. הרי יש לי מוסטנג 1966 שהיא היא הפוני המקורית והאמיתית. ברור שאני לא רואה את המוסטנג החדשה כענתיקה. אבל המוסטנג החדשה (ובעיקר הפתוחה)יוצרת בי את החיבור שכל כך חיפשתי בין שתי המכוניות. זה הרבה יותר מוצלח מהחיפושית החדשה או המיני החדשה ובהחלט שומר את רוח הפוני הקלילה יחסית...

ואתה יודע מה השורה האחרונה, אצלי לפחות (ייקה בוגר שראה כבר הרבה בחיים)?, היא מחסירה פעימה בלב שלי...

ובתמונה, המוסטנג שלי.

איזו טלנובלה יצרנו כאן ....אני הולך להביא גיגית בשביל הדמעות...וחבילת טישו :wink: ,אני מסכים איתך במאה אחוז לגבי העיצוב (חוץ מהספוילר המזעזע ) המעצבים באמת הצליחו לשמר איזו רוח קלילה ובשביל אחד כמוך (ייקה בוגר שכבר ראה הרבה בחיים )זה יכול להיות השילוב האידאלי.אבל עדיין כשאני חושב על כל הטכנולוגיה שמסתתרת מתחת למכסה המנוע אני מקבל צמרמורת :shock:

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הטכנולוגיה מוצאת חן בעיני כי אני לא מתכוון להפוך אותה ליורשת למוסטנג שלי. אצלה יש לי את כל הטכנולוגיה המיושנת שאתה ואני אוהבים ובעיקר את הנהמה של המנוע כשהמכסה פתוח ואתה משחק עם הידית שליד הקרבורטור (קרבו-מה? ישאל המוסטנג החדש?)...

אז אם פעם תהיה לי מוסטנג חדשה ותשמש לי ליום יום, תאמין לי שארצה אוטו עם הזרקה משוכללת, מערכת בקרת אקלים, נעילה, ABS וכו וכו (כל מה שיש לי באוטו שמשמש לי ליום יום..אבל חסרה בו הרוח....).

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מזמין אחת, קח אותי לסיבוב כששיערי מתבדר ברוח הקלילה...אולי גם אני אשתכנע...מי יודע ? החיים מלאים הפתעות...:-P

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הקאמבאק הכי מוצלח אי פעם בהסיטוריה "לפי דעתי"

הם הצליחו לשמור על מאפינים של המוסטאנג הנוסטלגית

וגם שתיראה חדשה

"הקמבאק הכי קרוב לדעתי זה שלי המיני קופר"

שבוע טוב לכולם

זה מאוד קל, כי רק צריך לעבוד על העיצוב. התנהגות גם לפני זה לא הייתה.

בכל אופן העיצוב לא לטעמי, וללא קשר, אני בטוח שהקסם של המוסטאנג המקורית לא ישוחזר.

המכוניות המודרניות הם סינטטיות וסטריליות, לא בדיוק מה שחובב הגה מחפש (מה שמחזיר אותנו לשאלה האם חובב הגה יפנה למוסטאנג מלכהתחילה :-) )

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(מה שמחזיר אותנו לשאלה האם חובב הגה יפנה למוסטאנג מלכהתחילה :-) )
תשמע אני לא ממש חולה על מכוניות אמרקיות "זלילת דלק" בארץ ולפי המצב זה מאוד חשוב

אבל בשביל אוטו כזה גם החדש וגם הישן, היתי עושה עוד כמה פעמים ברית מילה "תאמין לי"

לפי דעתי חובב מכוניות יקנה אותה, אם תהיה במחיר המתאים?

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרשון, המוסטנג לא נועדה מלכתחילה ל"חובב הגה" (למה במרכאות? כי לדעתי "חובב הגה" לא מחייב מכונית חורכת אספלט כמו זו שליאור הראה). היא חורכת כבישים בדיוק כמו הפלקון 1964, עליה היא מבוססת. כל הקסם של המוסטנג היה בעיצוב בלבד. כשהתחילו להכניס ביצועים למוסטנג, המכירות, משום מה, ירדו.

בתמונה, פלקון 1964.

64falcon.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך 84$?

אז יש לך את הכח המאגי...

http://www.mustangsunlimited.com/itemdy00.asp?T1=658213+01 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור,

כמה עולה קסדה? :)

ולעיניינו - ברכב שהיית לוקח לבד ללא אריזה יש מושב לאדם אחד. איפה תשים את **הבחורה היפה **

שבאה עם הרכב?

(יה, אני מרגיש כמו מנהל - עם העריכה העצמית הזאת). :)

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורד מוסטאנג היא לא Muscle Car, היא Pony Car ....

ליאור, העורכים של הירחון car and driver חולקים על דעתך.

בגיליון ינואר יש מבחן השואתי בין הפוני (מוסטנג gt) לעז (פונטיאק gto ), ושתיהן נכנסות תחת הכותרת:

21st-century muscle cars

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...