Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החום הישראלי וגיר אוטומטי AL4 (רלוונטי לדגמי רנו וPSA)

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 3793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קורא את השרשיר הזה ויכול לאמר את הדברים הבאים -

הרכב של אשתי הינו רנו מגאן 2, סליחה :-P, הינה "רינה" כמובן עם הגיר המדובר - שנתון 2008

הרכב של אביה (אבא של אשתי למי שמתקשה) הינו רנו מגאן 2 שנת 2006

אצלנו הרכב נמצא תחת אחריות יבואן ולבינתיים - טפו טפו טפו, למעט חדירת כמות מסויימת של מים לרצפת הרכב מצד ימין (צריך לעשות ניקוי יסודי של תעלות הניקוז הקדמיות) הרכב נוסע כמו שעון שוויצרי ומפגין אמינות מוחלטת.

אני גם מחבב את הגיר הזה וחושב שמי שאוהב "נהיגה" יעריך את ההתנהגות שלו כמשהו טוב, אשתי לעומת זאת - מבקשת לממש את ההתחייבות של קרסו לטרייד אין :-D

במגאן 2006 הגיר נתן את אותותיו, אכן והיה צורך בהחלפת שסתומי הלחץ ואם זכור לי נכון על הדרך החליפו את שמן הגיר - העלות היתה כ2400 שקלים במוסך מורשה רנו - לכל המעוניין בעלויות.

יחסית לעלות הרכב הזה כרכב יד 2 - אם הלך הגיר או סלילי ההצתה, עלות הרכישה והתיקון עדיין, מאוד משתלמים לעומת איכות הרכב שאתם מקבלים בתמורה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש רנו מגאן 2005 שנקנתה בשנת 2008 מליסינג ניו קופל.

פעמיים הוחלפו השתומים המדוברים, פעם כשיה בליסינג ופעם אצלי

כמה חודשים אחרי שרכשתי אותו ולמזלי הרכה היה במסגרת האחריות של ניו-קופל.

אכן העלות הייתה כ 2400 שקלים וככלה החלפת שמן גיר.

אגב לפי תשובתה של הפקידה במוסך שגם לה יש מגאן 2 שנת 2004/5(אינני זוכר בדיוק)

לא לכל רכב יוצא להחליף שסתומים - כלומר אין דין אחד לכל רכבי המגאן 2.

וכמו ש LANOSFORCE כתב אני חושב שמקבלים יותר תמורה יחסית להוצאות השוטפות של המגאן.

אהההההההה אהההההה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...