Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון נכבת לפני עצירה האוטו עם תוכנה של גיאק

שימו לב! השרשור הזה בן 3196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי תופעה מוזרה בסיאט לאון שלי

בבעלותי סיאט לאון 1.8 2012 באפריל האחרון התקנתי תוכנת ניהול מנוע GIAC אצל e&a בחודשיים הראשונים הכל היה בסדר האוטו נסעה יפה מאוד בחודשיים שלושה האחרונים האוטו התחיל להיכבה לי לקראת עצירה ב20 קמש ומטה

זה יכל להיות יומיים שלושה בלי כלום ויום שזה יקרה כמה פעם גם קרה שכל עצירה (בערך 8-9 הרכב נכבה בנסיעה אחת) נסעתי לe&a לרענן את התוכנה ועוד פעם נכבה אחר כך הורדתי את התוכנה בשביל ללך לסיאט בסיאט כמו במחשב של e&a לא מצאו כלום אמרו לי לנסוע עד שהרכב יכבה ואז לבוא נסעתי שבועיים ללא שום תקלות אחרי שבועיים החזרתי את התוכנה ובאותו יום הרכב נכבה פעמיים בe&a אין תשובה למקרה הזה האם יש מישהו שיודע ממה זה יכל להיות או שמע על משהו כזה להזכיר האוטו נכבה רק עם התוכנה אבל זה רק בזמן האחרון בחודשים הראשונים עם התוכה הוא לא נכבה

תודה רבה. ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו קניסטר דפוק , תיכנס למוסך יוסה מרחק 5 דקות מEA בבני ברק גש לנועם מקצועי מאוד .

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את התוכנה שלהם, תשים זמנית תוכנה של חברה אחרת, ותראה אם התקלה חוזרת.

נדלקת לך נורית צק אנגן?

teyal, מהנסיון המועט שלי עם הרכבים האלו, לא חסרים חלקים שיכולים לגרום לתופעה הזאת.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי נתקלתי בתקלה הזויה עם APR רק שפיטסטופ טרחו לדבר עם APR שהוציאו גרסה במיוחד בגלל הרכב שלי ומאז הכל הסתדר.

תתקין revo/apr לניסיון כדי לוודא שזה קורה רק בגיאק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה תקלה שלא הוזכרה בשום מקום , בסוף הסתבר שזה נגרם מהתוכנה עצמה, אייפיאר סידרו את הבעיה והכל נפתר.

אם זה קורה רק שאתה עם התוכנה זו כנראה בעיה בתוכנה ותתחיל מהדבר הכי פשוט שזה לצרוב תוכנה אחרת כדי להוכיח שהבעיה נובעת מגיאק ולא מהאוטו (זה מה שאני עשיתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחזיר או לא, אתה לא רוצה קודם כל לפתור את התקלה?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכיח שהתקלה לא מתרחשת בתוכנה אחרת אז מחובתם של הדילר של גיאק לפתור את הבעיה תוכנתית.

אם לא יוכלו לפתור את התקלה אז מחובתם לזכות אותך.

אני חושב שזה גם כתוב בתקנון של גיאק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ליאור.

לעניות דעתי מקור הבעיה הוא באחד ממכלולי הרכב ולא בתוכנה וזאת כיוון שאם היתה בעיה בתוכנה ,היא היתה מופיעה מיד לאחר התקנתה ולא 4 חודשים לאחריה.

קניסטר פגום בהחלט יכול לגרום לתקלה המדוברת ,כמו גם מצערת מלוכלכת ועוד חולות אחרות .

הבעיה ,שהתופעה אצלך ברכב אינה מדליקה תקלה כך שהדרך לפתרון תהיה ניסוי וטעיה .

אם לא קשה לך ,קפוץ אלינו מחר בבוקר ,ננקה את המצערת ונתקין קניסטר חדש ותקין לנסיון .

סע עם הרכב יום יומיים ובדוק -אם התקלה נפתרה ,תהיה חייב להחליף קניסטר ,אם לא -נמשיך איתך עד שנמצא את מקורה .

אלי.

עריכה אחרונה על ידי E&A-AUTOSPORT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממממ אצלי ברכב הכל היה תקין כשבועיים מיום ההתקנה ואז ביום אחד התחילו להופיע תקלות שאף אחד לא ידע מה מקורם.

אני כן ממליץ לנסות להתקין תוכנה אחרת. במקום גיאק לשים אפסולוט לדוגמה או כל תוכנה אחרת, זה כן יוכל לתת סוג של אינדיקציה.

קודם תשללו אפשרות של תקלת תוכנה כדי שסתם לא תחליפו חלקים ברכב. החלפת תוכנה זה התהליך הכי קל חבל לדלג עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...