Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך יודעים אם סלולרי נעול ואיך פותחים ל SIM FREE?

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 3314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואווי Y330 שנקנה באמאזון ואמור להיות SIM FREE. הוא מזהה רק SIM-ים של אורנג' (2 שונים) ולא מזהה סימים של 012, סלקום, פלאפון (וואלה!). הסימים הלא מזוהים - הודעת NO SIM.

שאלותי:

האם הגיוני שטלפון לשוק הבריטי יהיה נעול לאורנג'?

איך יודעים אם סלולרי נעול או SIM FREE? כשטלפון נעול לספק מסויים, האם סים אחר יגרום ל NO SIM?

איך פותחים נעילה? מוכר באיביי עם 42000 מכירות ופידבק של 99.9% מציע "קוד פתיחה", אבל אני חושש.

תודה!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שני הסברים שעולים לי בראש כרגע:

1. לטלפון הזה יש את התדרים הבאים בדור שלישי[TABLE=width: 1]

[TR=class: tr-toggle]

[TD=class: ttl]3G bands[/TD]

[TD=class: nfo]HSDPA 900 / 2100 - Y330-U01/U11[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שמת SIM דור 3/ ואולי בשכונה שלך, יש כיסוי של תדר 900,אין כיסוי של תדר 2100!! ולכן הוא מתחבר לתדר 900 של אורנג כי היא היחידה שעדיין עובדת בתדר הזה בארץ ..

2. נעול רק לאורנג הבריטית, אם הוא באמת הגיע משם, ובארץ רק ממזהה את השימים שלה !, נראה לי פחות סביר. במיוחד שהטלפון סיני. וסינים בדרך כלל לא נועלים טלפונים רק אולי בהוראה של הסוכן הבריטי!

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב לודאי שהכרטיסים לא יושבים טוב בתושבת שלהם. כרטיס שגוי יגרום לטלפון להודיע wring SIM או insert proper SIM או משהו דומה, או לבקש קוד שחרור.

שים לב שפרט לסמל אין כל קשר בין אורנג' הבריטית לישראלית, ובהתאם לכך מכישר הנעול לאורנג' הבריטית לא יקבל SIM ישראלי כלשהו. כמוכן - 012 היא אותה חברה כמו אורנג' הישראלי ולפיכך ההבדל בזהוי הכרטיס לא ברור לי. לאמא שלי יש טלפון ישן שנעול לאורנ'ג ישראל ופעל כמו גדול עםים של 012.

עומר - מה שכתבת לגבי התדרים לא מדוייק. רשתות הדור השני של אורנג' וסלקום מבוססות על פסי 900 ו-1800 מה"צ בהתאמה. אורנג' עושה שימוש מוגבל מאד באותו פס לרשת הדור השלישי שלה (בעוד שפלאפון, ובמידה קטנה סלקום, מנצלות את פסי ה-850 אשר שימשו אותן לרשתות ה-CDMA וה-TDMA, שוב בהתאמה). כל רשתות הדור השלישי בארץ מבוססות על פס 2100 מה"צ האירופי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסים של אורנג' הוא מהטיפוס הישן או חדש (פיזית, מבחינת מראה המגעים בסים)?

לפני 3 שבועות התקנתי בחו"ל מע' עם מודם לסים המקובל בארץ. את הסים המקומי במדינה שהיינו בה היא לא הסכימה לקבל. בכלל.

אחרי נסיעה לדילר הסלולר המקומי התברר שהבעיה היא במבנה קורא הסים במודם והחלפה לדגם ישן של סים פתרה הבעיה.

המדינה חברה באיחוד האירופאי ;)

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

יש לי שני הסברים שעולים לי בראש כרגע:

1. לטלפון הזה יש את התדרים הבאים בדור שלישי

לא נראה לי עניין של תדר. אם היה מזהה את הסים אבל לא קולט רשת, ניחא. ולמה לא מזהה 012 (שזה אורנג')?

2. נעול רק לאורנג הבריטית, אם הוא באמת הגיע משם, ובארץ רק ממזהה את השימים שלה !, נראה לי פחות סביר. במיוחד שהטלפון סיני. וסינים בדרך כלל לא נועלים טלפונים רק אולי בהוראה של הסוכן הבריטי!

גם לא סביר. אורנג' הבריטית היא לא הישראלית. אם נעול, היה צריך לבקש PIN לשחרור.

קרוב לודאי שהכרטיסים לא יושבים טוב בתושבת שלהם. כרטיס שגוי יגרום לטלפון להודיע wring SIM או insert proper SIM או משהו דומה, או לבקש קוד שחרור.

אחרי אינספור נסיונות, סימים של אורנג' עובדים תמיד, השאר לא מזוהים, תמיד. לא נראה כמו בעיית מגעים.

הסים של אורנג' הוא מהטיפוס הישן או חדש (פיזית, מבחינת מראה המגעים בסים)?

אחד ישן מאוד ואחד חדש, ושניהם מזוהים. ה- 012 נראה זהה להם ולא מזוהה.

טלפון שמקבל את אורנג', אמור לקבל אוטומטית גם את 012, לא?

ככה גם אני חושב. הבעייה שהטלפון חושב אחרת.

אחד הסימים של אורנג' הפך השבוע ללא פעיל (החלפתי למיקרו סים) והוא עדיין מזוהה (NO NETWORK). הייתי שמח להשתמש בו ל-012 אבל 012 מתעקשים לסימים עצמאיים ולא של אורנג'. וואלה! דוקא משתמשים בסימים של פלאפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

הקוד הנ"ל מביא אותי לתפריט. עם סים של אורנג' אין שם מידע אבל יש לי אפשרות לבצע PERMANENT UNLOCK בכל מיני תת תפריטים, אבל בלי השפעה. עם סים בלתי מזוהה כל התפריט אפור ולא ניתן לעיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* # * # 3646633 # * # *

Click on "CONNECTIVITY"

Click on "CDS INFORMATION"

click on "RADIO INFORMATION"

בסים של אורנג' מצב הסים READY ובסים אחר מצבו ABSENT

אני מסיק שהחומרה משום מה לא מזהה סימים שאינם אורנג' ואין שום נעילה להסיר.

$&%$# !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לפי הסימפטומים יש כנראה בעייה בחומרה.

במידה והוא היה נעול היתה מקבל בקשה להכניס קוד אם סים אחר.

יכול להיות שכמו שאמרו לפני בסים של אורנג' המגעים תואמים ובשאר הסימים הם לא.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, ש.,

קראתי בעבר את העמוד הזה ולא הייתי בטוח אם הוא רלוונטי. הם מדברים שם על בעייה בעקבות החלפת FIRMWARE כששלי מקורי. אח"כ מדברים על

flash one of these file כדי לעדכן BASEBAND.

האם אתה חושב שמדובר בפתרון השני? הטלפון כאמור נקנה באנגליה (אני מניח שאנחנו כמו EUROPE). איך מבצעים FLASH ב- RECOVERY? אני מניח שמדובר בצריבת קובץ עדכני בפלאש הפנימי של הטלפון?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...