Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן הנחשים הבא - או אביזר לעירבול אוויר לחסכון בדלק (?)

T-Maxximum
שימו לב! השרשור הזה בן 3550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

האמת שזה הגיוני שבחסימת חלק מהאויר המנוע יזריק פחות דלק, לא? אבל גם הביצועים צריכים להפגע.

בכל אופן משהו פה מסריח ולא הגיוני.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון: מחיבור של 5 כאלה הגעתי לחיסכון של 100 אחוז! הרכב נוסע עכשיו רק על אוויר מעורבל, ופולט רק נפיחות בריח שאריות חמין.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי בחוות הדעת של פרופ' שר המלצה כלשהי. הוא ביצע ניסוי לדרישת המזמין וזה דו"ח המסכם את תוצאות הניסוי. לפחות יש כאן הצהרה כי המוצר אינו פוגע בתפקוד הרכב.

אני לא בטוח שהוא יאהב את האופן בו מוזכר שמו בפרסומים, מהם משתמע כי הוא נותן את תמיכתו למוצר.

מקריאת הנתונים לא מצאתי כי צריכת הדלק השתפרה בסל"ד גבוה (2100,2500). יש אולי שיפור קל המומנט אבל באופן פרקטי, לא נראה לי שמי שיתקין את המוצר יוזיל את הוצאות הדלק שלו.

לא הייתי ממהר להסיק מסקנות מניסוי בודד.

יש לציין שהבדיקה נעשתה על מנוע דיזל בודד בנפח מנוע אחד בלבד.

הייתי מצפה לראות תוצאות ניסוי דומה על מנוע בנזין בנפח 1600 סמ"ק המייצג את שוק הרכב הפרטי.

"סיפורי ההצלחה" המופיעים באתר מדברים על אחוזי חיסכון של 8%-20%. כמובן שאלה מספרים בדיוניים אשר לא תואמים את ממצאי הניסוי של פרופ' שר. אם לשפוט לפי האתר - מדובר בהמצאה כמוה לא ראינו מאז הנורה שתאיר את כל רמת גן

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%94_%D7%A9%D7%AA%D7%90%D7%99%D7%A8_%D7%90%D7%AA_%D7%9B%D7%9C_%D7%A8%D7%9E%D7%AA_%D7%92%D7%9F

עריכה אחרונה על ידי COMMANDER
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי הרב, ערן שור הוא לא מרצה שלי בתואר, ככה שאני רגוע.

כל מי שלמד סטטיסטיקה יודע שהניסוי הזה הוא בולשיט ובניסוי אמיתי צריך לדגום הרבה יותר מרכב אחד כדי לרשום מסקנות.

זה כמו שאני אזרוק פעם אחת קוביה וייצא 5, האם אני יכול לרשום שכל פעם שזורקים קוביה, אז מקבלים 5 בגלל הניסוי הזה?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסוי שבוצע על מנוע אחד, לא סטנדרטי בעליל (דיזל, 2.5ל' הזרקה ישירה אאל"ט), לא רלוונטי בכלל לשום רכב בנזין 1.4-1.6.

ובטח שלא לרכבים עם טורבו.

בקיצור, ניסוי אחד שהראה שינויים אפסיים במנוע קשוח ועתיק יומין לא יכול להיות יותר רלוונטי מעבודת המחקר שמשקיעים טויוטה,ניסאן,הונדה,VW,GM ושות'.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע דבילי.

אבל עדיין מעניינת אותי התגובה של מי שקנה את זה ומאמין שאכן רכש מוצר חסכוני ומהפכני.

תמורת תשלום מה איכפת להם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את השרשור הזה הבוקר, אז שלחתי מייל לאותו פרופסור שר.

כתבתי לו שנתקלתי במוצר, ראיתי כי נטען שהוא ביצע בדיקות למוצר ומצא כי הוא מפחית את צריכת הדלק של הרכב.

ביקשתי הרחבה על הבדיקות שביצע, ואם ניתן - לקבל את התוצאות.

תוך פחות משעתיים קיבלתי תשובה, להלן הציטוט המדוייק:

noko.png

לא צריך להרחיב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

:lol: זה מזכיר לי את חתיכת הפלסטיק שאנשים דחפו לשקע ה12V כדי לחסוך בדלק.

אני מתבייש בשם המוסך הזה ברשימה שנמצא בעיר שלי ומשתף פעולה עם הנוכלות הזאת,דווקא שמעתי עליו פעם ביקורות טובות...עכשיו בחיים לא אתקרב אליו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט 5 אחוז להספק מנוע ב1.800 סל"ד.

100 כאלה ויש לך רכב על, נירא לי משתלם. :lol:

פראייר מי שמשקיע בטורבו, צ'יפים וכד. הדבר הזה יותר יעיל, יותר זול ויותר חסכוני. אם אתקין 100 כאלה, מזדה ליסינג ברמזור תקרע ויירון ב0-300?

שיפור מטורף! סוף סוף מצאו פטנט להיות יותר חכם מהמערכת.

^

icon_lol.gif זה מזכיר לי את חתיכת הפלסטיק שאנשים דחפו לשקע ה12V כדי לחסוך בדלק.

הפלאג הזה עובד מצויין. פשוט הרבה אנשים לא ידעו שאת צד השני צריך לדחוף ל... באותו זמן שהמתאם מחובר לשני הצדדים זה באמת חוסך דלק.icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פטנט טוב יותר שיעלה לכם גרושים, יחסוך בדלק, ישפר את הביצועים ויתרום לאוויר נקי יותר!

צינור סיליקון המגיעה במיבחר צבעים- רק לחבר אותו למושב הנהג ואת הקצה השני לצינור היניקה- חיסכון אדיר בסוף השנה על כל חמין שתואכלו אצל החמה :-).

3135728.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek, זה פטנט מעולה, אבל הוא הוכיח יעילות רבה יותר בחיבור צד השני לאגזוז והצתה, בהאצות מבער אחורי נותן אפקט כמו מטוס קרב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה פרופסור בהנדסת רכב אני עכשיו קונה.

מר חתול25, אם זה כל מה שאתה צריך אז אולי כדאי שתתחיל להזמין. פרופ' שר הוא פרופ' בהנדסת מכונות ואחת ההתמחויות שלו זה מנועים (דרך אגב, אם אני לא טועה, את הפוסט דוק הוא עשה בMIT). אני אישית למדתי אצלו קורסים בתרמודינמיקה ובמנועי שריפה פנימית והוא מרצה מעולה בעל ידע עצום.

אין לי ספק שהוא לא עומד מאחורי מוצר שכזה, והניסוי הספציפי שהוא ביצע לא מעיד על כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר חתול25, אם זה כל מה שאתה צריך אז אולי כדאי שתתחיל להזמין. פרופ' שר הוא פרופ' בהנדסת מכונות ואחת ההתמחויות שלו זה מנועים (דרך אגב, אם אני לא טועה, את הפוסט דוק הוא עשה בMIT). אני אישית למדתי אצלו קורסים בתרמודינמיקה ובמנועי שריפה פנימית והוא מרצה מעולה בעל ידע עצום.

אין לי ספק שהוא לא עומד מאחורי מוצר שכזה, והניסוי הספציפי שהוא ביצע לא מעיד על כלום.

אז אתה אומר שבעצם מישו עשה על שמו כדי שישמע אמין יותר?

אם הוא מהנדס רכב והוא מוכן לעמת את הנושא ובוודאות שזה עובד כמו בפירוט, עוד מחר אני קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...