Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורסה OPC חדשה

In Flames
שימו לב! השרשור הזה בן 3435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהיבואן נמסר לאחד מאתרי הרכב שהיא תגיע לישראל ברבעון האחרון של 2015. תהיה רגוע...

זה נכון, המכונית צפויה להגיע לארץ לקראת סוף השנה (2015).

הקורסה החדשה תגיע כמה חודשים קודם לכן, ביחד עם עוד כמה הפתעות מעניינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנסים מכוערים. במקום המפלט המשולש שמו שניים, נראה פחות טוב. הג'אנטים נשארו זהים שזה מעולה. מקווה שלא נפתרו מהגה הספורט וממושבי ריקארו התומכים מעולה. כמו כן, נפתרו מהמראות היפהפיות שזה חבל. לעומת זאת הנתונים נשמעים לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון, המכונית צפויה להגיע לארץ לקראת סוף השנה (2015).

הקורסה החדשה תגיע כמה חודשים קודם לכן, ביחד עם עוד כמה הפתעות מעניינות.

ברוכים הבאים לפורום.

כיף לראות שיהיה מה לקנות כאופציה ב', במידה וצ'מפיון יחליטו לא להביא את אופציה א' - הפולו GTI עם גיר ידני ולא יסכימו לפתוח הזמנה מיוחדת.

ידעתי ששווה לחכות כי יהיו אופציות טובות יותר ממה שהיה עד עכשיו.

פנסים מכוערים. במקום המפלט המשולש שמו שניים, נראה פחות טוב. הג'אנטים נשארו זהים שזה מעולה. מקווה שלא נפתרו מהגה הספורט וממושבי ריקארו התומכים מעולה. כמו כן, נפתרו מהמראות היפהפיות שזה חבל. לעומת זאת הנתונים נשמעים לא רע בכלל.

אתה מחפש את הדברים השליליים, תראה את הדברים החיוביים - הוסיפו מד חום מנוע למשל כמו שצריך להיות בכל רכב שמכבד את עצמו :)

בנוגע לפרונט שלה אני לא מסכים, לדעתי היא יפה יותר.

תוכל לראות תמונות כאן:

http://www.netcarshow.com/opel/2016-corsa_opc/

ולדעתי היא נראית פשוט מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STIO אני לא מבין, למה שלא תחזור לפיאט אונו , רכב השנה 1984? (-:

ברוכים הבאים לפורום.

כיף לראות שיהיה מה לקנות כאופציה ב', במידה וצ'מפיון יחליטו לא להביא את אופציה א' - הפולו GTI עם גיר ידני ולא יסכימו לפתוח הזמנה מיוחדת.

ידעתי ששווה לחכות כי יהיו אופציות טובות יותר ממה שהיה עד עכשיו.

אתה מחפש את הדברים השליליים, תראה את הדברים החיוביים - הוסיפו מד חום מנוע למשל כמו שצריך להיות בכל רכב שמכבד את עצמו :)

בנוגע לפרונט שלה אני לא מסכים, לדעתי היא יפה יותר.

תוכל לראות תמונות כאן:

http://www.netcarshow.com/opel/2016-corsa_opc/

ולדעתי היא נראית פשוט מצוין.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אין לי מספיק כסף כדי לשפוך במוסך, וגם מבחינה נפשית אני לא אעמוד בזה אם אני אראה שוב שמהכסף שלי המוסכניק בנה וילה עם בריכה לו ולמשפחתו :) עד שהצלחתי להביא אותה למצב חדש ולמצב מצוין, שכך היתה גם בעת המכירה.

(אונו 1993 קרבו')

אם כבר, הפיאט 127 שנת 1984 עם מנוע ברזילאי 1050 סמ"ק שהיתה לפניה היתה הרבה יותר מוצלחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...