Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי חודשיים וקצת עם העקרב (חודשיים עם פיאט פונטו אברת׳)

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 3497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האבארת האפורה הראשונה שלך? היא מדהימה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט עשית לי חשק לסקורפיונה קטנה וחצופה!

אבל אני בקטע של שיוט סטייל "בית אבות" ברכב בגודל של ספינה - אולי דווקא כשארצה להרגיש שוב צעיר אקנה לי משהו קטן ושובב כל כך.

כתיבה מרשימה!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של ביצועים (כל המספרים בגוגל) או של השוואה למתחרות. האבארט, כמה שהיא קטנה, קצת יותר גדולה מזה. כמו המכוניות הקלאסיות באמת, השלם גדול מסך מרכיביו המכאניים, והעקרב נותן לבעליו יותר מאשר כלי תחבורה, אפילו יותר מאשר כלי ספורטיבי. הוא נותן שמחה.

האבארט פונטו הזו מלאת חיים, משמיעה רחשים מכל כיוון - הטורבו שורק, האגזוז מפמפם ומבקפייר, הבולמים האדפטיביים לוחשים כשהם מתקשחים בסיבובים; היא נראית שונה - מדהים כמה שהיא דומה לפונטו הרגילה וכמה היא שונה. כמו שאומרים שההבדל ב-DNA בין האדם לשימפנזה הוא רק 2%, גם הפונטו הזו שונה מהרגילה אולי ב-2% אבל האפקט מורגש מכל כיוון.

...

סוג של התמכרות.

הדברים החשובים באמת!

(היה רכיב חשוב בבחירה שלי)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, הפונטו אבארת' היא אחת המכוניות המפוספסות בשוק הישראלי וחבל. טוב לראות שיש אנשים שהולכים נגד הזרם ומע(א)שירים אותנו.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי ציניות.

בדר"כ אנשים בטוחים שהרכב שלהם מושלם בשלב הזה

אני קצת מעל שנה עם רכב זהה ועדיין מרגיש ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה יפה, רכב מעניין.

אני מאוד אוהב איך שהאבארט פונטו הזאת משדרת מכל זווית שהיא מיועדת ל"ספורט". כל המדבקות, הצבעים, הניפוחים, הסמלים וכו'. הכל משדר שזאת הרבה יותר מפונטו רגילה. אני אוהב את זה מאוד. זאב בעור כבש זה מגניב, אבל קצת משעמם לפעמים. זאב צריך להיראות זאב (או לפחות עקרב :wink:).

אני אישית מוצא אותה יותר מגניבה מה-500 שלא ממש לטעמי מבחינת עיצוב (למרות שאני בטוח שהיא מהנה מאוד ולא פראיירית בכלל)...

תתחדש ותהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה יבגני! ולעמיקם, אני חושש, אין עכשיו ברירה אלא להחליף צמיגים...

ולגבי ה-500 מול הפונטו... קשה לומר מי יותר מהנה כי ה-500 מאוד מאוד מהנה (גם בדגם הכי "בסיסי" בלי קיט ובלי תוספות). קשה גם לומר מי נראית יותר טוב. אבל ה-500 היא קצת יותר "מכונית" (בלשון נקבה) והפונטו יותר "אוטו" (בלשון זכר). ה-500 מאוד אלגנטית במראה, מרגישה כזו שובבה וקלילה. הפונטו יותר קרבית - גם במראה וגם בתחושה. קשה לומר שהאחת טובה יותר מהשניה, בדור הקודם ("גרנדה" פונטו) היא היתה פחות חדה מה-500, אבל האבו - בפרט עם הקיט - מהנה ממש באותה מידה.

אני התלבטתי קשות, הבחירה בפונטו היתה בעיקר בגלל שהיא יותר נדירה, וקצת יותר שימושית למקרה שעוד בני משפחה רוצים להצטרף לנסיעה.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג של רכב (מי כמוני יודע :)).

שילוב הצבעים שלך נהדר !

כיף לשמוע שאתה מבסוט. בסופו של דבר זה באמת מה שחשוב. מספרים זה טוב על הפרוספקט (לא שכאן המספרים גרועים).

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...