Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקטון מצולם של העתקת שקע AUX אחורי לקידמת הקונסולה הראשית.

blue01
שימו לב! השרשור הזה בן 3343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בעבר העלתי מספר פרויקטים נוספים אך למי שלא מכיר אציין כי בבעלותי יונדאי לנטרה 94 המשמשת כרכב שני. הרכב הגיע לידי במצב מזוויע ולאורך השנים אני משקם אותו בעצמי ומבצע בו התקנות למיניהם.

ברכב מותקן רדיו דיסק של חברת פיוניר מדגם dehp590ib (אחד מדגמי הדולפינים). מדובר ביחידת ראש דיי ותיקה אך היא איכותית למדיי ואני מרוצה ממנה מאוד. החיסרון העיקרי הקיים בה הוא בכניסת ה AUX: היא ממוקמת בחלקה האחורי של היחידה ומונעת גישה קלה אליה.

לאחרונה, חשקה נפשי בהזרמת אודיו מהסמארטפון ולשם כך היה עליי לרכוש מקלט BLUETOOTH. ידוע לי שיש מקלטים יעודיים של פיוניר אך הם מאוד יקרים ולא כדאיים לטעמי ולכן חיפשתי פיתרון זול יותר. לאחר שיטוט באתרי האיביי, אליאקספרס השונים איתרתי את המוצר הבא:

http://www.ebay.com/itm/Audio-Bluetooth-Receiver-Music-Streamer-Dongle-Adapter-For-Home-Speaker-Car-AUX-/141503723699?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item20f24778b3

במחיר המדובר ניתן רק להרוויח ולכן הזמנתי אותו.

המוצר הגיע לאחר כחודש ומכיוון שכאמור שקע ה-AUX ממוקם בחלקה האחורי של יחידת הראש, היה עליי להעבירו לחזית הקונסולה באמצעות כבל מאריך (אותו רכשתי בעלות זעומה באיביי).

לעבודה, ראשית מראה הקונסולה לפני ביצוע הפרויקט:

לפני.jpg

1) שליפת הרדיו דיסק/יחידת הראש.

שליפת רדיו דיסק.jpg

2) פירוק הקונסולה הראשית.

[ATTACH=CONFIG]414060[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]414061[/ATTACH]

3) יצירת חור שקע AUX בקונסולה.

resized_4.jpg

4) חיתוך קצה בידוד השקע לשם אפשרות הדבקה חזקה (באמצעות דבק מהיר) של השקע לקונסולה.

resized_3.jpgresized_2.jpg

5) השחלת הכבל המאריך מאחורי יחידת בוררי המזגן.

[ATTACH=CONFIG]414062[/ATTACH]

6)הרכבת הפאנל.

resized_FINAL2.jpg

7) חיבור מקלט הBLUETOOTH לשקע הAUX ובדיקת תקינות.

באשר למקלט: מדובר במקלט קטן מימדים (כגודל מחק) המספק שמע נקי ללא ניתוקים.

יש לציין שיש לההטעין כל זמן מסוים את המקלט דרך שקע מיני USB. אני הטענתי אותו במלואו בטרם השימוש הראשוני ועד עתה לא היה לי צורך להטעינו שוב.

סה"כ מדובר במוצר שנותן תרומה מלאה עבור עלותו ואף מעבר לכך.

resized_1.jpg

מקווה שנהנתם, תודה!8)

FINAL2.jpg

עריכה אחרונה על ידי blue01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוייקט חמוד יפה ומבורך!

לדעתי ההתקנה הזו לא תחזיק הרבה זמן מעמד בגלל ההדבקה העדינה שבוצע למחבר אל הקונסולה - לא ראיתי ששייפת שם את הפלסטיקה של הקונסולה אז רוב הסיכויים שההדבקה לא תחזיק.

הייתי מראש אבל הולך על סוג אחר לגמרי של מחבר - משהו כזה:

http://www.ebay.com/itm/3-x-3-5mm-Enclosed-Socket-Free-Shipping-/251152135167?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a79d573ff

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב lanosforce,

ראשית אתה צודק, החשש הגדול שלי היה שהשקע לא יחזיק וייפול "פנימה" במשך הזמן. בדיוק לשם כך חשפתי את ראש השקע ע"י חיתןך 2 מ"מ מהבידוד. בנוסף, את החור בקונסולה הרחבתי בהדרגה כי רציתי שראש הAUX ייכנס בלחץ.

רק לאחר שראיתי שהחור רחב דיו ע"מ שראש הAUX ייכנס בלחץ, שלפתי אותו החוצה בכח, מרחתי דבק מהיר על הראש החשוף של הAUX ודחפתי בכח שוב אל החור. כתוצאה מכך השקע יושב בחור הקונסולה בצורה חזקה ביותר.

כמובן שרק הזמן יעיד אם אכן החיבור חזק דיו.....

עריכה אחרונה על ידי blue01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמן וגם חום - אל תשכח שחורף עכשיו - דברים נוטים להתרחב בחום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לתת חיזוקית מאחורה עם קצת פרופוקסי-חומר דמוי חימר שמתקשה כמו אבן.

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת לדעת מה זה המתג המאולתר שיש לך שם;)

עבודה מבורכת, הייתי ממקם את החיבור במקום אחר לגמרי אבל כל אחד והשיקולים שלו.

פורד פוקוס 2004 | מיצובישי לנסר ספורט 2009 | סוזוקי אלטו 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה DannyFocus,

המפסק שולט על גובה האנטנה החשמלית. כידוע, בהתקנות הרגילות לא ניתן לשלוט בגובה האנטנה החשמלית (כשהרדיו פועל היא נפתחת למלוא הגובה וכשמכבים אותו היא נסגרת) ולאחר שהרסתי 2 אנטנות כאלה בחניה ברוורס לתוך ענפים של עץ, החלטתי לבצע פרויקט לשליטה בגובה האנטנה.

אתה מוזמן לעיין בשרשור המדובר:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?404365-%D7%96%D7%A7%D7%95%D7%A7-%D7%9C%D7%A2%D7%96%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%97%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8-%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%A0%D7%94-%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%9C%D7%99%D7%AA-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%AA%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%91HU-%28%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%97%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8-%D7%94-REMOTE%29&highlight=BLUE01

אגב, בלנטרה 94 האנטנה ממוקמת בצד האחורי של הרכב כך שחובה להצטייד באנטנה חשמלית ברכב זה.

שבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...