Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פאר וותיק וחסר שוק - הייתם משלמים פי 3 מהמחירון ?

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 3547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב אנקדוטה מעניינת שגם מסבירה בצורה מסויימת מדוע לא מבקשים מסמכים תומכים לעניין שווי הרכב-

החוק בהונג קונג מונע העברת בעלות על רכב לפני שהומצא מסמך המאשר שיש חברת ביטוח שנותנת כיסוי ביטוחי לרכב עם בעליו החדשים (לכל הפחות ביטוח חובה).

כלומר אני מוצא רכב שהינו לטעמי ואותו אני מעוניין לרכוש, על בסיס נתוניו אני מבטח אותו באחת מחברות הביטוח ומקבל מהם מסמך שמאשר שהם מכסים אותי ואת הרכב מבחינה ביטוחית.

רק לאחר קבלת המסמך הזה ניתן לגשת למשרד הרישוי ולבצע העברת בעלות.

מכאן אתה יכול להבין שקשה לחברת ביטוח לבוא ולדרוש ממך מסמכים כאלה ואחרים על רכב שבאותו רגע נתון בכלל לא בבעלותך.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ישראלים + שיטת מצליח, מה חדש פה?

ימצאו פראייר שישלם פי 2-3 מהמחירון מה טוב, למצוא מישהו שמוכן לקנות ע"פ מחירון תמיד אפשר.

מזכיר לי חבר פורום נכבד פה שניסה למכור את הi20 שלו ב15K מעל המחירון בטענה שדגם ה3 דלתות הוא דגם 'נדיר'. :-)

הוא מכר יונדאי i20 ידנית שלוש דלתות עם מנוע 1.6 ברמת אבזור הגבוהה ביותר. היבואן הזמין את הרכב במיוחד בשבילו. הרכב היה כל כך נדיר שאפילו לא היה מחירון רשמי ולכן הוא דרש מעל למחירון של יונדאי i20 רגילה. בנוסף הוא שמר על הרכב ברמה הגבוהה ביותר. הדרישה שלו הייתה לגיטימית לחלוטין. חבל שהצבע היה כל כך דוחה... אם הוא היה מזמין את הרכב בצבע אדום או כחול היה לו הרבה יותר קל למכור.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בבוקר בA8 LONG 4.2 QUATTRO שנת 00 ב45K בפשפשוק, אם זה עוזר למחפשי היוקרה שכאן.

אני אישית אם הייתי נדלק על רכב מסוים, והיה ברשותי הממון, יכול להיות והייתי משלם פי 3 ממחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשהמחירון הוא בדיחה ולא באמת משקף את ערך הרכב זה לא יוצא כזה יקר "פי 3 מהמחירון".

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תמהר לפסול ידידי,

בישראל זה לא אפשרי, בחו"ל- אפשר גם אפשר ואני לא מדבר על רכבים מיוחדים, אני מדבר על כל רכב, יש לך אפשרות לקבוע על פי איזה שווי לבטח אותו, ככל שתצהיר שווי גבוה יותר עלות פוליסת הביטוח תגדל גם היא.

השיטה הזאת נהוגה גם בהונג קונג, בכל חידוש של פוליסת הביטוח של הרכב אני נשאל אם ברצוני להשאיר את שווי הרכב ללא שינוי או לבצע שינוי כלשהו.

זו שיטה מעולה לדעתי- את הבנץ רכשתי ב-155K, השקעתי בה עוד 35K על יישור קו וצמיגים ולכן בשנה הראשונה בחרתי לבטח את הרכב לפי שווי של 200K שיגלם את ההשקעה הגדולה ויפצה אותי במידת הצורך אם תיהיה תאונה חס וחלילה.

לפני כ-4-5 חודשים כשחידשתי את הפוליסה שיניתי את שווי הרכב ל-140K כיוון שלא היו לי הוצאות מיוחדות ורציתי לצמצם עלות הפוליסה.

מעולה, הייתי בטוח ששמעתי שזה אפשרי במדינות אחרות.

מעניין אם השיטה הזו הייתה מקובלת גם כאן (נדמיין לרגע שלוי יצחק לא קיים), באיזה מחירים היו מבטחים את המכוניות כאן?

אני די בטוח שחברות הביטוח היו מרוויחות משמעותית פחות מהיום. - "מה אני פראייר לשים עליה 6K בשנה, גם ככה זה זבל של אוטו, אוכלת שמן, הסאנרוף נוזל, והתא מטען בכלל שייך לרכב אחר" :-)

עד מתי לוי יצחק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של יום זה תלוי במצבו של הרכב ועד כמה אתה רוצה אותו. אם מדובר ברכב שמור ומתוחזק כראוי ומדגם שאני רוצה - אז כן, הייתי משלם מעל למחירון.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...