Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומרים לדיטילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי!

שלום לכולם!

ברשותי סיאט איביזה שנת 2008 בצבע שחור כבר שנה.

מהיום הראשון שרכשתי אותה השקעתי עליה בשיפור הצבע, אני משתמש רק בשמפו של מגוויריס עושה לה כל חצי שנה פלסטלינה פוליש ווקס וכל שלושה חודשיים ווקס (כל המוצרים הם של מגוויריס מהסדרות הגבוהות ביותר).

עכשיו אני רוצה לעלות עוד קצת את רמת הצבע מה מומלץ לעשות בנוסף לכל זה ?

השמח אם תמליצו לי על חומרים שאפשר לעשות בנוסף או על עוד דברים שאפשר כדי באמת שהצבע ישמר.

תודה רבה

שקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה.. מצב הצבע סך הכל בסדר.. אבל בגג רואים שהצבע מתחיל להשרף קצת.. מחר באור יום אני יצלם..

יש על האוטו בכמה מקומות כאילו שהקקה של הציפורים התקשה ולא ניקו אותו המון זמן וזה נשאר בצבע וזה פשוט לא יורד.. יש משהו לעשות (מחר תמונות)

האוטו עבר פוליש ידני, רשמתי את החומרים שהשתמשתי בהם הסדרות הכי גבוהות של מגוויריס.

תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרות הגבוהות של מגס מתאימות למכונת DA.

מה גם שלדעתי הן לא ברמה גבוהה ביחס לשוק.

סימנים של קקה של ציפורים או פירות שיתבשו על הצבע לרוב שהמצב חמור ניתן לסדר רק עם מכונה, וזה גם לא מוחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...